Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Gdzie się podziewają domki dla tej rzeszy ONków?:sad: Wstawiłam suczki ONki do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10078273#post10078273[/URL]
  2. Podniosę malutką, może wypatrzy ją domek. Wstawiam sunię do wątku: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10078273#post10078273
  3. Fafik nadal czeka na swój wymarzony dom.
  4. Piękny Rudy :loveu: Pokaż się wszystkim ślicznoto.
  5. Dodałam aktualne zdjęcia Karolci do aukcji. Może w końcu ktoś pokocha Karolcię i przygarnie ją.
  6. Poszukiwany dobry, odpowiedzialny domek dla Fafika.
  7. Oby szybko znalazł się domek dla malutkiej. :kciuki:
  8. Kolejne mix ONki w schronisku: [B]Ok. 2 letni mix ON z owczarkiem belgijskim(?)[/B] [B][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/awilcxzue%20(3).JPG[/IMG] [/B] [B]Ok. 2 letni, czekoladowy mix ON [/B] [B][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/czekolwilczu%20(3).JPG[/IMG] [/B]
  9. Wspaniałe wieści! Bądź szczęśliwy piesku:loveu:
  10. Ja coś się zgubiłam jeśli chodzi o kolejkę do hoteliku.:oops: Ale tak czy siak, kaska będzie potrzebna, więc chyba wezmę sie za jakieś bazarki:hmmmm:
  11. No...to pewnie nawet nie zauważył, że tyłeczek lżejszy o pare deko;) i dlatego łatwiej mu się podskakuje. I cieszył się, bo Cioteczki nadprogramowe buziaki rozdawały:lol: Kochany psiak:loveu:
  12. Kto pokocha i przygarnie Faficzka?
  13. Może to tym razem jest poważny dom dla Rudego:kciuki:
  14. Oj, to trzeba nadal mocno zaciskać kciuki, zeby wszystko się wyklarowało na błysk:kciuki:
  15. Tu jest wątek Loga: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=67021[/URL] Nie wiem, czy Nikki nie robiła mu allegro.
  16. Zatem jakaś podatna na leczenie f..ca siedziała mu w paszczy i życie utrudniała? Wspaniale! Może się uśmiechać od ucha do ucha i nie jest scerbaty:loveu::evil_lol: No Gralliku, aleś Cioteczki o palpitacje serca przyprawił:eviltong:
  17. Nowa suczka w schronisku i szczeniaczek: [B]Ok. 2 letnia suka EWIAN, mix ON[/B] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/eekkee%20(2).JPG[/IMG] [B]8 tygodniowa suczka EGIDA, mix ON[/B] [B][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/egidaa%20(4).JPG[/IMG][/B]
  18. Nieco spóźniona po awarii netu, ale też trzymam z całych sił.:kciuki:
  19. Faficzek wciąż czeka, a bardzo chciałby poleżeć na własnej kanapie.
  20. Aż mnie coś za gardło złapało...:cool1: Trzymaj się piesku, teraz będzie wszystko dobrze, na pewno lepiej. Wyspało się psiątko za wszystkie czasy, pora teraz porozrabiać.:loveu:
  21. I jak tam u Grallika? Czy wszystko poszło jak należy i co powidzeli weci? Juz pewnie obudzony tylko bez humoru:p Malizna kochana.
  22. Zaglądam tutaj, zaglądam i trzymam kciuki.:kciuki: Ale mnie Cioteczko przestraszyłaś tym odezwaniem się "przed czasem":oops:
  23. Co to się dzieje? Najpierw Reno2001 odpowiada a później Iwop pyta?;) Dałam sunię nr 5 na OWP, i tam też wypatruje domku. Nazywa się Kluseczka:cool1:
  24. Cudna lala:loveu: jaka szczęśliwa i ufna. To już jest stały domeczek Bułeczki?
  25. Wesołek wypatruje domku i własnego człowieka.
×
×
  • Create New...