Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Kajtuś ma obserwatora na allegro. Może tym razem się uda i odnajdzie własny domek.
  2. Ale dużo tych terierków:shake: Wyżełek i terierki - szukajcie domkow ślicznoty.
  3. Te nóżki to ma z charcika.:loveu: [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/6131/gizela1fx6.jpg[/IMG]
  4. Piękna Saba czeka na własny, kochający dom.
  5. ONeczek czeka na własny dom.
  6. Miecio wciąż czeka i nie może się doczekać swojego domku.
  7. Czy znajdzie się ktoś, kto da Torro szansę na zdrowie?
  8. Kto pokocha Kajtka, pięknego i spokojnego psa?
  9. Piesek na plakacie ma białą strzałkę na czole a Miodzik nie ma.;)
  10. A może w Lublinie któryś piesek znajdzie własny dom: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8948317#post8948317[/URL]
  11. Miodzik ma obserwatora. Mam nadzieję, że to przełoży się na domek a nie tylko przyglądanie;).
  12. ONeczki mają obserwatora na allegro. Może ktoś pokocha i przygarnie któregoś z nich.
  13. Karolcia na allegro ma obserwatora. Może jej się poszczęści.
  14. Dane kontaktowe dodane: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=273698457"][B][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=273698457[/COLOR][/B][/URL] Pieski czekają na domki.
  15. Proszę dane kontaktowe do aukcji.;) Miodzik na allegro: [URL]http://www.allegro.pl/item273698457_pies_jak_owczarek_szetlandzki_czeka_w_schronisku.html[/URL]
  16. Musi się udać. Jeśli ten piesek ma domieszkę szetlandzką, to i pewnie jego psychika jest podobna. A szetlandy są nieufne do obcych a co dopiero po przejściach. Ktoś mógł go bardzo przestraszyć chcąc złapać i stąd takie jego zachowanie. Tak sobie gdybam. Jeśli możecie obfotografujcie go nieco. Jeśli ma wiele z sheltie, może i domek szybko się znajdzie. A jaki on duzy?
  17. Ten 10 letni Miodzik jest nowym pieskiem? On taki szetlandowaty. Co o nim jeszcze wiadomo. Jaki duży, agresywny czy lubi inne psy i suki i na dokładkę koty itp. Zrobię mu allegro. No i przydałoby się więcej zdjęć. [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1739/miodzikuo7.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...