Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. To ruszjacie znowu na początek, wypatrywać domów.
  2. Biedna Karolciu, życie upływa ci na czekaniu.
  3. Czaruś rozpoczął nowy etap swojego życia. Rino nadal czeka na domek. Hop...
  4. Szczeniaczki chcą zamieszkać we własnych domach.
  5. Wstawiłąm Pysię do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9644706#post9644706[/URL]
  6. Pysia przypomina, że czeka na dom.
  7. Wypatruj Rino domku na początku.
  8. Ruszcie pieski doopinki, może na początku ktoś czeka.
  9. Szczeniaczki potrzebują domków. Malce wstawione do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9630521&posted=1#post9630521[/URL]
  10. Kakadu, osobiście lekarstwa podaję rozgniecione, wymieszne z pasztetem, i z tego zrobiona kulka. Pasztet ma to do siebie, że pachnie intensywnie, więc niewiele go potrzeba a pieski nie zastanawiają się co tam jeszcze jest, tylko połykają jak gęsi.;)
  11. Pysia rusza na początek wypatrywać domku.
  12. Piękny biały pies czeka, czy nareszcie odnajdzie swoje miejsce na ziemi?
  13. Do góry ONeczki, wam też się należy domek.
  14. Do góry maleńka, może ktoś ciebie wypatrzy
  15. Gdzie jest domek małej, radosnej sunieczki Pysi?
  16. Piękny jest ten Rubi:loveu: Każdy pies otoczony miłością, pięknieje:lol:
  17. Do góry suczki, wypatrujcie domków.
  18. To który z dobermanów nie ma jeszcze domku?
  19. Maleńka szuka domu.
×
×
  • Create New...