[quote name='Gem']Lex zaczął się przemieszczać. Ostatnio widziałem go kilka dni temu - i to na sąsiednim osiedlu. Nie bardzo wiem, jak w tej sytuacji mogę mu pomóc :([/quote]
Nie dobrze. Może jeszcze wróci lub ktoś go przygarnie.
Biedny pies.:-(
Śliczny i radosny pies z tego Iwana:loveu:
A jak pięknie prezentuje uzębienie:crazyeye:, mamy się bać, czy tylko
się chwali?:evil_lol:
No i nie ulega wątpliwości, że dynia jest jego:loveu:
Widać, że to szczęśliwy pies:loveu: