Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. Kropka powędrowała na katowicki wątek i na stronę Fundacji.
  2. Yogi powędrował na katowicki wątek i na stronę Fundacji :).
  3. Wspaniała wiadomość :).
  4. To i ja sobie pozazdraszczam ;). Gdzie to tak pięknie? I chałupka taka cudna gdzie?
  5. Beza przywrócona na stronę schroniska i Fundacji.
  6. Wow! Szałas świetny. Już sobie wyobrażam jak pięknie będzie wyglądał zazieleniony. A psiaki, tak jak i ludzie, mają demencję starczą. Kiedyś czytałam ciekawy artykuł na ten temat, nawet chyba wklejałam link w galerii Bazylka.
  7. To może jednak warto zrobić jakieś badania poza schroniskiem. Myślę o badaniu kupalona. Może to jakieś bakterie? Robaki? A nie tylko jedzenie...
  8. [quote name='MagdaB']To są środki dorażne. A nasze psy maja biegunke non stop. Problem jest gdzieś indziej :(.[/QUOTE] Tak, tak wiem... :shake: Rzucam tylko pomysł pomocy na już.
  9. Super :). Dzięki!
  10. Na Picassie Franek ma wpisany zły numer w albumie. 763/13 zamiast 786/13.
  11. Leon i Bambi w jednym stali domu :) Nowym! [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-D43ciVELIyQ/UbsIpG6it_I/AAAAAAADBB0/56jI-5seqGs/s512/SAM_5925.JPG[/IMG] [IMG]http://www.schronisko-katowice.eu/components/com_joomgallery/img_pictures/psy_1/bambi_1_20130826_1323791590.jpg[/IMG]
  12. Zmieniłam namiar na Ciebie Bożeno, opis na razie zostawiłam "schroniskowy".
  13. Beza w nowym domu :). [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pxr_JIL17rA/Ufz52yEnFKI/AAAAAAADNFQ/B3Gkd0GxaQ4/s720/DSC02840.JPG[/IMG] Trzeba trzymać mocno kciuki, bo goni koty...
  14. Widzę, że PON (Kosma) wyszedł na wolontariat. Wiecie może czy udało się schronisku namierzyć hodowlę, z której pochodzi? Psiak ma w uchu tatuaż.
  15. W takich sytuacjach można chyba doraźnie podać biedakowi Stoperan albo inny środek na biegunkę, z tych działających szybko.
  16. [quote name='saphira18']Kurt również (789/13) - ze strony schroniska zdjęty już, proszę na razie nie kasować jego albumu:)[/QUOTE]Ale ze strony Fundacji go zdjęłam ;).
  17. Mogłabym, ale obawiam się, że to nie jest dobry pomysł... Na miniaturce nie będzie dobrze widać, w oczy będą się rzucać głównie kraty. ale jak chcesz zmienię. Wrzuciłam je na stronę Fundacji, do Centkowego albumu.
  18. No rzeczywiście kluseczka ;). Ale jaka zadowolona!
  19. Wspaniałe wieści :multi: :multi: :multi:. To musi być wspaniałe uczucie, tak "odkrywać" świat na nowo :). Cieszymy się z Tobą!
  20. Wicher/Azor w nowym domu :) [B][I][IMG]http://images61.fotosik.pl/79/c42b3e65321b4de4med.jpg[/IMG][/I][/B]
  21. Misia powędrowała na katowicki wątek.
  22. [quote name='3 x']oj Bazyl ma fałdki jak szarpejki ;)[/QUOTE] Im starszy, tym bardziej fałdzieje ;). [quote name='Alicja']a ja czekałam na foto aż TZ spadnie z łóżka wypchnięty ;)[/QUOTE]Ostatnio wypychana jestem tylko ja :D. [quote name='Jasza']Zdjęcia piekne tylko niepotrzebnie się TZ tak kryguje :eviltong:[/QUOTE] Też mu to mówiłam, ale się uparł ;). Bazylek mnie wczoraj nastraszył. Miał gorszy dzień. Sercowo się niezbyt czuł. I był w tym taki bezradny, taki zmęczony, taki słaby, że już naprawdę myślałam o najgorszym... Na szczęście po południu mu się poprawiło i dziś już wszystko jest ok :multi:.
  23. [quote name='Bjuta']Macie może jakiegoś jamnika? Jest chętny, dobry dom w okolicach Rybnika.[/QUOTE] Jamnika nie ma, ale jest jamnikopodobny ;) Numer 850/13 [URL]http://www.schronisko-katowice.eu/index.php/galeria-cala?func=viewcategory&catid=1[/URL]
  24. Zamalowałam :D. Moim zdaniem lepiej wyglądał w poprzedniej, naturalnej, wersji. Ale skoro się upierał, to ma nowy imidż ;). [img]https://lh3.googleusercontent.com/-j4jGO3CqI3E/UlWsJ88i01I/AAAAAAAAE-g/oax1fTmna8A/s640/1.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-WFq5GuIFqN8/UlWsJzQexZI/AAAAAAAAE-o/mzVEbAciVaw/s640/2.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-0WlyR-dFB1o/UlWsKLPu8jI/AAAAAAAAE-k/asYjY1DDrzo/s640/3.jpg[/img]
  25. Gdyby zwierzęta jadły w McDonaldzie ;) [url]http://www.youtube.com/watch?v=wdHHoX5UqXA[/url]
×
×
  • Create New...