Ciekawe, czy na pracowników schroniska też tak dziamie, czy tylko na obcych?
Jeśli to mix bordera to jemu się nudzi. On chce coś robić, energia go rozpiera.
I to jest błędne koło.:shake:
Z niecierpliwością czekam na wynik spotkania Faficzka z nową Pancią.
Fafiorek to taki poczciwy pasiak, ze chyba nigdy nic niedobrego mu do głowy nie przychodzi.;)