Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Agusek nareszcie ma do dyspozycji nadmetraż;) http://upload.miau.pl/3/105809.jpg
  2. Wspaniale! Trzymajcie się cieplutko MMM.
  3. Wstawiłam dobcie do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=86231[/URL]
  4. No kiedy Gacuś pobawi się z własnym człowiekiem?
  5. Przyszło mi do głowy, czy nie dać go na portal berneńskiego psa pasterskiego i apenzellera, jeśli takie istnieją. Tam zaglądają ludzi zainteresowani tymi rasami, może akurat trafi się ktoś kto zechce przygarnąć Berniego.
  6. Ale się ułożyła kocia galeria i patrzą z zaciekawieniem co tu robi taki większy kot:loveu: A suńka spokojna, ale zaciekawiona.:lol: Oj, przydałby się się jej troskliwy dom. [URL]http://img515.imageshack.us/img515/2999/dsc00043zu4.jpg[/URL]
  7. Wznowiłam aukcję Uszusia na allegro. Nie ma żadnych telefonów ani maili w sprawie adopcji? Nikt się nie interesuje psiakiem? Nieprawdopodobne:shake:
  8. [quote name='mar.gajko']Nawet te same kły maja ubite, z Marylką. Zapytam Go czy się znają ;)[/quote] Myślisz, że przy buziaczkach sobie uszkodzili?;) Dzięki Ulka za info. Nic nie wiedziałam o Marylce.
  9. A Marylka jest z Mielca? Nie ma jej w galerii. Podobni, noski podobne:loveu:, uszka :loveu:, ale Marylka chyba cała biała.
  10. [quote name='halcia']I Ciekawe,czy jak Kierownik do mnie zawoła o nowy teren ,czy dam rade?[/quote] Ty Halciu masz jakieś wątpliwości? Jasne, że dasz radę:lol:
  11. :hmmmm: A może Grallik podglądnął, że tutaj wspominamy o linieniu i nie chce nas rozczarować:evil_lol: Jak tylko coś tutaj wstawisz, zabiorę się za ogłoszenia.
  12. Bacusiu, może tym razem spodobasz się i znajdziesz własny dom. http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113123
  13. Przypomnij się pieseczku.
  14. Baronie, och Baronie...:sad: Gdzie jest twój dom?
  15. Oby to był ten najlepszy z najlepszych domek dla Pumy:kciuki:
  16. Z klejnotami czy bez, Gacuś to super pies, sam w sobie klejnocik. W górę, może teraz wypatrzy cię jakiś domek.
  17. Mar.gajko, chyba nie wyjeżdżasz z Krakowa? Co bez Ciebie zrobią te biedne stworzenia? Jeśli trzeba, to mogę poogłaszać Gralla, tylko nie wiem co o nim napisać, poza tym, że słodki i przekochany.:loveu: Podpowiedz mi, proszę, a może jakiś tekścik ktoś zdolny ułoży?
  18. Wstawiłam Klotyldę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10366463#post10366463[/URL] może się suni poszcześci.
×
×
  • Create New...