Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. Tak, on tak siada na wszelkich kanapach, siedziskach, fotelach, itp. Kiedyś nawet siadł tak w tramwaju :evil_lol: Szkoda, że nie mialam wtedy aparatu... :shake:
  2. Wiadomo już coś? Czy trzymać dalej :)?
  3. [B]Witamy Cię bardzo serdecznie[/B] :) I zapraszamy do dalszego oglądania. Później wrzucę jeszcze jakieś zdjęcia, na razie muszę się zbierać na spacerek (króciutki, bo ten upał jest dla nas wykańczający... :( ) i do pracy.
  4. Jak miło czytać takie historie :) Od razu widać, że Tosiak w doskonałej formie. Super !!!
  5. Ach, to nie był zjazd. On tak siedzi i prowadzi obserwacje :) A propos siedzenia - jeszcze dwie fotki w owej pozycji: 1. Bazyl zamyślony [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/364/a964fc10ee606e3b.jpg[/IMG][/URL] 2. Bazyli hipnotyzujący jedzącego pana - może się uda i coś spadnie... :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/364/522056e5c2be1612.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy w ten upalny dzionek...
  6. Ale gdzie on mógłby się zatruć? Przecież nie w klinice (mam nadzieję), w schronie też chyba nie (poza tym to za duży odstęp czasu...).
  7. Co to się narobiło... bić mnie chcą... :lying: :modla: :modla: :modla:błagam nie... Już wrzucam kolejne zdjęcia. I witam Magdalenkl :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/364/efb82dd579940132.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/309/b2bb99d882b42b34.jpg[/IMG][/URL]
  8. Tak Bazyli podgląda na spacerze koty z ukrycia: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/309/843235dc14b44be6.jpg[/IMG][/URL] A tak jawnie: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/309/eeb59465a0d662fd.jpg[/IMG][/URL] :) :)
  9. Dziękuję(emy) :) Nie zaprzeczę ;) !!!
  10. No Kochane, nocną porą rozpoczynam serię zdjęć z cyfrówki. Będzie tego, oj będzie... :) Na początek trzy fotki spacerowe. Bazyli nieszczególnie chwali sobie wysiłek fizyczny ;), raczej jest typem obserwatora [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/364/1201e2ab38e696d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/309/b8e61e0fedbe7aa3.jpg[/IMG][/URL] A tu nieco dziwna perspektywa, ale dogo w całej okazałości: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/309/2d479809c7af5835.jpg[/IMG][/URL] P.S. Proszę nie krzyczeć na mnie, ani mnie nie linczować za kolczatkę...
  11. Taki jestem mały, o! I jak każdy pies mam prawo wchodzić swojej pani na kolana :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/350/4c160bf8bfa9fea6.jpg[/IMG][/URL]
  12. A mnie zawsze rozczulają te jego plamiska, plamy i plamki rozliczne... :)
  13. Nie wiem czy wszystkie argentyny tak mają, ale nasz jak do czegoś dąży to nie zważa na nic... Nie raz zdarzało mu się przedzierać przez największe chaszcze i krzaczory :razz: Zamyka wtedy oczy (przynajmniej tyle....) i wali na ślepo. Tutaj dowód: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/350/85248f852cb58cfb.jpg[/IMG][/URL] A tu Bazylątko w pociągu relacji Olsztyn-Łódź, w wagonie do przewozu rowerów. Polecam gorąco podróżującym z psami. Jest w nim kilka przedziałów i dosyć spora przestrzeń wolna (z hakami na ścianach na dwukołowce), gdzie można powariować ze swoim czworonogiem. Praktycznie całą trasę wagon był pusty. Luz, blues :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/295/b937c22a0f23b3ba.jpg[/IMG][/URL]
  14. Cegiełka kupiona. Pieniądze przelane. Mam nadzieję, że zapoczątkuję cały ciąg kupujących :) Zdjęcia oczywiście mi nie wysyłajcie - wszak nie o to chodzi !
  15. Polo nie daj się !!!!!! Trzymam kciuki. Ty Chrupku też się nie daj. Jeszcze będzie dobrze!
  16. Bazyleusz w gościach. Obcy teren, wszystko musi być pod kontrolą :eviltong: Zwróćcie uwagę na kocyk na parapecie - żeby sobie niemotka łokci nie odgniotła :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/295/eaef047977f44b40.jpg[/IMG][/URL] A tak wyglądał z drugiej strony. Gębiszcze wrzeszczące, bo przecież pani sobie poszła, bezczelnie stoi pod oknem a psa nie zabrała... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/350/534e87ef5efe4aa1.jpg[/IMG][/URL]
  17. Wyjdzie i gdzie pójdzie? Do schronu? :(
  18. [quote name='Agnes B.']Wcale nie odbieram Go jako przedstawiciela tych agresywnych ras:diabloti: tuli tuli taki jest:lol::eviltong:[/QUOTE] Bo on właśnie jest taki tuli tuli :loveu: Tylko do niektórych psów się nie tuli... :mad: [QUOTE]Hmm gdy tak patrzę na te zdjęcia w kwiatkach to się coraz bardziej upewniam, że już Was widziałam, cóż wf w Spodku zobowiązuje:razz: Jaki to ten świat mały[/QUOTE] No proszę :) Szkoda, że wcześniej nie założyłam tego wątku, mogłabyś wyskoczyć z wf-u na chwilkę ;)
  19. Wakacje i miłość do pana: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/295/1b3a471243809639.jpg[/IMG][/URL] Pies kanapowiec. Z braku kanapy wciśnie się i w... :evil_lol: : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/295/b9e9a0778f20f2b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/295/7eb2691a24d227b3.jpg[/IMG][/URL]
  20. Będą, będą. Nawet już niedługo :)
  21. Witam kolejną "widzkę" ;) !!! Ania-shira, to wszystko to jeszcze nie są fotki teraźniejsze. To zdjęcia sprzed ponad 2 lat :) Do teraźniejszych jeszcze dłuuuga droga.
  22. Dziękuję za miłe słowa i [B]witam nowo przybyłych[/B]. Pora na kolejną porcję zdjęć :) Na spacerze, niedaleko domu. Mamy takie fajne trawiasto-drzewiaste ogrodzone zbocze obok katowickiego Spodka :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/295/01f4deed8672ade2.jpg[/IMG][/URL] Coś tam klarowałam temu dogu, ale już nie pamiętam o co chodziło... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/350/f174a0f168902ad8.jpg[/IMG][/URL] Pies szczęśliwy [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/350/c16d8c6f729dca3a.jpg[/IMG][/URL] Przygotowania do.... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/295/6313050646476d07.jpg[/IMG][/URL] ...ślizgu/zjazdu po kwiatach :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/295/88caaec243b2b059.jpg[/IMG][/URL] Ech.... w oryginale te kolory są o wiele piękniejsze, nie takie wyblakłe :razz: Ale tak to jest jak się robi zdjęcia ze zdjęć :shake:. Te z cyfrówki będą już bardziej naturalne. Tak, czy inaczej wyobraźcie sobie piękną, soczystą zieleń :roll:
  23. Sto lat, sto lat !!!! :tort: :new-bday: Żyj długo i zdrowo !!! Jaki Ajka ma śliczny plamisty brzuszek :loveu:
  24. Leć do góry, przynajmniej po tymczas !!!!!
  25. Z Gliwic, a zatem niedaleko.
×
×
  • Create New...