I znowu dobre wieści.
Psiak zostaje w domku, w którym przebywał od złapania. Państwo się w nim zakochali. Z wzajemnością :)
Domek sprawdzony, kochający, a pies zmienił się nie do poznania! Stał się kontaktowy, przytulaśny, szczęśliwy, nabrał pewności siebie :)