Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. O niech to! A ci weci dali coś na te rany? Czy to wg nich tak samo ma się zagoić?
  2. Mam 30 zł z bazarku, co mam napisać w tytule wpłacając kaskę?
  3. Żywieckie staruszki wypatrują domów.
  4. Nikt nie zakochał sie w Iwanie na zabój? A to taki piękny pies.
  5. Pozostałe pieski i nowe czekają na domy.
  6. Tak, Sonieczka ma za małe łóżeczko, stanowczo trzeba kupić większe. cyt."Hmmm, ma także do sarenek, tę słabość." Czy to oznacza, że kazde stworzenie smakuje jej tak samo dobrze?:cool1:
  7. Podniosę Torro, niech wszyscy zobaczą tego uśmiechniętego, ślicznego psa.
  8. Pokochaj Miecia a on się odwzajemni tym samym i jeszcze więcej.
  9. Gdzie jest ogród do pilnowania? Kajtuś chętnie podejmie się tego zadania.
  10. Gdzie się podziewa domek Szorściaka? Zima idzie, chłody nie są dobre dla starszych piesków. On potrzebuje ciepłego kąta i rąk do głaskania.
  11. Głowa do góry! Wszędzie są ludzie i parapety. A tak swoją drogą, jakbyś miała gaz pieprzowy i rozpyliła przed nosem Puszka, to raczej nie pokazałby się w Twojej okolicy. Do góry pieski!
  12. Jestem, po awarii komputera. I cisza zapanowała. A to taki piekny pies.
  13. [quote name='mar.gajko']Jaguś, sa intensywnie lazurowe; no, piękne![/quote] Chwilę mnie nie było, a juz jakieś zachwyty i och-achy nad :crazyeye:. I to czyimi? Nie ładnie Cioteczki:shake:, tu trzeba zachwycać się tymi oczętami, bo są naj, naj... [IMG]http://www.mancza.pl/sonia/5.jpg[/IMG] Jestem szcześliwa, że Sonia ma własny dom. Na pewno będzie jej dobrze w tym domku. A naloty jak najbardziej wskazane, choćby w celach towarzyskich;).
  14. Trochę mnie nie było, a tu takie wspaniałe, adopcyjne wieści. Tak sobie myślę, że Rex nawarczał na pana Wiesia, bo nie chcał z nim wracać do schroniska. Teraz musi byc tylko lepiej, w końcu jest we własnym domku i wśród kochających ludzi.
  15. Wstawiłam maliznę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7405321#post7405321[/URL]
  16. To zdecydowanie pobiłaś mnie w ilości wyprowadzanych piesków;) Moje to te z awatarka. Ten mały jest śliczny, aż szkoda, że musi siedzieć w schronisku. Pozostaje mieć nadzieję, że ktoś szybciutko go zabierze. Jest cudny, no zakochałam się kolejny raz. [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/5971/65000842iy7.jpg[/IMG]
  17. Za parę dni, gdy już całkowicie się oswoi, to będzie cudowny pies na długie wyprawy. Kto przygarnie Iwana, wygra los na loterii życia.
  18. Kto zechce okazać serce Torro, ten otrzyma od niego przywiązanie, przyjaźń, miłość do końca jego dni. Pokochaj Torro!
  19. W górę Kajtusiu, tam gdzieś jest twoj człowiek.
  20. Dlaczego nikt nie zauważa Miecia? To taki cudny, wesoły pies.
×
×
  • Create New...