-
Posts
23614 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maciaszek
-
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
A co to jest ten przełom? I o co chodzi? -
Niedożywiona 2-letnia ONka. Burza ma nowy dom.
maciaszek replied to Nanka's topic in Już w nowym domu
Nanka a kogo Ty tak ciągle cytujesz? A może by spróbować sunie wykupić??? -
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulaa']Ale może najpierw poszukam gdzies blisko? Mogę...?:oops: Bo jeszcze nie zaczęłam i szkoda by było odbierac mu (mnie) tą szansę.[/quote] Hihihihi... no możesz, możesz ;) :) A zaczynasz już? Bo wiesz... to pewnie potrwa troszkę. Czy w takim razie mam się wstrzymać na razie z Allegro? -
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulaa']i gdzieś daleko pojedzie....? :placz:[/quote] Wiem, że chciałabyś mieć Fredzia blisko siebie, ale jeśli znajdzie się domek na drugim końcu Polski, zostanie sprawdzony przez kogoś z dogo, okaże się domkiem wspaniałym to chyba nie ma co płakać... Wszak chodzi o to, żeby Fredzisław trafi w kochające i odpowiedzialne ręce, czyż nie? -
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
No to chyba pora zacząć przygotowywać Allegro :) -
Aszku kochany, mknij do góry, mknij :)
-
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Juhuuuu :) !!! Zdjęcia, zdjęcia, lalalala... !!!!!!! :) Ależ ten Fredzisław jest ładny (nic nie ujmując Twoim suniom, też ślicznym). [B]Co z wyszukiwaniem domków??? Jakiś odzew?? Czy ktoś ma jakiś gotowy tekst ogłoszeniowy? Jak myślicie co koniecznie trzeba w takim ogłoszeniu napisać?[/B] A jak się czuje i zachowuje Fredek? -
Atos, a Ty jeszcze tu ??? :(
-
To nie jest wcale takie "tylko" :)
-
Jak Polo został wieśniakiem, czyli historia kopciuszka...
maciaszek replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[B]Kto z Warszawy mógłby przejąć od Kanzaj rzeczy na bazarek???[/B] (post 439) -
[quote name='VitisVini']Dzisiejsze zdjęcie dostałam i te dwa które poprzednio wysłałaś też, dzieki.Ale to dziwne ,że mój mail nie dotarł. Może do spamów poszedł biedaczek:placz: już pracujemy nad tym, to znaczy córka a ja się z nia wykłócam, bo ona strasznie chce być artystyczna i na razie wszystko w sepii zrobiła bo jej się to widzi takie "uduchowione":lol: A ja wole cuś bardziej kolorowego.[/quote] Na pewno Twój mail nie poszedł do spamów, bo bym o tym wiedziała (mam w skrzynce oddzielny spamowy dział i zanim wykasuję te wieści to sprawdzam cóż tam jest, bo czasami zaplątują się tam ważne rzeczy). Może zaginął gdzieś po drodze... Nie kłóćcie się drogie panie !!!! Wszak możecie zrobić projektów całą masę. Będzie z czego wybierać :evil_lol:
-
Jesteś KOCHANA :loveu: Dziękuję w imieniu swoim i Aszka :loveu:
-
[quote name='Wiwi']ja do konca nie moge zrozumiec jak on moze byc wielkim, groznym psem z tych zdjec wynika ze to potulny kanapowiec, ktory nawet na kolanach lubi siedziec i do lozka sie wladuje... :)[/quote] Bo on nie jest wcale wielkim, groźnym psem. Skąd taki pomysł? Fakt, że nie wszystkie dogi argentyńskie są tak łagodne jak Bazyli, ale nasz białas jest właśnie kanapowcem, lekkim leniwcem i radosnym zaczepiaczem ludzi (w celu: "głaskaj mnie") :) I niech tak będzie zawsze, ole!
-
[quote name='Jenny19']mogę wrzucić pięknisia na fora gdzie mam konta wprawdzie zazwyczaj odzew jest średni i ogranicza się do zachwytu albo użalania się nad psiakiem ale może akurat komuś wpadnie w oko ...[/QUOTE] Będę Ci bardzo wdzięczna :loveu: [QUOTE] z każdym kolejnym zdjęciem Aszek coraz bardziej mi się podoba...przyznaj się maciaszku ty chyba specjalnie wrzucasz po zdjęciu żeby dawkować emocje:loveu:[/quote] Ach, to nie do końca tak. Po jednym zdjęciu wrzucam z powodów "strategicznych" i bardzo prozaicznych - chodzi bowiem o podnoszenie wątku :evil_lol:
-
Atosik bardzo pragnie mieć swojego człowieka !!! Człowieku z wielkim sercem, gdzie jesteś???? :(
-
Mówiłam Wam już o tym, że Aszek postanowił sprawdzić co mam w plecaku. Ale nie mówiłam, że jak sprawdził to postanowił plecaka popilnować :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/4/9ce3009a3578cb8a.jpg[/IMG][/URL]
-
Halbino, widzę, że Ty też za wcześnie spać nie chodzisz :lol:. Dziękuję za to, że dodałaś Aszka do swojego podpisu :loveu:.
-
A dziękujemy, dziękujemy za słowa uznania dla Bazylowego uśmiechu :) Nie zaprzeczymy ;) "Zezuj" ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/1/a01ddb8d11001780.jpg[/IMG][/URL] Wyłaniam się... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/1/0fa2faacd389cfcd.jpg[/IMG][/URL] I idę. A dokąd? Zobaczycie później... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/1/5e47fddbdad2a8d7.jpg[/IMG][/URL]
-
Synku biegnij do góry. Domku szukasz, zapomniałeś? :)
-
Niedożywiona 2-letnia ONka. Burza ma nowy dom.
maciaszek replied to Nanka's topic in Już w nowym domu
To trzymamy kciuki !!! -
Vitis bardzo Cię przepraszam, ale nie zauważyłam jakoś (ślepam czy co???) tego Twojego postu...:oops: i dlatego dopiero teraz odpowiadam. [quote name='VitisVini']Wyślij mi maciaszku to zdjęcie jak poprzednio na maila( mam nadzieję, ze otrzymałaś zwrotny mail ode mnie).[/quote] Wyślę jutro (czyli dziś). Jakbym zapomniała, to krzycz. A maila od Ciebie nie dostałam...:shake: [quote]Tylko myślcie nad hasłem- bo to moje mi się podobało wprawdzie;) czyli" zobacz jak nam będzie fajnie jak mnie przygarniesz" ale obawiam się, że to ciebie maciaszku ludzie będą chcieli zaadoptować:evil_lol: [/quote]A mnie się to hasło podoba :) I wcale nie dlatego, że ludzie mogą chcieć mnie przygarniać :evil_lol: Po prostu trafia w sedno. [quote] Gronkowiec złocisty mówisz? A jak się to wykrywa? [/quote]Robi się wymaz (jeśli cosik się sączy) lub zeskrobinę i oddaje do laboratorium. Najlepiej jak zrobi to wet.
-
Niedożywiona 2-letnia ONka. Burza ma nowy dom.
maciaszek replied to Nanka's topic in Już w nowym domu
Jak wygląda w tej chwili sytuacja? Przecież sugarr zaoferowała tymczas. Dlaczego sunia jest wciąż u tamtych ludzi?