[quote name='Kiłi']Ahhhaaa odkryłam twój sekret:diabloti: To jest Bazyla prawdziwy kolor, a na biało to ty go farbujesz!!:diabloti: :diabloti:[/quote]
Cholercia... a myślałam, że nigdy sie nie wyda... :evil_lol:
Taki sobie jestem, o! Dogo-kanapowiec :)
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/1/4161ff84958ec1be.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/1/2a1b6271b67ed76d.jpg[/IMG][/URL]