Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. Wczoraj na Brynowie (ul. Gallusa) znalazłam takiego psiaka: [img]https://lh3.googleusercontent.com/-tsLzTtUggeI/Us8N7HWXhAI/AAAAAAADlso/yMcVksebZBk/s512/Zdj%25C4%2599cie0249.jpg[/img] Gdyby ktoś z Was trafił na ogloszenie, że ktoś szuka, dajcie znać. Psiur jest w schronisku. Tutaj więcej jego zdjęć: [url]https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/2714OkRoku08012014[/url]
  2. Tina w nowym domu :) [IMG]http://i43.tinypic.com/2vsonsi.jpg[/IMG]
  3. Dzięki za wieści :)! Tengusiu, myślimy o Tobie ciepło i kciuki trzymamy!
  4. Myślę, że to było tak: nasze schronisko ma namiary nie na ostatnich, a na przedostatnich właścicieli Centka, czyli firmę, gdzie stróżował. Ale potem: [quote name='Hmmm']Centek uciekł z firmy i trafił do mieszkania w siemianowicach, do rodziny która go znalazła i to z tamtąd teraz zwiał[/QUOTE] Tyle tylko, że ani czip nie przerejestrowany (był, jak rozumiem, na Rudę Śląską i dlatego teraz tam trafił Centek), ani nasze schronisko nie trafiło do ostatnich właścicieli Centka, czyli państwa z Siemianowic. Nie wiem czy dobrze rozumuję, ale jakoś tak mi to wygląda... Aniu, dzwoniłaś do państwa z Siemianowic i mówiłaś gdzie jest Centek?
  5. Słodka panna :). Wszystkiego dobrego na Nowy, kolejny wspólny, Rok :)!
  6. Wrzuciłam Centka na stronę Fundacji do działu "zaginione".
  7. Dobrze, że Wam się udało wyjść. Pogoda była super do spacerowania :)! PS. Odjazdowa choinka :)!
  8. Wspaniałe wiadomości! Powodzenia :)!
  9. Alu, a na jakie konto wpłacać pieniądze?! Może warto by założyć wątek tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/forums/935-Pomoc-dla-ludzi[/url]
  10. Tak powiedziała mi p.Ania. Ale dopytaj jeszcze.
  11. Zdjęcie zmienione, opis też. A jakby go przenieść na szczeniarnię? Może tam byłby troszkę mniej zestresowany.
  12. [IMG]http://www.schronisko-katowice.eu/components/com_joomgallery/img_pictures/psy_1/1156-13_1_20140103_2028840221.jpg[/IMG]
  13. [quote name='choba']Dzięki. Jeszcze prosiłabym o aktualizację linku :)[/QUOTE] Zaktualizowany!
  14. Kabzik powędrował na stronę fundacyjną, ma też nową kartę na stronie schroniska :).
  15. Na stronę Fundacji już wrócił, na schroniskową niebawem powróci!
  16. [quote name='Patrycja*']Zapraszam tych, którzy jeszcze nie mieli okazji dotrzeć do Frędzla i Mańka. Oba psiaki wróciły do schroniska. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247689-FRĘDZEL-–-niewielki-psiak-ponownie-szuka-domu!!!/page3[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248721-Maniek-łaciaty-maluch-szuka-domu!/page4[/URL][/QUOTE] Niebawem dodam oba na stronę schroniska. Z dobrymi numerami. [quote name='choba']Kasiu, na stronie jest błąd - jedna z ostatnich znajd ma wpisany numer 1167/12, a powinno być raczej 1167/13 ;)[/QUOTE] Dzięki! Poprawione :)!
  17. [quote name='Jasza']My wieczory spędzamy w łazience, sikamy co 12 godzin koszmarnie się boimy :-(:-([/QUOTE]Ty też? :eviltong: No dobra, nie żartuję, bo tobołki się obrażą...
  18. [quote name='Majkowska']Major Zdzisław?![/QUOTE] Tak :) Widzisz, bo Ty nie wiesz, gdyż nie jesteś w bazylkowej galerii od początku. Otóż Major Zdzisław, ponieważ regularnie i z dokładnością, co do prawie sekundy ;), rok w rok w Sylwestra, tuż tuż przed północą białas wyskakuje na balkon i wrzaskiem daje sygnał do rozpoczęcia hałasów, czyli wojny. Tuż po jego szczeknięciu rozpoczyna się seria wystrzałów, których to dokonują jego podwładni ;). A on wszystko nadzoruje z wysokości 13 piętra, krzykami wydając swoim żołnierzom rozkazy :D.
  19. A potem Major udał się na zasłużony odpoczynek... [img]https://lh3.googleusercontent.com/-2atDRi5DsNc/UsRorzVjzVI/AAAAAAAAFbI/FwATf9wjtdg/s640/001%2520-%2520Kopia.JPG[/img] ...i spał do 11:30!
  20. Major Zdzisław stanął na wysokości zadania! Sygnał do wojny dał na 20 sekund przez północą. A potem nadzorował swoje wojska przez bite 15 minut, aż do zachrypnięcia :D. Wyszło ładnie :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_vxivcFQu0Q/UsRor8pRmrI/AAAAAAAAFbA/KjdO9rC6Z8s/s512/004.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kpZ0xr0DWwY/UsRorwiH72I/AAAAAAAAFbE/A9MxsiV0MHg/s512/005.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AYbjIYb-QiE/UsRos7FTiGI/AAAAAAAAFbY/pbiSpXYNOvY/s512/006.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-baTelYTE7YQ/UsRotDu7OXI/AAAAAAAAFbc/7PTRf8jIzCc/s512/007.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xQRiBGz8p0w/UsRotczzjuI/AAAAAAAAFbg/qgQ7-1_pODc/s512/008.JPG[/IMG]
  21. [quote name='Jaaga']Czy mogę prosić o wstawienie tu jej zdjęcia? [/QUOTE] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-CjrqlM9cyw0/UsQZrXNtASI/AAAAAAAAFak/nssIiT9GlrU/s500/suczka.jpg[/img]
  22. Jak Wam minął Sylwester? Jak psiaki go przetrwały?!
×
×
  • Create New...