Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/205/5e1191a2225492c1.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Green][SIZE=3][B]Wesołych i spokojnych Świąt[/B][/SIZE] [/COLOR]:smile: I lepszego jutra dla Marty...
  2. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/205/5e1191a2225492c1.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Green][SIZE=3][B]Wesołych i spokojnych Świąt[/B][/SIZE] [/COLOR]:smile:
  3. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/205/5e1191a2225492c1.jpg[/IMG][/URL] Może nieco przedwcześnie, ale... :) [COLOR=Green][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=Black] Po prostu[/COLOR][/SIZE][B][COLOR=Black] -[/COLOR] wesołych i spokojnych Świąt[/B][/SIZE] [/COLOR]:)
  4. Nic już nie rozumiem... Hmmm... to kto w końcu jest kim?
  5. Widzę, że już Ci się udało go dodać :) Nie ma za co dziękować. Przynajmniej tyle mogę zrobić...
  6. Tamten chyba troszkę za duży... Więc jeszcze taki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/86/c34a2736f4f2c47d.jpg[/IMG][/URL]
  7. Zrobiłam taki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/202/0851811ea24af2d0.jpg[/IMG][/URL]
  8. Mały banerek do dodania... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/86/2e674725657dc648.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='brazowa1'] piekny banerek. Dziękuję :roll: Jest jak najbardziej do wykorzystania.
  10. Hmmm... ciekawe ile ważył jak go znalazłam. Żeberka trochę mu wystawały.. :roll: [B]Akitka[/B], a jak tam Wasza psina? Już zdrowa?
  11. Uffff.... teraz dopiero w pełni mi ulżyło i jestem bardzo, bardzo szczęśliwa :) :multi: :multi: :multi: :multi: Całusy dla Stokrotka :loveu: :loveu: :loveu: i wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy tak pięknie się nim opiekowali i dla tych, którzy dopiero zaczynają się nim opiekować :) Czekamy na zdjęcia. A na razie [B][COLOR=SeaGreen]WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM [/COLOR][/B]:) !!!!
  12. Zrobiłam taki banerek. Czy ktoś z Was wie jak go zapisać w "edycji podpisu", żeby po kliknięciu na niego otwierał się wątek? Żeby to nie było samo zdjęcie a zdjęcie z odsyłaczem?
  13. [quote name='patkaa']tylko jak się bierze smakołyka do rąk, to zanim zdążę powiedzieć siad albo daj łapę, to ten siedzi już i macha mi łapką :)[/quote] :loveu::loveu: Słodki spryciarz :) Napisz o nim coś jeszcze. A może jakieś fotki Maksymiliana??
  14. :thumbs::thumbs::thumbs: :laola: :laola: Bardzo, bardzo fajnie :) Czy są już wieści z podróży Stokrotka i z nowego domku???
  15. Przelałam wczoraj wieczorem na AFN, na Laki pieniądze z bazarku. Zawsze to parę złotych... :)
  16. Poczytałam o glistach i spieszę Cię nieco uspokoić. Owszem, człowiek może się zarazić glistą (więc badania i tak na wszelki wypadek zrób), ale nie daje ona u ludzi takich objawów, jakie opisałaś. Więc Twoje sensacje żołądkowe pewnie są objawem zupełnie czegoś innego. Niemniej jednak radzę Ci - przebadaj się. Lepiej się uspokoić. A poza tym, skoro Dragoś wyhodował takiego pięknego robala (coś takiego?: [url]http://therios.strefa.pl/porady/toxocara_canis.html)[/url], to mógł mieć i innych, niewidocznych mieszkańców... Lepiej to sprawdzić.
  17. Ech... A ja właśnie bardzo spóźniony obiad sobie jadłam... :eviltong: Ale aż tak "brzydliwa" nie jestem więc odpisuję czym prędzej. Z opisu robala i sposobu w jaki Dragoś się go pozbył wynika, iż była to glista. Nie sądzę, aby jedno odrobaczenie załatwiło problem. Jeśli psiur ma robaki trza go odrobaczyć z 3 razy w odstępach 10 dniowych. Co do Ciebie Agnieszko radzę się przebadać. Jeśli tego nie zrobisz nie będziesz miała pewności, że to tylko stres. Niestety człowiek może złapać glistę od psa, choćby wtedy gdy ten drugi liże tego pierwszego. Najlepiej oddaj kał do badania. 3 razy, bo w jednej próbce może nic nie być. I oby w ogóle nie było, czego Ci bardzo mocno życzę !! P.S. Od robali mogły być też te Dragonowe sraczki...
  18. [quote name='hanik']Tak jak już załatwimy zaległe płatności i dostaniemy karmę to poproszę AFN, ponieważ pozostała suma pójdzie do ich dyspozycji. Myślę, że nie będą mieli nic przeciwko by pomóc Mozartowi[/QUOTE] Dzięki :loveu:
  19. Bardzo dobre wiadomości :) :multi: :multi: Cieszę się bardzo, że domek okazał się tym właściwym i jedynym :) I trzymam kciuki za Stokrotka i jego nowych państwa !!! [B]HANIK[/B], ponawiam prośbę: ponieważ w skarpecie Stokrotka pieniędzy cała masa :smile: i sam ich pewnie nie wykorzysta to czy nie dałoby się przelać parę groszy na skatowanego Mozarta ([URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=55917[/URL]) ???
  20. Co słychać u Stokrotka kochanego???? Mówcie szybko.... Mam prośbę. Ponieważ w skarpecie Stokrotka pieniędzy cała masa :) i sam ich pewnie nie wykorzysta to czy nie dałoby się przelać parę groszy na skatowanego Mozarta ([url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=55917[/url]) ???
  21. Ale to chyba dobrze, że tak się zżył z Twoimi rodzicami, z Twoim tatą - wszak to jego pan będzie na całe lata :) A Ciebie przecież i tak kocha :)
  22. Brawo dla mamy :) No i dla Maxia oczywiście też. To bardzo pojętny chłopak jest :loveu: A jak pięknie słucha...
  23. No i co? No i jak? Jakie wieści? Jakie nowiny? Co u Stokrotka słychać? :loveu:
  24. Jakie dobre wieści :) A rozmawiałyście z zainteresowaną panią? Na temat różnych ew. problemów.
  25. Przeczytałam przed chwilą, że jest już ponad 4000 zł i nie wierząc (a bo ja taki niewierny Tomaszek jestem) pognałam na AFN na własne oczy zobaczyć i jestem w szoku :crazyeye: :crazyeye: To jakieś szaleństwo. Ale piękne szaleństwo!!! :loveu:
×
×
  • Create New...