Kochany psiak, tyle w nim serca i miłości, że obdarzyłby cały świat.:loveu:
Jest na "przygarnę.." oferta domku. Nie wiem czy Grallik spelnia te warunki, ale nawet jeśli nie, to może inny psiak spod Waszych skrzydeł?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112989[/URL]