-
Posts
23614 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maciaszek
-
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Toś się Ulu rozpisała :), ale to bardzo, bardzo miło! Wieści są dobre - zwłaszcza te o nosówce, a raczej jej braku !!! :multi: Co do hydroxyzyny to myślę, że nie ma co dumać - trza brać. Ale niech wypowiedzą się i inni. A Sinupret (cosik na kaszel by się bidzie przydało...) i szampon to koszt jakiego rzędu? -
Atos potrzebuje domu !!! Domku gdzie jesteś? :(
-
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulaa'] Papa, lecimy do weta. Maciaszek - jasne, tylko gdzie? Tutaj na ogólnym czy wysyłać do kogoś? Od razu mówię, że z rachunkami za mięcho może być problem, bo ono jest hmm wiecie... taniej, dużo taniej.[/quote] Jakie wieści? Co powiedział, zaordynował wet? Jak sprawuje się chłopaczyna? A jeśli chodzi o rozliczenia, to myślę, że tu, na ogólnym. Wszyscy, którzy wpłacili i interesują się losem Fredzia będą mieli wgląd w finanse :) [quote name='MichalMi']200,00 zł na weta wysłane :)[/quote] Dziękujemy :) -
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulaa']Przepraszam, że tak 3 posty pod rząd. Idziemy zaraz do weta. Ja mam 30zł, a trzeba wykupić receptę i chłopak ma kurację antybiotykową do skończenia. Jutro wystawię jakieś bazarki, ale zanim będzie z nich jakaś kasiorka, narobimy długu w lecznicy... Rozumiem, że jest sporo do zapłacenia w hoteliku, ale czy moge prosić o pomoc? :oops: Sama nie dam rady...[/quote] Ach jaki ten Fredek jest ładny :) Będą z niego ludzie ;) W sprawie przelewu kasy kontaktuj się z MichałemMi. On zawiaduje kropkowym kontem. I oczywiście (bez urazy :shake:) prosimy o ujawnianie wszelkich rozliczeń :). -
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Mądrze piszesz :) Widzę, że szkolenie Alteri zrobiło swoje :) Myślę, że Twój plan jest słuszny. Wdrażaj go zatem teraz w życie!!! O drapaniu Frediego coś wiem - po jeździe z nim w samochodzie mam eleganckie sińce. Ale on mi w ten sposób okazywał uczucie, znerwicowany biedak :) Ulu, musisz jeszcze troszkę zmniejszać zdjęcia... -
Witaj Dygotko :) Rany już zagojone, bo to zdjęcia sprzed pół roku, ale nochal i tak wycałuję ;)
-
Wspominałam kiedyś, że Bazyl nie pała miłością do kotów. Miał już z nimi kilka starć w swoim życiu. Część dość ciężkich, bo Bazyli nie odpuszcza (geny kociego łowcy...) i walczy praktycznie na śmierć i życie. Nie zważa w ogóle na kocie pazury (a ja zawsze drżę o jego oczy :( ) i zawsze trzeba wkraczać do akcji, żeby rozdzielić bijących się... A potem białas wygląda tak: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/155/a2cf292ee5f64140.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/83/d3d00be81fdff709.jpg[/IMG][/URL] Poza tą "śliczną" szramą przez cały pychol miał jeszcze pełno mniejszych na bokach pyska i na klatce piersiowej...
-
[quote name='Ambra']a moze da sie wziazc tej pani poprostu na rece, oswoilaby go troszke w domku i mozna by szukac stałego, maluch z niego wiec powinno byc latwiej...[/quote] Na ręce jeszcze nie daje się wziąć. Po założeniu obróżki znowu troszkę zaczął trzymać dystans, ale myślę, że nie na długo. Po złapaniu piesek powędruje do innej pani, ale na tym samym osiedlu. Chyba już nawet o tym pisałam - pani jest starsza, ma sporo kotów i mogłaby przetrzymać psiaka przez jakiś czas, ale nie za długo. [quote name='D0minika']Jeśli chodzi o ogłoszenia, mogę go poogłaszać (tylko nie mam loginu na allegro :roll:), tylko napiszcie proszę na priv albo gg, bo mam teraz mało czasu i rzadko zaglądam na dogo :shake:[/quote] Właśnie się zastanawiam czy już mu robić ogłoszenia czy poczekać aż zostanie złapany i będzie się można o nim dowiedzieć nieco więcej.... Sama nie wiem. Bo na razie przecież niezbyt wiele o nim wiadomo. Nawet nie wiemy ile ma lat. Na razie zasugerowałam pani, na prośbę której założyłam ten wątek, żeby wywiesiła ogłoszenie w sklepie, w którym pracuje i w solarium, które jest obok. Może zadziała :)
-
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ambra']Wy tu gadu gadu na temat imiona a jak on sie zaaklimatyzował w nowym tymczasie?[/quote] No właśnie... Ulu opowiadaj, opowiadaj. Miały być opowieści, miały być zdjęcia, a nie ma nic... :( -
Wielkie dzięki :)
-
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
maciaszek replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
O matkoooo :( Finansowo nie pomogę, mogę tylko podnieść, żeby więcej osób zauważyło. -
[quote name='Kiłi']Maciaszek daj go też na forum bwp [URL]http://www.bokserywpotrzebie.fora.pl/[/URL][/quote] Kurcze, a nie moglaby zrobić tego któraś z Was, zalogowana na tym forum? Bo ja mam problemy. Walczę od 20 minut, ale bez skutku. Ponieważ jestem nowo zalogowanym użytkownikiem nie mogę dpodac ani linku do wątku na dogo, ani zdjęć :( Bez sensu. Chodziłoby tylko o przekopiowanie postu 750 z wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=51237&page=75[/URL] i dopisanie, że pies jest w schronie bardzo krótko (na pewno nie więcej niż 2,5 tygodnia), bo zaledwie kilka dni temu został przeniesiony z kwarantanny na boksy. Bardzo proszę. Ja już potem będe dodawać info w kolejnych postach (jeśli jakieś info będzie..).
-
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pianka']No ja mam przeciwko. Ty wyobraż sobie, ze jakis pies ma na imie Kasia i słyszysz na ulicy "Kasia do nogi" Głupio brzmi, nie?:evil_lol:[/quote] Mnie to nie przeszkadza. Ani trochę i myślę, że większości ludzi też nie :) Przecież wiadomo, że nie wołają mnie :evil_lol: , a że używają np. mojego imienia? Zero problemu. A w tym wypadku nie ma co chyba zmieniać imienia, bo na to pies reaguje :) -
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pianka']Ulaaa- Czesław to imie ludzkie:mad: Wymysl inne kobietko:evil_lol:[/quote] A co masz do ludzkich imion :)? Dużo psów ma takie i nie widze w tym nic złego, a wręcz przeciwnie. A Czesiek do tego chłopaka pasuje :evil_lol: -
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
No to witamy [B]Czesia [/B]:) w nowym życiu !!!! :loveu: Dziękujemy Ulu, że dałaś mu szansę na takowe, buźka :loveu: I czekamy z niecierpliwością na fotki i świeże informacje. Jak już będzie coś więcej wiadomo na temat jego charakteru to zrobię mu Allegro. Co jeszcze? [B][COLOR=red]Jeszcze ponowię prośbę o wsparcie finansowe, bazarki, etc....[/COLOR][/B] -
[quote name='la_pegaza'][URL="http://www.bokserywpotrzebie.pl"]www.bokserywpotrzebie.pl[/URL] A nie ma jakiegoś wolontariusza? nie wydadzą go pierwszej lepszej osobie?[/quote] W katowickim schronie nie ma wolontariuszy, są to bardzo niemile widziane tam osoby... :( Nawet rzadko kiedy udaje się zrobić jakieś zdjęcia, a jeśli już to najczęściej są robione "cichaczem"...
-
A moge poprosić link do tejże strony? No i nie wiem na kogo namiar dać. Trza chyba będzie na schron...
-
To ja zrobię takiego małego offa, nieoffa. 4-letni boksio w katowickim schronie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=51237&page=75[/URL] (od postu 748). Może znacie kogoś kto da domek? Pozdrawiam :)
-
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Ach, zazdroszczę Wam spotkania z Kropkiem.... Dobre wieści, czekamy na dalsze. A numer konta podaj MichałowiMi, to on zarządza kropkowym kontem :) -
Dziękuję Ci bardzo :) A mogłabyś napisać mi na priv, na przykładzie tego zdjęcia, jak je zalinkowałaś? Może wreszcie się nauczę ;)
-
Wiem... W ogóle nie jest podlinkowany, bo ciągle mam z tym problemy... :( Może ktoś może pomóc? :) Tu link do tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=73682[/URL]
-
[quote name='Paola06']Może ktos sie zlituje i zamiesci na Allegro-samo podbijanie niewiele da:([/quote] Mogę mu zrobić Allegro, tylko nie wiem czy jest sens skoro tak mało o nim wiemy... A na dodatek nie wiem nawet jaki ma numer schroniskowy, czyli potencjalni chętni też nie wiedzieliby jak o psiaka w schronisku pytać...:( Chyba najpierw muszę go jakoś wydobyć z tego boksu, żeby poznać jego numer i sprawdzić jak to jest z tą jego agresją.
-
Buldożka Tosia - Ma nowy dom !!!! Są nowe zdjęcia ... :)
maciaszek replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
O matko.... Biedny Tosiak :( Może to i dobrze, że zostanie w lecznicy - przebadają ją kompleksowo i poobserwują... Trzymaj się Olu !!!!