Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. [quote name='Ulaa']Tak, podawajcie w ogłoszeniach mr mojej komórki, gg i meila też, jeśli chcecie.[/quote] A jaki jest Twój mail? [COLOR=Red][B]Potrzebujemy chętnych do pomocy w wystawianiu ogłoszeń !!![/B][/COLOR]
  2. [quote name='Kiłi']Ja ci się musze przyznać, że miałam ochote na DA, po Spocie, ale mnie siostra straszy, że będzie mi na Topsa polował:evil_lol: Jak byłam na wystawie, to wszystkim szczeny poopadały jak wyszły DA, te mięśnie... ahhhhh:loveu: Mizianko dla Bazyla[/quote] Mizianko przekazane :) A z tym polowaniem to... hmmmm... mogłoby tak być. Kiedy jeszcze Bazyli tolerował jamnika mojej siostry to bawił się nim (tak, nim, nie z nim :evil_lol:) jak za przeproszeniem szmatą... Krzywdy mu nie zrobił (na szczęście) ale chwilami wyglądało na to, że Igor polegnie... Po prostu za małe gabaryty :shake: Z większymi psami zabawa wygląda już inaczej. Ale oczywiście niekoniecznie musiałoby tak być, DA wychowywany razem z Topsem mógłby być dla niego bardzo delikatny.
  3. Ja też jestem wciąż pod wrażeniem... [B]Buda jest przepiękna!!!! [/B]Jak Ty to zrobiłaś kobieto (i mężczyzno, który pomagał :) )??? Pięęęknaaaaa... :loveu:
  4. [quote name='bea_m']Maciaszek nie można wymagać natentychmiast od ludzi pewnych rzeczy. Są zalatani. KOMP jest dla nich to wymuszona konieczność. J też czekam na pw. Doczekam się mam nadzieje.[/quote] Bea, nie denerwuj się. Nie jestem aż tak w gorącej wodzie kąpana ;) Widziałam po prostu, że Pianka była w międzyczasie na dogo, chciałam tylko przypomnieć o tej ważnej rzeczy. A jeśli wyszło jak nagana i ponaglanie, to przepraszam :oops: I dziękuję za aktualizację :) [quote name='Ulaa']Są efekty :multi: Generalnie - szukamy domku na całego. To świetny pies i na pewno ktoś będzie z niego zadowolony. Do wydania będzie na pewno na koniec miesiąca, po leczeniu i kastracji.[/quote] Super wieści !!!! :multi: :multi: :multi: [COLOR=Red][B]Ogłoszenia "rozwieszać" czas zacząć !!! [/B][COLOR=Black]Kto może pomóc? Kto jest zarejestrowany na jakich stronach ogłoszeniowych? Ja mogę zrobić Allegro, tylko jutro/pojutrze (jako kontakt rozumiem, że podać Twój telefon Ulu, tak?). Trzeba też ułożyć jakiś fajny tekst. [/COLOR][/COLOR]
  5. [B]Pianko[/B], jeśli masz problemy z pomieszczeniem wszystkiego w pierwszym poście, a tym samym zaktualizowaniem go, to przeczytaj proszę post nr 301. Trzeba odświeżyć wieści o Fredziu !!!
  6. Trzymamy, trzymamy - nic się nie martw :)
  7. O matko... aż mi gula w gardle urosła po przeczytaniu pierwszych zdań... Dobrze, że nic poważnego się nie stało. Uff....
  8. [quote name='bea_m']Mądrze niby. Ale jak tu domek znaleźć dla takiego ananaska? Ludzie wolą takie cacy pieski. A jednak naszego kropka trzeba wyprostować.[/quote] Niby? Niby? :mad: :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Wiem, że trudno będzie o domek dla takiego nerwusa (i to pewnie mało powiedziane...), ale chodziło mi głównie o to, żeby już zacząć szukać, dawać ogłoszenia, rozpowiadać i w ogóle. Może akurat znajdzie się ktoś odważny i z dużą ilością czasu...
  9. Żeby Wam miło wieczór upłynął i przyszło odprężenie po ciężkim dniu zdjęcia z cyklu: "szczęśliwy pies to uśmiechnięty pies" ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/1/19631c0b092ca216.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/1/29e45d438de58e8f.jpg[/IMG][/URL]
  10. Dobre wieści !! :) Piesek został złapany (ale nie obyło się jednak bez podania środka uspokajającego)! Przebywa teraz w domu na tym samym osiedlu. Domu, który może (jeśli nie będzie jakichś sporych z psem problemów) stanie się dla malucha domem stałym! Proszę trzymać kciuki :)
  11. Słuchajcie, tak się zastanawiam nad jedną rzeczą. Fredzio jest psem, w którego trzeba włożyć sporo pracy, którego pewnych rzeczy trzeba będzie uczyć od nowa, pewnych odzwyczajać. I na pewno zajmie to troszkę czasu. Czasu, który Fredek będzie spędzał ze swoim nowym przewodnikiem (Ulą) i ćwicząc z nim będzie się nim mocno zżywał... Czyż nie?? A potem przeżyje dramat, gdy powędruje do nowego domu, bo on Ulę uzna za swoją panią (wiem, że to problem wszystkich tymczasów, ale tu szczególnie, bo tu będzie dużo pracy z psem). Zastanawiałam się nad tym czy nie warto by było już teraz zacząć intensywnie szukać mu domu stałego. Oczywiście domu odpowiedzialnego, świadomego problemów i ilości pracy, jaką będzie musiał włożyć w Fredzia. Po to, żeby to ten domek już wykonał większość pracy z psem, żeby to z tym domkiem i nowym właścicielem kropkowany chłopak zżył się na maxa :) Co o tym myślicie?
  12. To wywal cały wstęp (już nieaktualny) i zdjęcie ze schronu (a daj jakieś aktualne), wywal też opis udanej akcji (nie to teraz najważniejsze), a w zamian napisz coś o psie (trochę informacji już jest :) ). No i zostaw numer konta, napisz, że wsparcie potrzebne i że domku szukamy! Powinno się zmieścić :)
  13. [quote name='Kiłi']Witam cie Maciaszku! Właścicielko przepięknego DA:loveu: :loveu:[/quote] Witaj Kiłi :) :multi:
  14. [B]Pianko[/B], zaktualizuj pierwszy post !!!
  15. [quote name='Klaudia :-)']o jaki malutki białasek w łóżku:-)[/quote] [SIZE=2]Witaj :) A białasek w łóżku nie pierwszy raz :evil_lol:. Co noc praktycznie w łóżku leży. Tylko grzecznie na kołderce i w nogach. [/SIZE]
  16. Bazylątko jest psem bardzo towarzyskim i uwielbia spać w łóżku (jak chyba większość psów...) :) Ponieważ nie wpuszczam go pod kołdrę czai się na moment mojej nieuwagi i próbuje się wryć. Czasami mu się udaje. I już nieważne jak będzie leżał, nieważne, że praktycznie będzie zwisał, podpierał się nóżką o podłogę, żeby nie spaść.. Najważniejsze, że na łóżku, że z panią, że pod kawałkiem kołderki ;) :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/1/762db6e8fc1a68ec.jpg[/IMG][/URL] No co? Czemu przeszkadzasz nam w spaniu i robisz zdjęcia? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/1/8bd0f16e08129ac0.jpg[/IMG][/URL]
  17. Będę chciała podskoczyć do schronu jakoś w tym tygodniu. Może w piątek albo sobotę...
  18. Jakiś odzew w sprawie Atosa?
  19. Ha, ha :) To się naoglądałam powystawianych zębów ;) Fajne fotki, naprawdę fajne. A z innej beczki: widzę, że lubicie wiklinę :)
  20. [quote name='Chrupek'] POLUŚ WSTAŁ!!!!!!!!CHODZI!!!!!!!!!!!!! OCZYWISCIE CZASEM SIE PRZEWRACA , ALE CHODZI!!!!!!!!!!! WET POWIEDZIAL ZE JEST ZNACZNA POPRAWA, :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote] Super !!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  21. Cześć Fredziu i Ulu :) Rano to zaczyna się dopiero teraz, wcześniej była noc :eviltong:. Biedny, kaszlący chłopczyk w kropki... :shake: Skąd ten kaszel? Dalszy ciąg choróbska? Trzeba szybciutko nabyć jakiś syropek/tabletki, żeby się paskudztwo nie rozwinęło...
  22. [quote name='Ulaa']Jak Ci się nie podoba to nie będę się rozpisywać :scared: Wyrodna ta cioka chrzestna. Więc widzisz ciotko Maciaszek - nie mów tak, bo mu smutno będzie...).;)[/quote] Ale co ???? Ale jak???? O co chodzi??? :-o Nic nie rozumiem... Dlaczego wyrodna? Czego mam nie mówić, żeby Fredzia nie smucić (ja i smucić Fredzia? Ja?:eviltong:)??? Przeca ja tylko napisałam, że "Toś się Ulu rozpisała :smile:, [B]ale to bardzo, bardzo miło[/B]!" Z tego zdania nie wynika bynajmniej, że coś mi się nie podoba :mad: No, no ! ;)
  23. A co tu takie pustki? Biegnij do góry !!!
×
×
  • Create New...