[quote name='hanik']Nikt tutaj nie miał złej woli. Widzę, że wykasowało tutaj częśc postów i dobrze, bo ostatni post maciaszka bardzo mi się nie podobał. Takimi słowami czasem można kogoś naprawdę skrzywdzić l wprowadzić zamęt i nieufność na forum. Muszę powiedzieć, że zrobiło nam się przykro ,i mi i Magdzie oraz rodzinie, która przygarneła Stokrotka. Ale mniejsza o to wstawiam obiecane fotki.[/quote]
Nie było moim celem wprowadzanie zamętu, nieufności czy też krzywdzenie kogokolwiek. Jeśli zraniłam Ciebie, Magdę czy nowych właścicieli Stokrotka to przepraszam. Może po prostu bywam na wątkach, na których wieści z nowego domu płyną szerokim strumieniem i przyzwyczaiłam się do takiego rzeczy stanu. Zaniepokoiła mnie ta cisza (i nie tylko zresztą mnie). Jak widać zupełnie niepotrzebnie. Nie chciałam nikomu zrobić przykrości i jeszcze raz przepraszam. I, jeśli przekazałyście nowej właścicielce Stokrotka treść tamtego postu, to przekażcie również i treść tego.
Bardzo się cieszę, że Stokrotek taki szczęśliwy :loveu: :loveu: :loveu:. Zdjęcia mówią same za siebie. Zasłużył na to w 100% :) Z przyjemnością patrzy się na to psio-ludzkie szczęście.