Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Również rozpytuję o transport. Czy ew. ktoś dowiózłby go do Sanoka? Tak na 100% będę wiedziała jutro, czy i kiedy ta opcja wchodzi w grę.
  2. Viris, nie ma tak źle, żeby nie mogło być gorzej;). Muszę pomyśleć, co z tym zrobić. Mam nadzieję, że do tego czasu jeszcze ujdzie mi na sucho.
  3. Dzięki Viris za przestrogę:lol: Już mam zgodny z regulaminem.
  4. Słyszysz Murko, a raczej czytasz, mamy nieregulaminowe banerki:nono:
  5. Maurycy czeka na dom. Wstawiłam pięknotę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8402006#post8402006[/URL]
  6. Chyba fiołki panu zaciemniły mózg. Co za ludzie. Psiak jest śliczny. Pewnie Rudzikowi kastracje by się przydała. Hormony szaleją i być może to jest powodem jego bezdomności.
  7. Viris, Ty to jesteś prawdziwa Biznes Women.:loveu: Masz do takich spraw niezaprzeczalny talent. Dobrze, że jesteś!
  8. Szkoda, że to nie był dom dla Okruszka. Szkoda pieska P.Magdy. Jeśli chodzi o ceny zabiegów w Znem, to na dwoje babka wrózyła. Są weci ktorzy zdzierają skórę nawet ze stareńkiej babiny, biorąc za wizytę 50 zł., ale też są tacy ludzccy, autentycznie troszczacy się o zwierzaka (mam kogoś na myśli;)). To chyba nie ma znaczenia w jakim rejonie Polski się jest, tylko zależy wszystko od człowieka. Dodam jeszcze, że będąc nad morzem z moimi psiurami, jedna z suczek miała poważny kłopot i wylądowałam z nią u najbliższego weta. Przejął się autentycznie i jeszcze naburczał na mnie jak chciałam zapłacić. Zatem są "ludzie i parapety" jak mawia mój syn.
  9. Wstawiłam Baronka na portale: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/703211_baron_mix_border_collie_i_setera_w.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/703211_baron_mix_border_collie_i_setera_w.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?module=0&rodzaj=3&kategoria=1&woj=0"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?module=0&rodzaj=3&kategoria=1&woj=0[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/index,,48,12.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/index,,48,12.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl/oddam_psa"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.mojpupil.pl/oddam_psa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] a na eurobazarze jest bez zdjęcia:roll:
  10. Wstawiłam wyżełki do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8391591&posted=1#post8391591[/URL]
  11. Angela do góry! Żeby ten obserwator się zakochał i zabrał sunię do domku. Trzymam kciuki:kciuki:
  12. W górę pieseczki, po domki!
  13. Zatem czekam. Z transportem coś ruszyło, czy cisza?
  14. Kto pokocha i przygarnie tego pięknego psiaka?
  15. W górę Babuniu, może teraz ktoś cię wypatruje.
  16. Śliczny psiak, potrzebuje domku przed zimą.
  17. W górę piesku, wypatruj swojego człowieka.
  18. Miecio szuka domku, może być z innymi psami. Kto przygarnie Miecia?
  19. Wspaniała sprawa! Socjalizacja w obie strony. Śliczną masz suczkę:loveu: a ten piesek obok niej też cudo:loveu:
  20. To jest wielki plus dla każdego z tych piesków, że jest karny i przychodzi na wołanie. A może biedactwa zapomniały już, że kiedyś, gdzieś był ich dom? ONeczek czeka.
  21. Nie ma żadnego odzewu z ogłoszeń? Bianka do góry!
  22. Nie ma wieści z wizyty w schronisku?
  23. Frodo-Okruszek w górę. Czy są jakieś nowe wieści z DT?
  24. Trzymam mocno:kciuki:. Oby to był ten najlepszy dla Okruszka-Froda.
×
×
  • Create New...