Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Śliczne są te terierki. Na pewno szybko znajdą domki.
  2. [quote name='Murka']O rany, to aż trudne do uwierzenia :crazyeye: Codziennie jakieś zwierzaki znikają ze schroniska :multi:[/quote] Dobrze, dobrze. Oby tak przez cały czas.
  3. Maluchy chcą zamieszkać we własnych domkach.
  4. "a Szanti dziś wróciła do schroniska.... moze to da niektórym troche do myślenia.... " Oby, oby, chociaż coś nie bardzo w to wierzę:shake: Zatem powiększona grupa piesków szuka domków.
  5. Czy do Kajtka los się uśmichnie i znajdzie dom?
  6. Piękny ONek czeka na kogóś kto go pokocha i nie porzuci.
  7. Wstawiłam Angelę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8853076#post8853076[/URL]
  8. To i Białemu się dom szykuje? :multi:
  9. W górę ślicznotko.
  10. [quote name='_ChiQuiTa_']Dziewczyny dzisiaj dzwonię do Gosi w sprawie ogłoszeń. Po 2 jutro można spodziewać się fotek bo zamierzam odwiedzić Basię. Tylko czy będzie miała czas :)[/quote] Czy wiadomo jaki jest odzew na aukcje allegro?
  11. W takim razie zmienię, że może być wysterylizowana;) A o której suni mówisz: mojej czy Murki?
  12. Ruda suka wstawiona do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8835861#post8835861[/URL]
  13. Wstawiłam Biankę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=postreply&t=99026[/URL] i dałam namiar na Ulka18, bo pamiętam:oops:,a dogo muli tak, że nie można nic znaleźć.
  14. Oj, żeby się spodobał i zaznał miłosci we własnym domu.
  15. Moda na małe, kudłate nastała. Jamniorki mają mniejsze wzięcie:shake:
  16. Jakią śliczną ma tą mordeczkę.:loveu: Gdzie jest człowiek Miecia?
  17. Kto przygarnie starszego ONka?
  18. Wstawiłam suczkę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8812726#post8812726[/URL]
×
×
  • Create New...