Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. No to chociaż jednemu się udało znaleźć dom. Pozostałe czekają i biegną na początek wypatrywać swojej szansy.
  2. Domku, domku gdzie jesteś?
  3. Nie zapominam o Grallu, on nadal czeka...
  4. Będą duże, czy małe? Pieski, czy suczki?
  5. Bursztyn biegnie szukać domku!
  6. No, zasmakował w wolności, ruchu i zabawach. Wyjdzie na "ludzi";) Nikt o niego nie pyta? Ma niezłą oglądalność.
  7. Nieduży, wesoły piesek czeka na własny dom.
  8. Kachana, ludzie czasem są niemożliwi:shake:. Mnie to również spotkało, gdy byłam na spacerze z moimi szetlandami. Psy mają mieć kagańce i już. Nie wytrzymałam i zaproponowałam panu żeby sobie takowy kupił. I jakiś farmaceutyk na nogi, bo na głowę za późno.:eviltong: A zdjęcia nowego psiaka będą? A domek dla Szanti to taki super jest?
  9. To smutne, ąle nie ma wyjścia. Zatem czekamy i pieski w górę!
  10. Biedny Szorściak, nie dość, że nie ma domu, to jeszcze choróbsko się przyplątało. Szorściak czeka, by ktos go pokochał.
  11. Podniosę Kajtusia, on czeka z utęsknieniem na własnego człowieka.
  12. Aniu, tą sunię, którą potrzebują w Poznaniu chcą wysterylizowaną. Jak to byłoby w przypadku Szanti?
  13. Podniosę Iwana, rozglądamy się za domkiem.
  14. Nieustająco mieleckie pieski w górę!
  15. Wstawiłam Iwana do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7327076#post7327076[/URL]
  16. Wstawiłam Szanti do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7326671#post7326671[/URL] A schronisko nie przyjmuje darów? :crazyeye:
  17. Wstaiłam Iwana do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7312326#post7312326[/URL] Co prawda nie jest bokserem, ale może się uda znaleźć domek..
  18. Piękny, sznaucerowaty pies czeka na możliwość wykazania się w pilnowaniu domu oraz kochaniu własnego człowieka.
  19. Mieleckie ONki szukają domów.
×
×
  • Create New...