Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. [quote name='Weronika18']cale pieniadze z licytacji bedzie przelane na konto: Agnieszka Korzeniewska Czarnowo 4 05-180 Pomiechówek 75-10600076-0000401030082024 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=185931809 http://www.allegro.pl/item185483862_6_dni_w_kaluzy_krwi_potrzebna_pomoc_.html sama ostatnio przezylam koszmar, moj pies mial ropomacicze- wiem jaki to bol jak pies cierpi(operacja w lany poniedzialek 500 zl, stan bardzo powazny). Moja Sonia zyje <jupi> chce znow pomoc kolejnymi aukcjami:) pozdrawiam i powodzenia :D Wielkie dzięki :)
  2. Chyba nie.... Mam wrażenie, że tu nie chodzi o to, że "nadzieja i wiara umacniają światełko" tylko o to, że "nadziej i wiara" są tym światełkiem (i wtedy: "nadzieja i wiara umacniają, to światelko...").
  3. [quote name='Hakita'] Nadzieja i wiara umacniają, to światełko, dzięki któremu chcemy żyć… W bezsensowności mojego istnienia, dostrzegłem je…, a Wy umacniacie wiarę, ratując moje psie życie… Nie ma takich słów, które mogłyby wyrazić dozgonną wdzięczność… Synuś Ja to bym tak zmieniła...:oops: Troszkę się zagalopowałam z przecinkami, ale teraz poprawiłam i wydaje mi się, że tak powinno być...;) A ja bym usunęła ten przecinek między "mojego istnienia" a "dostrzegłem je". Wszak to jedna ciąglość zdaniowa jest. Tak mi się wydaje.
  4. Ja też ew. mogę pomóc we wstawianiu podziękowania w fotkę :)
  5. [quote name='Paola06']Co do incydentu w schronie i do całej tej sytuacji-zaczynam mieć pewne przypuszczenia do czego to ma służyć:(:(:([/quote] Do czego? Powiedz.
  6. [quote name='Paola06']Podpowiedzcie proszę,jak zmienić mam tytuł:oops::oops::oops:[/quote] Wchodzisz na pierwszą stronę tego wątku, na pierwszy (czyli swój) post. Naciskasz "edit" a następnie "idź do zaawansowanych" i tam możesz zmienić tytuł :)
  7. Potrzebny jest prawnik, który by taką petycję sformułował. Violu, dodaj może w tytule wątku, że prawnik poszukiwany.
  8. Fidelek, Ty lepiej módl się o zdrowie dla Synka (co pewnie czynisz :) ), a nie panikuj z usuwaniem aukcji. Powiadam Ci ;), nie mają podstaw do usuwania !!!
  9. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=185591084 Ten zadziała :)
  10. Ale dlaczego mieliby ją usuwać? Nie stresuj się.
  11. Ładnie napisane. Nie powinni usunąć, nie ma podstaw.
  12. [quote name='fidelek2']powiedzcie mi jak mam wkleić link do watku na allegro?????????????????????????????????????????????????? <a href="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=59816">Wątek Synka na dogomanii</a> Przekopiuj to, co powyżej. Wyglądać będzie to tak: Wątek Synka na dogomanii i po kliknięciu na ten tekst będzie się otwierała pierwsza strona wątku. Ew. możesz zmienić tekst, który będzie się wyswietlał (czyli "wątek Synka...")na inny.
  13. [B]Inez[/B], dzięki :) [B]Justine.[/B], sama nie mogę go wziąć i niestety nie znam nikogo kto by mógł... :(
  14. Bazyli zmierzony - ma ok. 72 cm w kłębie, czyli tak, jak Torres :) One w ogóle są bardzo do siebie podobne :)
  15. [quote name='em-bub']przepisał mi ZENTEL i powiedział, że działa na robaki obłe (glisty) i paskie (tasiemce) i jest całkowicie nieszkodliwy.[/quote] [B]Każdy lek na robaki jest szkodliwy.[/B] W mniejszym lub większym stopniu, ale jest. W końcu jego zadaniem jest wytrucie robali... To dość silna chemia, która obciąża wątrobę. I nawet jeśli teraz zażycie leku nie daje żadnych objawów to nie znaczy, że nie ujawnią się one w późniejszych latach.. Dlatego też zgadzam się z opinią weta, którą usłyszałam niedawno. Zamiast truć nasze czworonogi co pół roku (albo nawet co 3 miesiące), lepiej co te 6 miesięcy oddać ich kał do badania (trzykrotnie, aby mieć pewność - tak, jak to robi się przy badaniach ludzi). I jak nic nie wyjdzie to się cieszyć :multi:, a jak będą robale to dopiero wtedy odrobaczać i truć. Metoda ta ma też swoje zalety finansowe - zwłaszcza w przypadku dużych psów - badanie kału wychodzi taniej niż leki na odrobaczenie... Warto to chyba przemyśleć.
  16. Piękne psisko, no pięęęęękneeee psisko :) P.S. I znowu zapomniałam zmierzyć Bazyla w kłębie.... :oops:
  17. Inez, powiedz jak się linkuje? Co trzeba zrobić? Sama chciałabym wiedzieć.
  18. No i chyba pora na zmianę tytułu.... Jaka smutna, jaka smutna - ja się pytam? :)
  19. ????? :multi: :multi: :multi: :multi: Ale wiadomośc !!! SUPER !!!! Powiedz więcej :)
  20. Świąteczne cześć :) Wrzuć jeszcze jakieś zdjęcia... Z przyjemnością patrzę na Maxia :loveu: Wypiękniał chłopak i w ogóle jest super !!! A ta minka na zdjęciu z kagańcem - pełnia nieszczęścia ;) No i podawaniełapki - takie zalotne... :evil_lol:
  21. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/205/5e1191a2225492c1.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Green][SIZE=3][COLOR=Green]Tobie Patko, Twoim Rodzicom i oczywiście Maxiowi :)[/COLOR] oraz wszystkim, którzy bywają na tym wątku [B] Wesołych i spokojnych Świąt[/B][/SIZE] [/COLOR]:smile:
  22. Wesołych i spokojnych Świąt :smile: I lepszego jutra dla Józia...
  23. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/205/5e1191a2225492c1.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Green][SIZE=3][B]Wesołych i spokojnych Świąt[/B][/SIZE] [/COLOR]:smile:
×
×
  • Create New...