[quote name='Dorothy']owszem sliczna :loveu:
Terra ja też rozważam DS.;)
A co do poprzedniej właścicielki to mam o niej średnie zdanie, jeśli dopuściła do tego że pazury suni były przerośnięte tak, że aż z naczyniami krwionośnymi. To nie świadczy o trosce poprzedniego właściciela lecz raczej o potężnym zaniedbaniu, takie pazury rosną rok, a nie dwa miesiące. Co to za pani która do tego dopuściła?
Pomijam wszystko inne, czyli na przykład wątpliwość czy to ten sam pies...[/quote]
Właśnie dlatego, że zaobserwowałam "symptomy" chęci przygarnięcia na stałe, wycofałam się, zważywszy, że na dogo wiele tragicznych przypadków potrzebuje dt. I rywalizacja w tym względzie stała się dla mnie niesmaczna. Uwierz mi, też mam sporo drzwi do zamykania, ale nie o to chodzi.
Natomiast daleka jestem od wydawania sądów o kimś, kogo nie znam, nie widziałam na oczy, nie romawiałam z nim i przede wszystkim ten ktoś nie może się bronić.
Myślę, że nie ma co szat rozdzierać, zrobisz Dorothy jak uważasz.