Wspaniałe masz zwierzątka.:loveu:
Pumba nie rozrabia? Mój znajomy miał kiedyś świnkę morską, która wędrowała sobie po mieszkaniu, gdzie chciała. No i zjadła mu połowę dowodu osobistego. Musiał wyrabiać nowy, a na milicji (wówczas była jeszcze;)) nie chcieli uwierzyć, że to wina świnki.
Piękne akwarium.
A rudasek Rudolf śliczny, wpatrzony w pańcię psiak.