Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Uważam, że dobrze zrobiłaś, wstawiając tam Gralla. Ja o tym nie pomyślałam:oops: Grall potrzebuje specjalnej opieki i troski. Ale może to jest właśnie jego szansa.:thumbs:
  2. Nareszcie Kosma odpocznie we własnym domku.:multi:
  3. Oby się znalazł taki domek, któremu trafią do przekonania te argumenty.:thumbs: Uszuś czeka na własnego człowieka.
  4. Schronisko w Mielcu. Ok. 2-3 letni piesek. Kontakt j.w. [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data DESC&pid=1535"][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/nohoiykkl.JPG[/IMG][/URL] Galeria i opis pieska [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/z%20CZARNEJ.JPG[/IMG]
  5. W schronisku w Mielcu jest ok. 7 miesięczny szczeniak. Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data DESC&pid=1541"][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/bihgt8tr.JPG[/IMG][/URL] Galeria i opis szczeniaczka [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/szceczarny.JPG[/IMG]
  6. Pysia nadal czeka, kto ją pokocha i da domek?
  7. Szczeniaczki czekaja na domki...
  8. Rino też szuka swojego domku.
  9. Oby się malutkiej udało.:kciuki:
  10. Najtrudniej jest zawsze tym, którzy zostają...ale, czas leczy rany, a [B]Rysio na zawsze pozostanie w Twojej pamięci.[/B] Trzymam kciuki za Frodka, żeby ta operacja przywróciła mu sprawność.
  11. Wypatrujemy domku na początku, może ktoś tam szuka ślicznej suczki.
  12. Mała Pysia szuka domu.
  13. [quote name='Murka'][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/2930/ag2nf8.jpg[/IMG] Czy ona w ogóle przypomina psa z pierwszej strony wątku??[/quote] Wcale:shake:, to nie ten sam piesek:lol:
  14. Karolcia ma obserwatora, może...
  15. Dlaczego tak mało osób zagląda na wątek? :mad: Taki piękny pies i można się nim chociaż pozachwycać. Chodź Grallu, będziemy spacerować;)
  16. Co u Ciebie słychać Kakadu? Jakie wieściu o Frodku?
  17. Szkoda, bo piesek piękny i młody, a w schronie marnieje.:-(
  18. O matko, merlaczek! Co się na tym świecie wyprawia. Dałam informację na forum sheltie. Może ktoś pomoże.
  19. Suczka EUFEMIA dodana w poście 3.
  20. Kto pokocha i przygarnie maleńką Izunię-Bułeczkę?
  21. Uszuś szuka swojego własnego domu: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=319638539
×
×
  • Create New...