Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. Podniosę, bo bardzo ważne !!!!!!!!1
  2. Józek pchaj się tam do góry, może komu w oko wpadniesz?
  3. [quote name='hanik']Nikt tutaj nie miał złej woli. Widzę, że wykasowało tutaj częśc postów i dobrze, bo ostatni post maciaszka bardzo mi się nie podobał. Takimi słowami czasem można kogoś naprawdę skrzywdzić l wprowadzić zamęt i nieufność na forum. Muszę powiedzieć, że zrobiło nam się przykro ,i mi i Magdzie oraz rodzinie, która przygarneła Stokrotka. Ale mniejsza o to wstawiam obiecane fotki.[/quote] Nie było moim celem wprowadzanie zamętu, nieufności czy też krzywdzenie kogokolwiek. Jeśli zraniłam Ciebie, Magdę czy nowych właścicieli Stokrotka to przepraszam. Może po prostu bywam na wątkach, na których wieści z nowego domu płyną szerokim strumieniem i przyzwyczaiłam się do takiego rzeczy stanu. Zaniepokoiła mnie ta cisza (i nie tylko zresztą mnie). Jak widać zupełnie niepotrzebnie. Nie chciałam nikomu zrobić przykrości i jeszcze raz przepraszam. I, jeśli przekazałyście nowej właścicielce Stokrotka treść tamtego postu, to przekażcie również i treść tego. Bardzo się cieszę, że Stokrotek taki szczęśliwy :loveu: :loveu: :loveu:. Zdjęcia mówią same za siebie. Zasłużył na to w 100% :) Z przyjemnością patrzy się na to psio-ludzkie szczęście.
  4. Dogo działa falami. Raz zżera posty, raz je wyrzyguje z powrotem, wściec się można :angryy: Akurat tym razem wszystkie (taką mam nadzieję) się wyświetliły. Jak to dobrze, że Synek odzyskał humor. Tak, ta decyzja o amputacji na pewno była dobra, bardzo dobra !!! :)
  5. Co za przystojny facet z tego Synka :) :loveu: :loveu: I wie w jakich kolorach mu do twarzy :evil_lol: :evil_lol:
  6. No to pora :knajpa: :cunao: :laola: :bigcool::bigcool::bigcool: :Cool!::Cool!::Cool!: SUPER !!!!!!!!! Bardzo się cieszę :)
  7. Wspaniałe, piękne wieści, wzruszyłam się... :loveu:
  8. Jaką on ma lwią grzywę :) A można prosić o fotkę en face?
  9. Też powiem uffff.... :) Teraz trzymam kciuki za to, żeby już wszystko było dobrze !!! Całusy dla Synka, uściski dla Neris, Charta i doktora operującego :)
  10. Synek, trzymaj się !!!!!!!! Wszyscy tu trzymamy za Ciebie kciuki. I za Neris nerwy też (mało stylistycznie, ale wiadomo o co chodzi :) ). A dla doktorów wetów :loveu: :Rose: :modla: :buzi:
  11. Na Molosach pojawiły się świeże i niestety nieciekawe informacje o Regalu, a konkretnie o jego zdrowiu: [url]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=7358[/url] Może ktoś z Was coś poradzi?
  12. Synek, Ty się nie dawaj, Ty zdrowiej. Ty ciotek nie martw, Neris nie smuć. NIe dawaj się choróbsku !!!!
  13. Witaj Patko :) Bardzo się cieszę, że Maxio do Was trafił, że jest taki szczęśliwy i że Wy się cieszycie z tej małej wiercipięty :multi: :multi: :multi:
  14. :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: Jesteście Państwo wspaniali. Jesteście najlepszym darem, jaki życie mogło dać Majmonowi, po tych wszystkich cierpieniach :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Szczęście, jakie bije od Majo mówi samo za siebie. Piękne fotki. Piękny Majo :) :loveu: :loveu:
  15. Tak długo czekaliśmy, to jeszcze wytrzymamy te kilkanaście godzin :)
  16. Józio, biegnij po domek.
  17. To trzymam kciuki za to, żeby się okazało, że to jednak Mambo poszedł do nowego, kochającego domku.... :)
  18. No właśnie !!! Żądamy informacji !!! Chcemy wiedzieć jak żyje się Stokrotkowi, jak się miewa !!!!!!!!! :)
  19. Podniosę do góry, przynajmniej tyle...
  20. A jakiś odzew na ogłoszenia jest ????
  21. To może podawać mu jedzenie w formie półpłynnej, łyżeczką? Już sama nie wiem.... :(
  22. O matko.... :( :( Czy to wszystko się kiedyś skończy ??? To jakiś koszmar... :( Neris, jestem z zupełnie innego rejonu Polski, nie wiem gdzie najbliżej Pomiechówka znajduje się jakiś sensowny chirurg. Może warto by podwieźć psinę do W-wy?? W jakim on jest teraz stanie (wychodzi ze wstrząsu, tak?) ? Ma jeszcze jakieś obrażenia? Będzie mógł podróżować?
  23. Zaciskanie kciuków rozpoczęte !!!! :)
×
×
  • Create New...