Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. Jeśli nadal szukacie behawiorysty to zagadajcie dogomaniaka Jacol123. To on właśnie sprawdzał Tasmana.
  2. [B]Dobcia i Ania+ Milva i Ulver[/B] - witam serdecznie w imieniu swoim i Bazyla oraz zapraszam do częstego zaglądania :)
  3. [B]Ania-shira[/B], mówisz i masz :) Bazyl w wersji portretowej: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/295/5c2c753b50876c2b.jpg[/IMG][/URL] Poobiednia drzemka z panem :) Bardzo wygodna poza, nieprawdaż? :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/295/dedcdcb471496a77.jpg[/IMG][/URL]
  4. Ajka to beaglica w calej rozciągłości :) A tor przeszkód na potrzeby domowe.. hmmm.... całkiem, całkiem :) Dobry pomysł.
  5. Powiem tylko tyle: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  6. Kolejny dzień, kolejne zdjęcia, kolejny kawał życia Bazylego. Ostatnie fotki przed wyjazdem (niestety... :-( ) z Łodzi. Zabawa z białym kumplem, Gromitem. Bazyli dominant. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/292/80985e43634d53d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/292/b6d6cae2cd45ae97.jpg[/IMG][/URL] Pierwsza zima w Katowicach i dogo w całej okazałości bocznej ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/295/f3b9156f2e121ed2.jpg[/IMG][/URL] A na koniec tej serii fotka POTWORA :-o [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/295/18e4eeb283b35ff6.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol:
  7. [quote name='Paola06']Maciaszek-Ty Nocny Marku:):):)[/QUOTE] Tak to jest jak się pracę kończy koło 23.00.... :shake: [QUOTE]Sama napewno tą p/hodowlą się nie zajmę:(:( To niebezpieczne,żal cholerny psiaków-ale ja niemogę się w to sama mieszać:([/quote] Ale ja nie mówiłam, że Ty masz się tym zająć, pytałam tylko czy ta redaktorka z "Faktu" to gdzieś zgłosiła. Wszak była, widziała, ma zdjęcia. Priv zaraz wysyłam.
  8. [B]A zgłosili to gdzieś [/B](np. TOnZ)[B]??? [/B]Przecież to przestępstwo, znęcanie się nad zwierzętami. Na to są paragrafy !!!! :angryy: Olu, a co Twoim pomysłem (pytam ponownie)??? Byłaś w Rialcie, to wiem, ale nie wiem co zdziałałaś, czy cokolwiek się udało.
  9. [quote name='Agnes B.']Przyznam się szczerze i bez bicia, że pierwszy raz w życiu mogę pooglądać prawie z każdej strony doga argentyńskiego:loveu:[/QUOTE] Bo za wiele to ich na Śląsku nie ma (ale to się zmienia). W Polsce centralnej jest ich znacznie więcej. Zapraszam w takim razie do dalszego oglądania - będziesz mogła się naoglądać, a naoglądać :) I to jeszcze z takich stron, które dotąd nie były prezentowane :eviltong: [QUOTE] Wstyd, ale nie wiedziałam, że u mnie w Siemianowicach jest hodowla dogów argentyńskich:shake: Mogłabyś mi zdradzić jak się nazywa hodowla i gdzie w tej małej mieścinie ona się znajduje?:evil_lol:[/QUOTE] Widzisz jak dogo działa edukacyjnie? :lol: Hodowla nazywa się Gwardia i mieści się na ulicy Jaworowej. [QUOTE] Pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejną porcję zdjęć;)[/quote] Będą, będą. Tylko nie wszystkie naraz, muszę stopniowo podsycać Wasz apetyt :eviltong:
  10. No to na dobranoc (a może dzień dobry, wszak nowy dzień się właśnie zaczyna) zdjęcia niewiele ponad rocznego Bazylego z cyklu "zabawa kijkiem" 1. Daj kija, daj... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/347/50028c497abae1c2.jpg[/IMG][/URL] 2. Nie chcesz dać? To nie gadam z tobą... W ogóle nawet nie widzę ani ciebie ani kijka :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/292/8e3bdd5480b48d7e.jpg[/IMG][/URL]
  11. Neris, uwielbiam Twoje posty :) :) :) Są takie... hmmm... plastyczne, działają na wyobraźnię. A do tego są zabawne :)
  12. [quote name='izka']Witamy serdecznie :lol: piekny psiak :loveu: już się nie moge doczekac jak Bazyl wyglada dzisiaj :cool3:[/quote] Witam, dziękuję bardzo i nie przeczę :lol: A na fotki "dzisiejszego" Bazylka będziesz musiała jeszcze chwilkę cierpliwie poczekać - wszak to opowieść w odcinkach, rozpoczynająca się w wieku prawie niemowlęcym...
  13. Witaj, witaj :) Jak miło... Ja tu nie taka nowa, pół roku już zaliczyłam, troszkę postów uzbierałam ;) , ale Bazylek rzeczywiście świeżutki :evil_lol: Zdjęcia będą, tylko, jak napisałam powyżej, muszę je obfotografować :razz: Ale mam jeszcze kilka w zanadrzu. Na przykład takie, na którym widać, jakim strasznie groźnym psem jest dog argentyński. I jak niebezpiecznym. Nie dziwota, że wpisali go na listę ras agresywnych. Oto Bazyleusz we własnej osobie, Bazyleusz, który pierwszy raz w życiu zobaczył baranka.... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/347/6b61121b2a6920c1.jpg[/IMG][/URL] Nie wiadomo kto bał się bardziej :evil_lol: Ach, i spieszę donieść, że obecnie białas reaguje znacznie odważniej :)
  14. Witaj :) :multi: A już powoli traciłam nadzieję, że w ogóle ktokolwiek tu wejdzie... :shake: :bigcry: Ale jednak :bigcool: :sweetCyb: Będzie dalszy ciąg, ale potrzebuję nań chwilki czasu, no i musze obfotografować zdjęcia :roll: (za młodu białasa nie miałam cyfrówki).
  15. No to pora na ciąg dalszy :) Mniej więcej 10-cio miesięczny, buszujący w liściach, z uchem czujnie nastawionym: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/347/f951fc765cea3e8a.jpg[/IMG][/URL] W odwiedzinach u moich rodziców. Bazyli (1 rok) zachwycony, bo moja mama zawsze wymyśla mu jakieś nietypowe rozwiązania zabawkowe ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/347/3e471613a4f9812b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/347/61e83a0b14db9d3d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/292/7e87c64826159757.jpg[/IMG][/URL] I z panią swoją ukochaną (że taka nieskromna będę :evil_lol: ). Jak widać ubieram się w doooskooonaaałeee kolory, idealnie dopasowane do umaszczenia psa :roll: :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/292/d162ed5d0aaec79e.jpg[/IMG][/URL]
  16. Mała sesyjka zdjęciowa z butem pana, oczywiście na łóżku... :oops: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/347/f2af1cf475b002f2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/347/6ee4ddcdb9808f81.jpg[/IMG][/URL] Jako ciekawostkę powiem Wam, że Bazyl, w trakcie zmieniania zębów, nie pogryzł ani nie zniszczył w domu NICZEGO. Za to jak wymienił wszystkie zębiska na stałe, to się zaczęło... :shake: Mądrala wiedział, że mleczaki nic nie warte w procesie gryzienia :evil_lol: C.D.N.
  17. Półroczny stwór na spacerze. Jeszcze taki niewinny aniołek :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/292/027774313d431fc0.jpg[/IMG][/URL] Od maleńkości wiedział, gdzie jest najlepiej i gdzie powinno się spać (choć obok ma się swoje legowisko). I te różowe poduszeczki.... :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/347/0933610977eb2925.jpg[/IMG][/URL] A tu mały konik garbusek :eviltong:, intensywnie wpatrujący się w pana przygotowującego kolejny gar jedzenia. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/292/8a87fb8d315fc0d4.jpg[/IMG][/URL]
  18. Witam !!!! Za chwilkę minie pół roku odkąd zaistniałam na dogomanii, pora więc przedstawić mego najcudowniejszego, najukochańszego, najwspanialszego (a jakże by inaczej ;) ) czworonoga - Bazyla. Pozwolicie (jeśli nie.... :mad: :mad: , :evil_lol: ), że przedstawię Wam jego fotograficzny żywot od początku, tzn. od pierwszego zdjęcia jakie posiadam :) Oto Bazylątko u stóp (a raczej stopy ;) ) mamy swej. Wiek: ok. 2 miesiące :loveu: Bazyl jest dogiem argentyńskim, urodził się w Siemianowicach Śląskich, w hodowli Gwardia. W tej chwili ma nieco ponad 5 lat, ale zanim ujrzycie go w kwiecie wieku pozarzucam Was fotkami z lat dziecięcych i młodzieńczych :evil_lol: Przytulek z tatusiem :loveu: A tu już 3 miesięczny białas poza domem rodzinnym, w drodze do domku właściwego, odpoczynek u mojej siostry. Piłka zdobyta, trzeba sie jak nabardziej zabarykadować :lol:
  19. Neris, trzymaj się !!!! Nie daj się chorobom !!!!
  20. Może, zanim dojdzie do jakiejkolwiek adopcji, powinien oglądnąć go behawiorysta?
  21. Paolu, a co z Twoim pomysłem? Wiem, że byłaś w miejscu pracy mej w piątek, ale nie wiem na czym stanęło. Jak chcesz mogę Ci pobazarkować :)
  22. Co to znaczy: "Azora już nie ma" ?????
  23. Ale co się nagle stało? Dlaczego pani nie zgadza się na operację? Przecież to bez sensu.. :(
  24. [quote name='madziara1983']Dobra ludki mam pomysł.Czy ktos z was wystawiał rzeczy na tym bazarku??Może mi ktoś powiedziec czy ja jako osoba prywatna moge zbierać na własnego psa??Jasie gubie wtym regulaminie ;-([/quote] Tak, możesz. Zakładasz aukcję, w tytule podajesz co sprzedajesz, na kogo i kiedy koniec aukcji, a w opisie wrzucasz link do tego tematu. I wszystko jest ok :)
×
×
  • Create New...