Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. Widzę, że nie jestem osamotniona w "wariactwach" :evil_lol: Pozdrawiamy w ten koszmarnie upalny dzień. Fotki wrzucę później.
  2. O cholera... :( Nie było mnie wczoraj cały dzień, wchodzę teraz a tu takie okropne wieści. Nie mam już słów na tych kre..., co twierdzą, że weterynarzami są... Uważam, że nie powinnaś im NIC zapłacić !!! Jeśli chodzi o biednego :( Polo, to niewiele pomogę. Niestety. Mogę tylko podnosić...
  3. [quote name='ewatr']dobre :evil_lol: ale u mnie jest jeszcze lepiej : po dłuższej chwili biernego oczekiwania zaczyna sie szczekanie - no co gdzie pancia jestes ? i czemu to tak długo trwa ?:mad: ile bede czekał na podanie piłki :diabloti:[/quote] U nas szczekanie ma miejsce jak zabawka gdzieś wpadnie albo się zaklinuje. Kiedyś zaczęłam mówić w takich sytuacjach "poczekaj, pani pomoże" i teraz mam...:evil_lol: A na dobry początek dnia dwa zdjęcia z serii "odpoczynek": [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/381/ce85a4869a785179.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/381/6c3ace85b2aec717.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy.
  4. Jeśli okaże się, że to jednak nosówka, to niech sobie sami płacą te 1300 zł... :angryy: :mad:
  5. :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Czy oni sobie, za przeproszeniem, jaja robią??? Chwilami mam wrażenie, że tam na pewno nie pracują weterynarze... :shake: Trzymam kciuki za Polo. Bardzo, bardzo MOCNO !!!!
  6. [quote name='Agnes B.']Wstać i pozbierać piłkę czy poczekać aż ktoś mi ją z powrotem włoży do pychola? hmmm...:hmmmm:[/quote] Żebyś wiedziała, że tak dokładnie jest :lol: Rzadko kiedy następuje zryw natychmiastowy. Najczęściej jest dłuuuga chwila oczekiwania AŻ KTOŚ WRESZCIE ZAUWAŻY, że zabawka spadła :evil_lol:.
  7. To czekamy :)
  8. Jestem, jestem. Dopiero teraz znalazłam chwilkę czasu. Natrzaskałam dziś Bazylowi trochę zdjęć. Ale zanim dojdziemy do dzisiejszych to jeszcze z jakieś ponad dwa lata dokumentacji :eviltong: Choć szczerze mówiąc białas już tak bardzo się nie zmienia(ł). Mam piłkę, a że leniuchem jestem rozpracowuję ją na kanapie :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/364/b23a21ef4160477d.jpg[/IMG][/URL] Aaaaaa, piłka ucieka.... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/364/514a93246e970974.jpg[/IMG][/URL] Spadła... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/309/c60998b6d55181fa.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol:
  9. A może ta łysinka to po prostu ślad po odpadniętym strupku?
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]Moj Ozzy obrabianie butelki zaczyna od odkręcania butelki , dopiero jak ma otwartą to zaczyna utylizację:evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] To chyba wszystkie psiury tak mają. Bazyli też tak robi, i jamnik moich rodziców, i Demi (amstaff, którym się kiedyś, z TZ, opiekowaliśmy)... [quote name='ewatr']dzien dobry :loveu: Bazylku i Pancio bazylka a jaki tu ktoś ma śliczny jęzor :eviltong: [/quote] A dzień dobry, dzień dobry. Jakieś zdjęcia z jęzorem jeszcze powinny być :) [quote name='kozlov']No jak? Już mówiłem że Bazyl *sexy* jest! :)[/quote] Wiem, wiem. Ale nie na tym wątku :eviltong: [quote name='Ania-shira']Nie ma to jak zabawa z butelką :multi: Tylko ta zabawa troche głosna jest ale więcej miejsca w koszu :lol:[/quote] Oj głośna, głośna. A najbardziej przeszkadza jak człowiek próbuje rozmawiać przez telefon, a za plecami chrzęsty, trzaski, zgrzyty :evil_lol: Po południu wrzucę jakieś zdjęcia (jak będzie chwilka wolnego w robocie). A jutro popracuję nad przygotowaniem (pomniejszeniem, wrzuceniem na fotosik) większej ich ilości.
  11. [quote name='Ania-shira'] Cóż za przenikliwe spojrzenie :)
  12. [quote name='kozlov']PS: Bazylek jest *sexy*. :D Pozostałe dwa również. Chętnie bym je przygarnął, niestety moja mama patrzy na psy nieco alergicznym wzrokiem. Nvmd.[/quote] Sexy Bazylek dziękuje za komplement i zgłasza, iż nie jest do przygarnięcia. Ma już panią, oszalałą na jego punkcie :loveu: :evil_lol:. A dwa pozostałe psiury ciągle jeszcze do wzięcia :-(... Czarujemy, aby Twoją mamę opuściła alergia...
  13. Ujwaniać się, ujawniać. Nie trzymać nas w niepewności ;) Witaj(cie) na dogo :) I witaj domku dla Idefixa !!!
  14. To ci Bobo łóżkowiec :) Jak każdy prawdziwy (choć niekoniecznie rasowy) jamnior! Bardzo dobre wieści. Oby już tak było zawsze.
  15. [quote name='zdrojka'] [IMG]http://images21.fotosik.pl/322/29929ee09c15c431med.jpg[/IMG] [/quote] Co za zmiany, jestem pod wrażeniem :) :loveu: Nie ma śladu po chudzinkowatości. A Dragoś piękny (jak zawsze !). Wcale się nie dziwię, że go rozpuszczacie... :) [quote][IMG]http://img478.imageshack.us/img478/1893/44a0cf4c456cede1hb2.jpg[/IMG] [/quote]A to jest boskie zdjęcie :evil_lol: Jakie on ma wspaniałe życie. Super !!!!
  16. A co tu taka cisza? Sami milczący oglądacze? :)
  17. Strasznie się cieszę, że Stokrotkowi tak dobrze :). I że wszyscy go kochają :loveu: . I jeszcze raz przepraszam jesli kogokolwiek wcześniej uraziłam...
  18. To na chybcika (krótka przerwa w pracy) jeszcze 3 fotki spacerowo-pozująco-odpoczynkowe :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/364/cb4c9ad4032308c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/309/b5e7ebc3c693a0cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/309/75c2b8c40a03de0c.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Agnieszka i Ogiś']No to świetnie sie ułozyło! bo na początku to tragiczny był![/quote] Kto był tragiczny na początku? Chyba nie Dragoś !!! :mad:
  20. Bardzo nam miło. Zapraszamy na jeszcze (bo będzie jeszcze) :)
  21. [quote name='Pianka']Pożeracz butelek:evil_lol:[/quote] Oj pożeracz (a raczej zgryzacz ;)), pożeracz. Mamy w kuchni takie miejsce, gdzie składamy wszystkie zużyte butelki i Bazyl jak ma ochotę jakąś pomęczyć to idzie i sobie bierze. Sam pożytek - pies ma zajęcie, a butelka zajmuje mniej miejsca w koszu :eviltong: I zawsze oprawianie butelczyny (:evil_lol:) wygląda tak samo. Najpierw walka z zakrętką, coby sobie odpadła i poszła precz. Potem zgryzanie szyjki i spłaszczanie części odszyjkowej. Następnie (ewentualnie) zdzieranie papierów i końcowe miażdżenie. Czasami wszystko robione jest na jeden raz, czasami w kilku odcinkach :)
  22. Jakie fajne wieści :) Czekamy na fotki. Bardzo, bardzo, bardzo chcę zobaczyć "nowego" Dragonika :)
  23. Spacer już dawno zaliczony, kilka godzin pracy też (teraz spokojna końcówka to mogę się poobijać :eviltong: ), pora zatem na obiecane fotki. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/309/210ca60ff49b21ff.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/364/354ef2994d65170b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/309/03bf49c61d9519d2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/309/ac770b327a54655f.jpg[/IMG][/URL] Wasze psy też pewnie się bawią butelkami. Powiedzcie, czy mają jakiś system na ich rozpracowywanie? Bazyl ma :)
  24. Trzymamy, trzymamy !!!! Ale powiedz coś więcej...
×
×
  • Create New...