-
Posts
23614 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maciaszek
-
Jak Polo został wieśniakiem, czyli historia kopciuszka...
maciaszek replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Polo nie daj się !!!! A ty Chrupku też bądź dzielna ! -
[quote name='Akitka']Bazyl jest przewspaniały.... :evil_lol:[/quote] Nie zaprzeczę, a wręcz potwierdzę ;) :lol:
-
[quote name='Akitka']Maciaszku, czemuś się wcześniej nie pochwaliła, że założyłaś galerię Bazylowi? :cool3: piękne zdjęcia, piękny piesio :loveu:, a filmiki cudowne. Mieszkacie gdzieś za Spodkiem na Koszutce? ;)[/quote] No jak to??? Wszak chwalę się od samego powstania galerii, cały czas - mam dość wyraźną informację w podpisie :eviltong: Powiem Wam jeszcze, że Bazyl czasami, jak się bardzo wciągnie w oglądanie, to idzie i sprawdza z tyłu telewizora gdzie się te wszystkie stwory pochowały :evil_lol: :evil_lol:.
-
Jestem, jestem. Filmiki wrzuciłam w końcu na YouTube, bo na ZippyVideos potwornie wolno się ściągały. Oto i one: 1. Nawiązanie do ostatniej fotki ;) [URL]http://www.youtube.com/watch?v=c3ffJ6D7BD4[/URL] 2. Emocje nie pozwoliły psu usiedzieć na miejscu, musiał podejść bliżej [URL]http://www.youtube.com/watch?v=QUamPUjVz3I[/URL] 3. Dość długi to był film, więc zaległ, ale ogląda dalej [URL]http://www.youtube.com/watch?v=4IVHryJL-zg[/URL] 4. Nie wytrzymał nerwowo, musiał skomentować :) [URL]http://www.youtube.com/watch?v=I2wyEG2NJWQ[/URL] I niech mi ktoś powie, że psy nie widzą obrazu w telewizorze !
-
Buldożka Tosia - Ma nowy dom !!!! Są nowe zdjęcia ... :)
maciaszek replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paola06']No to musze przyznać szczerze-że wieczorowa porą Tosinka w wydaniu plenerowym zaliczyła i Rejs i V abank-była b.zadowolona bo wreszcie bylo troszke chlodniej:):) Dobrej nocki :calus:[/quote] Vabank? A miały być "Zabójcze ryjówki" :evil_lol:... Nawet chciałam się wybrać zobaczyć to cudo. Ale skoro był Vabank to dobrze, że nie poszłam. Chociaż, chociaż.... gdybym poszła to poznałabym Tosię kinomankę :) -
Właśnie zrzucam filmiki, zobaczymy co z tego wyjdzie, ale mam nadzieję, że wyjdzie :)
-
Jak Polo został wieśniakiem, czyli historia kopciuszka...
maciaszek replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']NIe wiem co zrobić, może trzeba napisać do nich jakieś agresywne pismo i niech dadzą wszystkim nieszczepionym psom surowicę?[/quote] Zgadzam się z Neris. Przecież swoim debilnym (bo tego się nie da inaczej nazwać) zachowaniem narazili na zachorowanie nie tylko psy z SGGW (a już to by wystarczyło), ale także wszystkie psy spacerujące wokół kliniki... :angryy: Nie pojmuję tego, naprawdę - jak można być tak głupio upartym?? Jak można nie podejmować działań? Jak weterynarze mogą działać na szkodę zwierząt?? -
Czy ktoś z Was wie jak wrzucić na forum filmik (czyli pewnie link do takowego)? Mam krótką dokumentację jak Bazyli oglądał (nie pierwszy zresztą raz w życiu) film o zwierzętach i chciałabym Wam to pokazać :) A na razie tylko fotograficzne uwiecznienie tej sytuacji: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/381/121d1896c03f1699.jpg[/IMG][/URL]
-
BART z Korabiewic - ogromny ból i wrośnięta kolczatka- JUŻ W NOWYM DOMU
maciaszek replied to ebi's topic in Już w nowym domu
Czekamy na konkretniejsze wieści i trzymamy kciuki !!!!!! -
Ach... wzruszył się już pewnie niejeden i niejedna.... tylko domku wciąż nie ma... :shake:
-
[quote name='anetta']Rozpoczelam ogladanie od pociagu ;) i zaczelam sie zastanawaic czy musialas zaplacic wiecej niz w normalnym przedziale, tyle samo a moze jakas znizka byla :cool3: za to ze byl to wagon na rowery? I czy w kasie mowilas ze chcesz wlasnie isc do tego wagonu? :oops: Sory za takie durne pytania ale jestem ciekawa bo nigdy tak nie podrozowalam a moze w przyszlosci mi sie przydac.[/quote] Pytania wcale nie są durne, raczej jak najbardziej normalne :) Nie planowaliśmy jazdy takim wagonem, trafiliśmy do niego za radą konduktora. Jak zobaczył, że się pchamy z Bazylem do normalnego wagonu zaproponował byśmy wsiedli właśnie do takiego służącego do przewozu rowerów. Bilet dla psa, niezależnie jakim wagonem będziesz podróżować, ma w tej chwili opłatę stałą - 4 zł. A na podróżniczą przyszłość myślę, że trzeba będzie robić to tak: - sprawdzić czy dany pociąg ma wagon do przewozu rowerów (o to można np. zapytać w kasie przy kupowaniu biletów), - jeśli ma, to przyjść nieco wcześniej i zagadnąć konduktora (przedstawiając naszą małą krówkę) czy możemy podróżować takim wagonem, - po uzyskaniu zgody (a myślę, że nie powinno być problemu) rozsiąść się wygodnie :)
-
To jeszcze 3 fotki z niebieskiej serii :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/381/a8ef042d7d3332f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/326/8d7d83210e9b1cca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/381/cdd9859454f95b83.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Carolcia']witamy :) Piekny bialasek :loveu: :loveu: Takie to niewinne wychodzi na zdjeciach :p :loveu: :loveu:[/quote] Witamy, witamy i do dalszego oglądania zapraszamy :) A bo on jest taki niewinny. Naprawdę rzadko się zdarza, żeby winny był :lol:
-
[quote name='Agnes B.']Czyżby Bazyl dorwał się do czyjejś skarpetki?:diabloti: [/quote] Nie dorwał się, dostał :) Żeby mu uatrakcyjnić i nieco utrudnić życie wkładamy mu czasem piłkę do skarpetki i musi nieco powalczyć, żeby ją wydobyć. [quote name='Ewkaa']maciaszek - masz przepięknego psa, nawet TZ-owi nie powiem że jest galeria takiego białaska bo po nocach spać nie będzie. DA to jedna z jego największych miłości:loveu: (poza mną chyba) Będę tu zaglądać :razz:[/quote] Bardzo nam miło. Zapraszamy :)
-
Udało się jednak znaleźć chwilkę czasu, więc wrzucam 3 pierwsze zdjęcia z serii niebieskiej: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/326/83affe22956c1774.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/326/1c7aa6b4a0fa4dd6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/326/d4220833930c3c0f.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiam :)
-
Tylko czy to będzie dobre dla Józka? Zżyje się z jedną osobą, poczuje, że wreszcie ma panią i... nastąpi zmiana właścicielki... Wiem Zosiu, że chcesz dla Józka jak najlepiej, nie miej mi za złe, że piszę to, co powyżej, ale zastanawiam się czy to dobre wyjście. Czy jednak nie lepiej by poczekał na domek w schronie... Już sama nie wiem. Tak czy inaczej SUPER, że będzie miał dom !!!
-
:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Wspaniałe, piękne psisko :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name=':: FiGa ::']Witajcie :multi: Mam nadzieję że i ja moge się wepchnąć z butami i od czasu do czasu Bazylasa pooglądać? :razz:[/quote] NO PEWNIE !!! Witaj :) [quote name='Agnes B.']Drapanie za uszkiem do Agi:loveu:[/quote] Przekazane :) Pozdrawiamy i chłodu życzymy. Postaram się wieczorem wrzucić fotki, ale niczego nie obiecuję, bo dziś w pracy kołomyja... :shake:
-
[quote name='Marka']Znam ten widok - mam takie milutkie ślady często na spodniach, jak mój Benuś się przytuli ;) :lol:[/quote] O taaak :) Już nawet nie zliczę ile razy zdarzyło mi się w drodze do pracy (albo w pracy :mad: ) odkryć ślinową niespodziankę na spodniach... A na spacerach, jak się dogo otrzepuje, to robimy Matrixa ;) - czyli takie wygibasy na różne strony, jak to robili niejednokrotnie, w walkach wszelakich, bohaterowie wspomnianego filmu :evil_lol:.
-
A teraz, drodzy widzowie, zdjęcie mocno związane z Bazylem, a konkretnie z psami posiadającymi choćby lekko obwisłe fafle. Ci z Was, którzy nie mieli dotąd przyjemności posiadać takowego, a pewnego dnia posiądą, niechaj się nie zdziwią, gdy pewnego poranka po wejściu do np. kuchni zastaną taki oto widok :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/381/f404a18c9a5f31ed.jpg[/IMG][/URL] I bynajmniej nie chodzi tu o mały nieład na stole, ale o prezencik jaki potrafi zostawić ukochany czworonóg (po uprzednim otrzepaniu się i zarzuceniu....)... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/381/e1d16cd770b0e89c.jpg[/IMG][/URL] :eviltong: :eviltong: :eviltong:
-
[quote name='Marka']Dopiero dzięki temu wątkowi mogłam się przyjrzeć bliżej i zobaczyć jaki piękny może być dog argentyński, kiedy mu się tych biednych uszu nie upitoli... :cool3: Chwała Ci za to - masz dzięki temu przepięęęęękne zwierzę w domu! :loveu:[/quote] Dzięki :oops: Wielokrotnie mnie namawiano na skopiowanie Bazylowych uszu, ale byłam twarda, nie dałam się i wcale, a wcale nie żałuję. Nie dość, że piękniej i łagodniej wygląda, to jeszcze ominęły go bóle związane z cięciem !! I nie przekonują mnie teksty o poszarpanych w zabawie uszach czy powtarzających się w nieskończoność stanach zapalnych ucholców. Bazyl ma 5 lat i zdarzyło mu się już kilkurotnie w życiu bawić bez opamiętania a uszy są całe. Stany zapalne miewał, ale jest to do opanowania i to szybko, trzeba tylko odpowiednio wczesnie zauważyć.