Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Pumcia wietrzy futerko na wirtualnym spacerku.
  2. Gacuś pokazuje na początku śliczny pycholek.
  3. Puma, również dzisiaj, rozgląda się za domkiem.
  4. Wstawiłam młodego ONeczka do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10271169#post10271169post10271169[/URL]
  5. Pumcia też wypatruje domku na początku.
  6. Baron czeka.....może go ktoś zauważy.
  7. Karolcia pokazuje się na początku, ona tak długo czeka na swojego człowieka.
  8. Śliczny ,maleńki kudłaczek tęskni za domkiem.
  9. Oby Murka szybciutko wróciła do zdrowia i sił. A Gacuś pobiegnie wypatrywać domku na początku.
  10. Bacuś nadal czeka na dom, ale mam nadzieję, że już niedługo.
  11. Hienka nadal czeka i wypatruje własnego domu.
  12. Bardzo wpólczuję Justyno Tobie i pięknej Negrze. Mój Boże, dlaczego, gdy zaczęło być pięknie, musiało się zepuć? Trzymam kciuki, by udało się leczenie.
  13. Gacuś, jedyny i niespotykany terrierek, chetnie popilnuje własnego domu.
  14. Babnia będzie miała dom:multi:tak się cieszę:lol:
  15. Życzę Murko szybkiego powrotu do zdrowia. Myślę o Was, czyli MMM, cieplutko i serdecznie.:loveu: A Puma robi postępy, wspaniale! To mądra i kochana sunia.
  16. Wstrzymuję oddech i trzymam kciuki:kciuki: Może to już TE domki.
  17. Ruszaj do góry panienko wypatrywać domku.
  18. Gaculek chce do domku, poleżeć na własnej kanapie.
  19. Amberek jedzie?! Wystawiam go na allegro, ma duzą oglądalnoć i trafiają się obserwatorzy. Ale opis niezczególny jako, że z niego strachajło. To wspaniale, a moze i Karolci się poszczęści.
×
×
  • Create New...