Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Porozglądajcie się za domkami na początku.
  2. Śliczne szczeniaczki, małe i większe, różnej maści. Komu, komu takie cudaczki?
  3. Gdzieś przecież musi być człowiek Emilka.
  4. Piękne psy czekają...
  5. Dojrzałe suczki wypatrują domków.
  6. Szansa jest dopóki żyjemy;)
  7. Starsze, zapomniane, białe Kudłaczki też chciałyby znaleźć swoją przystań.
  8. A co nowego u malutkiej? Uspokoiła się troche?
  9. Hm.....Taką maliznę to i w transporterku, pociągiem można wieźć. Kłopot może być załatwianiem, ale jeśli jazda z przesiadkami i trochę czasu pomiędzy jednym a drugim pociągiem, to coś z tego może by wyszło.:roll:
  10. Dodałam szczeniaczki nr 1,5,6 do mieleckich mixów.
  11. Ależ ona jest piekna. :loveu:Rozkwita wśród swoich.
  12. Jeszcze piękny Kosma czeka na dom [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/terrre%20%283%29.JPG[/IMG]
  13. Hopaj Karolciu na pierwszą, może zdarzy się cud i domek na ciebie czeka.
  14. Koniecznie przez jakiś czas, Angela powinna chodzić na uwięzi. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy.
  15. Murko, a Twoim zdaniem, to będą mix ONki z tych większych malców? Czy wcale ich nie widziałaś?
  16. Ulka18, osobiście wychodze z założenia, że pies bez papieróew to mix. I tak piszę wszędzie, a to, że jest bardzo w typie rasy, to inna sprawa. Przesyłam te maile do Ciebie, bo po pierwsze, masz większą wprawę z adopcjami, po drugie więcej info. Staram się jak mogę "zadowolić" tym co jest na stronie, ale czasem nie ma prawie nic nt. charakteru. Dlatego pytam. Czy na te maile udzieliłas odpowiedzi? Może zdecydują sie na inną suczkę?Niektórzy ludzie chyba nie potrafią czytać ze zrozumieniem:shake:
  17. [quote name='kakadu']rysio nie zyje; nic tego nie zmieni; umarl przez zaniedbanie; prawdopodobnie nikt do niego ostatniej nocy nie zajrzal, a quote] Kakadu, bardzo Ci współczuję, masz rozdarte serce i rozumiem to. Jak piszesz, nie wiesz na pewno, czy nikt nie pomógł Rysiowi, to są przypuszczenia. Tym sposobem można wytłumaczyć wszystko, tylko czy o to chodzi? Jesteś teraz mądrzejsza o to bolesne doświadczenie. Ty żyjesz i inne zwierzaki Cię potrzebują. Nie zostawiaj ich bez swojej miłości i troski.
  18. Tak, serce mówi bierz, a rozsądek stopuje. Skąd ja to znam:oops: Rino i Czaruś już tak długo czekają na własne domki.
  19. Oto i szczęsliwe zakończenie tułaczki Andzi. Ona rzeczywiście się uśmiecha, po prostu jest szczęśliwa.
  20. Tak, widziałam go w galerii. Już go ogłosiłam na OwP i nadałam mu imię KRYSZTAŁ;)
×
×
  • Create New...