-
Posts
23614 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maciaszek
-
SANSA- radość i energia w małym wydaniu MA DOM!!!
maciaszek replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
Zmienione :). -
No to dobre wieści :). Dziwi mnie tylko, że już wcześniej nie dostała leku moczopędnego (pewnie Furosemid?). Myślę, że zwiększony kaszel to raczej nie po Cardisure, bo ten lek ma dokładnie taką samą substancję czynną jak Vetmedin, czyli działać powinien identycznie.
-
[quote name='3 x']dwa zdjęcia i dwie pszczólki adoptowane :)[/QUOTE] Cholerka... mogłam wrzucić 10 zdjęć :eviltong:. Dzięki w imieniu zwierzynek latających i zapylających :)! [quote name='3 x']ale ma kaganiec :crazyeye:[/QUOTE] Duży, ale świetny. Wbrew pozorom lekki. Może w nim swobodnie gębor otwierać i ziać w lecie. Albo drzeć ryja ;). I w ogóle się nie buntuje, nie protestuje przeciwko zakładaniu go, więc chyba mu pasi.
-
[quote name='3 x']ja się przyłączę ale za zdjęcie bazyla tzn najpierw zdjęcie potem się przyłączę ;)[/QUOTE] A proszę Cię bardzo. Dobra motywacja nie jest zła ;). Ponieważ jeszcze nie skończyłam wrzucać fotek z telefonu to będzie właśnie takowa :). 9 września 2011. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-JvpreFDm9m4/UhustWs4poI/AAAAAAAAE2g/1HnoYxFzxJg/s640/2011_09_09.jpg[/IMG] Albo nawet niech będą i dwa zdjęcia (może więcej pszczółek zaadoptujesz? :D ). 2 października 2011 (na spodkowym zboczu świętej pamięci...). [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_6qxGS3TtDM/UhustRf3BlI/AAAAAAAAE20/bqAm4ycZcDk/s640/2011_10_02.1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.schronisko-katowice.eu/components/com_joomgallery/img_pictures/psy_1/786_1_20130905_1463093542.jpg[/IMG] Zaraz dodam Franka na stronę Fundacji i na katowicki wątek :).
-
Może ktoś zechce się przyłączyć do szlachetnej akcji organizowanej przez Greenpeace, polegającej na adopcji pszczół :smile:. Jedna zaadoptowana pszczoła to koszt tylko 2 zł (wpłata jednorazowa). Wpłaty za zaadoptowane pszczoły posłużą do wybudowania 100 "luksusowych" hoteli dla pszczół. Jaka jest sytuacja tych żyjątek, pewnie wiecie. I że pomagać im trzeba też pewnie wiecie... A zatem: kto zaadoptuje pszczółkę? [URL]http://adoptujpszczole.pl/[/URL] Pod powyższym adresem znajdziecie też więcej info na temat akcji. [img]http://foto.moon.pl/zdjecia_d/106366.jpg[/img]
-
Może ktoś zechce się przyłączyć do szlachetnej akcji organizowanej przez Greenpeace, polegającej na adopcji pszczół :). Jedna zaadoptowana pszczoła to koszt tylko 2 zł (wpłata jednorazowa). Wpłaty za zaadoptowane pszczoły posłużą do wybudowania 100 "luksusowych" hoteli dla pszczół. Jaka jest sytuacja tych żyjątek, pewnie wiecie. I że pomagać im trzeba też pewnie wiecie... A zatem: kto zaadoptuje pszczółkę? [URL]http://adoptujpszczole.pl/[/URL] Pod powyższym adresem znajdziecie też więcej info na temat akcji. [img]http://foto.moon.pl/zdjecia_d/106366.jpg[/img]
-
Psiak 855/13 ma małą białą wstawkę na piersi, ale znacznie, znacznie mniejszą niż miał Rambo i jakby nieco bardziej z boku. I budowę ma nieco inną. Nie jestem więc pewna na 100%, ze to Rambo... Ale może Rambo się zmienił? Hmm... Alma w nowym domu :) [IMG]http://i42.tinypic.com/jtxlcy.jpg[/IMG] Weris też :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-dSQBP8UV2j4/UewKd6K8eTI/AAAAAAADLY8/fGre9WhEAgU/s720/DSC_0055.JPG[/IMG] I Kali :) [IMG]http://i39.tinypic.com/o0042.jpg[/IMG]
-
Drops - Energiczny psiak znalazł już dom ! :-)
maciaszek replied to WeronikaS.'s topic in Już w nowym domu
To pamiętaj, żeby zmienić też w jego albumie na Picassie. Albo poprosić kogoś, kto to może zrobić :). -
Drops - Energiczny psiak znalazł już dom ! :-)
maciaszek replied to WeronikaS.'s topic in Już w nowym domu
Psiak powędrował na stronę Fundacji, zaraz dodam go na katowicki wątek. Na Picassie ma imię Bajo :) [url]https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Bajo448133Lata06052013R?noredirect=1#[/url] -
Drops - Energiczny psiak znalazł już dom ! :-)
maciaszek replied to WeronikaS.'s topic in Już w nowym domu
Jestem i ja. Poproszę o tekst na stronę schroniska i Fundacji. Oraz namiary na opiekuna :). Wtedy dodam go gdzie trzeba! -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
maciaszek replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Jakoś Wam obrósł Fredzisław. Będzie jakieś strzyżenie? -
Hefner - wyjątkowy pies szuka swej przystani na resztę życia
maciaszek replied to aeriel's topic in Już w nowym domu
Zmienione :). -
Czyżby Alma w nowym domu? Schronisko zdjęło ją ze strony.
-
Wykropkowało, bo dogo tak ma, że nie nie da się wrzucać linków do niektórych stron ;). www. j a m o r. pl - polikwiduj przerwy między literami i będzie ok. Albo wpisz w wyszukiwarkę "hotelik u Jamora" :).
-
Zdjęcie zmienione. Na dwójkę :).
-
Całkiem zwykła Misia przegrała wyścig o życie TM
maciaszek replied to soboz4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety nie mam dobrych wiadomości. Soboz zadzwoniła dziś do mnie i prosiła, żeby przekazać, że Misia powędrowała za Tęczowy Most :(. Jej płuca były już w kompletnej rozsypce, Misia bardzo się męczyła i Iwona pomogła jej odejść w lepszy świat... -
Hefner - wyjątkowy pies szuka swej przystani na resztę życia
maciaszek replied to aeriel's topic in Już w nowym domu
Zmienić? :) -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
maciaszek replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']A tak mnie mniej więcej potraktowali, kiedy zadzwoniłam :roll:[/QUOTE]I to jest przerażające... Coraz większe wokół i wszędzie olewactwo, a ci którzy zachowują się normalnie traktowani są jak dziwacy... -
Nie obraziłabym się, gdyby ktoś zaserwował mi TAKĄ kawę :). [img]https://lh6.googleusercontent.com/-KeV6OENBSWk/UiEbby8VMgI/AAAAAAAAE5M/c-eaCZhhCws/s532/piesek%2520na%2520kawie.jpg[/img] Ktoś chętny? ;) Wilcowe kwiatki coraz piękniejsze! [img]https://lh6.googleusercontent.com/-ufeup__tIho/UhpomPCDhVI/AAAAAAAAE08/-LwDqnXe8sw/s640/DSC_6217.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Chq5qau4fZc/UhpomLsAsAI/AAAAAAAAE1A/_RKoMyXpTtM/s640/DSC_6220.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-UL-XHPcH-ik/UhpomJBBouI/AAAAAAAAE04/mvIk1WzHkN0/s639/DSC_6219.JPG[/img]