Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Zapadła Babunia vel Betzi we własne piernaty i nikt jej już stamtąd nie ruszy.:loveu: Księżniczka na włościach:loveu: [URL]http://img110.imageshack.us/img110/6662/dscf2256vf4.jpg[/URL]
  2. Zurdo, jeśłi tylko jest szelcik w potrzebie, staram się pomóc. Będę pamiętała o tym domku.
  3. Ogłosiłam Aguska: [FONT=Calibri]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=35843&id_kat=12[/FONT] [FONT=Calibri]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1457723_maly_agusek_pies_jak_welsh_corgie_szuka.html[/FONT] [FONT=Calibri]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=15866[/FONT] [FONT=Calibri]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=27770[/FONT] [FONT=Calibri]http://mielec.olx.pl/maly-agusek-pies-jak-welsh-corgie-szuka-domu-iid-11395028[/FONT] [FONT=Calibri]http://psy.low.pl/og488708.htm[/FONT] [FONT=Calibri]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/wielorasowe/showAdvert1997771.html[/FONT]
  4. Postaram się wieczorem zrobić ogłoszenia. Niestety na adopcje.org. nie mogłam się zarejestrować i tam nie zrobię.
  5. Pumcia, nie czekaj z tyłu, tylko ruszaj na podbój domów:multi:
  6. Przebieraj nóżkami i ruszaj w górę:multi:
  7. Psinka tupta na początek porozglądać się za domkiem.
  8. Moim zdaniem, jeśli Ci zależy i jesteś na 100% pewna, TAK, walcz o małą.
  9. Wstawiłam Amisię do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10396064#post10396064[/URL]
  10. Szkoda... A kontaktowałaś się, pytałaś co dalej? Może sunia nadal czeka.
  11. Wet-siostra, mówisz o Dover,ze, czy o suni collie/sheltie?
  12. Gacuś pies żywotny i wesoły, nie może siedzieć bezczynnie. Hopaj do góry!
  13. No Pumcia, ruszaj na poszukiwanie domku.
  14. [quote name='Ulka18']Dlatego taki wpis dalam przed jednym ze zdjec :lol: [/quote] No tak, nie zauważyłam:oops:
  15. Jeśli tylko pomoże to w znalezieniu domku, to czemu nie;)
  16. Skopiowane z forum sheltie: [B][SIZE=3][COLOR=blue]DOVER Vision szuka pilnie domu!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=blue]Właściciele Dovera muszą znaleźć mu nowy[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=blue]dom. Ich 3 letnia córka ma alergię i stąd ta decyzja. Sprawa jest przesądzona i teraz najważniejsze, żeby pies dobrze trafił. Psa chcą oddać za przysłowiową złotówkę, byle w dobre ręce. Dover jest zdrowy, bardzo posłuszny i grzeczny, ale niestety w tym roku skończy 6 lat.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=blue]Pomóżcie, może znacie kogoś kto wziąłby psa w tym wieku?[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=blue]Kontakt:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=blue]503808495[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/5453/img1507ca7.jpg[/IMG]
  17. Na zdjęciach z postawionymi uszami, przypomina huskiego;)
×
×
  • Create New...