Bardzo wpólczuję Justyno Tobie i pięknej Negrze.
Mój Boże, dlaczego, gdy zaczęło być pięknie, musiało się zepuć?
Trzymam kciuki, by udało się leczenie.
Życzę Murko szybkiego powrotu do zdrowia.
Myślę o Was, czyli MMM, cieplutko i serdecznie.:loveu:
A Puma robi postępy, wspaniale! To mądra i kochana sunia.
Amberek jedzie?!
Wystawiam go na allegro, ma duzą oglądalnoć i trafiają się obserwatorzy.
Ale opis niezczególny jako, że z niego strachajło.
To wspaniale, a moze i Karolci się poszczęści.