Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Do góry piesku.
  2. [quote name='Dorothy']czyżbym wyczuwała subtelną nutkę goryczy? :p rozumiem że ta gorycz pójdzie dalej jak się nie uprę przy poszukiwaniu właściciela? quote] I tu się mylisz.:p A zrobisz jak uznasz za stosowne.
  3. [quote name='monia3a'] A teraz możecie mnie linczować !!![/quote] Osobiście nie zamierzam, bo zgadzam się z Tobą w kwestii kastracji. A na pewno pies czuje, że się go boicie czy tylko czujecie obawę.
  4. [quote name='Dorothy']owszem sliczna :loveu: Terra ja też rozważam DS.;) A co do poprzedniej właścicielki to mam o niej średnie zdanie, jeśli dopuściła do tego że pazury suni były przerośnięte tak, że aż z naczyniami krwionośnymi. To nie świadczy o trosce poprzedniego właściciela lecz raczej o potężnym zaniedbaniu, takie pazury rosną rok, a nie dwa miesiące. Co to za pani która do tego dopuściła? Pomijam wszystko inne, czyli na przykład wątpliwość czy to ten sam pies...[/quote] Właśnie dlatego, że zaobserwowałam "symptomy" chęci przygarnięcia na stałe, wycofałam się, zważywszy, że na dogo wiele tragicznych przypadków potrzebuje dt. I rywalizacja w tym względzie stała się dla mnie niesmaczna. Uwierz mi, też mam sporo drzwi do zamykania, ale nie o to chodzi. Natomiast daleka jestem od wydawania sądów o kimś, kogo nie znam, nie widziałam na oczy, nie romawiałam z nim i przede wszystkim ten ktoś nie może się bronić. Myślę, że nie ma co szat rozdzierać, zrobisz Dorothy jak uważasz.
  5. Wielka cisza tutaj zapanowala. Czy ktoś pytał o Biankę?
  6. Śliczna jest:loveu:
  7. [quote name='Ai i Olo']Olus mial widac jakims dziwnym tuszem robiony tatuaz, bo w ogole go nie ma nigdzie. A to przeciez moj prywatny dzielny Adolf z rodowodu jest i to na pewno! ;) Malo jest wlascicieli skye-i. Mozna poprobowac poszukac tej wlascicielki poprzez zwiazek kynologiczny. Ale czy to ma jakis sens? Ja tam wolalabym, zeby Suczydelko do Dorothy pojechalo, bo bym miala dodatkowy powod, aby z Olusiem odwiedzac miasto rodzinne ;) W koncu taka Kolezanka to sie nie zdarza codziennie ;)[/quote] Nie koniecznie przez ZK, zanim oni się odezwą minie wiek. Wiesz Ai i Olo, ja chciałabym wiedzieć, gdyby mi zaginął pies, czy żyje i jak się ma. A nie zastanawiać się co jeszcze mogłam zrobić, a nie zrobiłam, by go odnaleźć. Poza tym do Dorothy sunia ma jechać na DT. Zatem skoro szukać domku, to dlaczego nie tego poprzedniego?
  8. Ogromna radość i ulga, że ten piekny pies został uratowany. Albiemu i Peter Beny, i reszta cioteczek, szacunek i ukłony:loveu:
  9. [quote name='Dorothy'] tatuaż ponoć może jeszcze być na brzuchu, czy to znaczy to samo co w pachwinie to nie wiem. D[/quote] Szczeniaki tatuuje się w pachwinie, ale jak piesek rośnie, tatuaż "przesuwa" się wyżej i często "ginie" w kudełkach na brzuchu. Czyli to, to samo;)
  10. Dwie Matrony chcą zamieszkać we własnych domach.
  11. Co tam słychać u małego?
  12. Ale siupy! Jest jeszcze możliwość zapytania hodowcy/ów, czy komuś sunia nie zginęła. Jest ich tak mało, że może ktoś coś będzie wiedział. U Dorothy na pewno jej będzie dobrze, tylko czy w tym wypadku nie powinno się spróbować odnaleźć właściciela? A czy ona w końcu ma, czy nie tatuaż? W uchu albo w pachwinie. To moje zdanie. Zrobicie jak będziecie uważały.
  13. Spiszą umowę, podpisze zrzeczenie się praw do suki i tyle.
  14. Mieleckie pieski w wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8672961#post8672961[/URL]
  15. Taki cudny psiak, eh....
  16. Taki piękny pies i nie ma amatorów na ślicznotę?
  17. Mieciowi zimno w boksie. On chce grzać doopke we własnym domku.
×
×
  • Create New...