Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. W górę Logo, może teraz ktoś na ciebie czeka.
  2. ONek dla statecznego człowieka czeka na dom.
  3. Miecio nadal czeka, już tak długo.
  4. Halciu, zaglądaj częściej do mieleckich ONeczków, choćby przypadkiem;)
  5. Tak się cieszę, że Bianka ma Ciebie Basiu. :loveu:To najwspanialsze z możliwych, zakończenie tej historii.
  6. W którymś z poprzednich postów Baskaaa napisała, że bierze pod uwagę sterylizację/kastrację. Więc w czym problem?
  7. [quote name='Gem']Lex zaczął się przemieszczać. Ostatnio widziałem go kilka dni temu - i to na sąsiednim osiedlu. Nie bardzo wiem, jak w tej sytuacji mogę mu pomóc :([/quote] Nie dobrze. Może jeszcze wróci lub ktoś go przygarnie. Biedny pies.:-(
  8. ŚLicznotek szuka domku.
  9. Oby to był domek dla Czarusia.
  10. Mały omc beagielek chce popatrzeć z miłością w oczy swojego człowieka.
  11. Gdzie sie podziałi wielbiciele ONków? Tutaj czeka starszy piesek i z tesknotą wypatuje swojego człowieka.
  12. Taki ładny i spokojny pies, a tak długo czeka na dom.
  13. Nic nie wiem nt zagranicznych wpadek, ale co będzie z Torrem jeśli nie tam?
  14. Nie rozumiem, dlaczego pani schronisku nie ufa? Dostała psa pod drzwi, teraz go oddała i co? Pies ma jakieś narowy?
  15. Maluszki wypatrują domów.
  16. Jeśli to jest to o czym myślę, to....:cool1:
  17. Ale wspaniale! Biały będzie miał dom!:multi: Miały też jechać terierki. Co z nimi?
  18. Jak dobrze, że mieleckie Oneczki wzbudzają zainteresowanie i znajdują domki. Oby tak dalej.
  19. Śliczny i radosny pies z tego Iwana:loveu: A jak pięknie prezentuje uzębienie:crazyeye:, mamy się bać, czy tylko się chwali?:evil_lol: No i nie ulega wątpliwości, że dynia jest jego:loveu: Widać, że to szczęśliwy pies:loveu:
×
×
  • Create New...