Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Wstawiłam Karolcię do wątku: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10105211#post10105211
  2. Wstawiłam mieleckie suczki do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10105178#post10105178[/URL]
  3. Jeszcze raz się przypomnij wszystkim.
  4. Całuśny chłopak czeka na swoją miłość życia.:multi:
  5. Pokaż się Grall na początku. Co tam słychać u mojej sympatii? Jak zdrówko i samopoczucie? A gdzie obiecane foteczki zębisków?
  6. Logo nadal czeka na swoją szansę.
  7. Na tym zdjęciu Rudy ma mordeczkę do całowania;) [URL]http://img140.imageshack.us/img140/8048/rudzik1ty3.jpg[/URL]
  8. Pomyślałam sobie, że może zgodziłby się P.Kierownik utworzyć jeden boks dla będacych na diecie piesków, i wtedy łatwiej byłoby podać karmę? Może to jest jakieś rozwiązanie?
  9. [quote name='Murka']A tu macie okazję zobaczyć fragment mojego brzucha :evil_lol:[/quote] Trzy obiekty w kadrze, równowaga zachowana.;) A Faficzek chciałby na rączki? Do swojego własnego człowieka.
  10. Dobermany też czekają na własne, kochające domki.
  11. [quote name='anouk92']Alter już zaczął rozrabiać - pogryzł kapcie i koc, odgryzł guziki ze swojego posłania, szczeka na gości i jest szczęśliwy:multi:.[/quote] Czyli wszystko w normie, jak na szczeniaczka przystało;) Cieszę się, że Alterek trafił do tak wspaniałego, kochającego i wyrozumiałego domku.
  12. Mieleckie szczeniaczki czekają, gotowe kochać własnych ludzi.
  13. Karolcia już tak długo czeka, życie jej upływa na czekaniu :sad:
  14. Kto pokocha Faficzka? To taki śliczny i o wspaniałym charakterze piesek, zasługuje na najlepszy dom.
  15. Puchata ślicznota wypatruje swojego domu.
  16. Wstawiłam sunię do wątku: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10082884#post10082884
  17. [quote name='Ulka18']Terra, a moze dodasz sobie Rudego / Fafika do podpisu? Masz wolne miejsce, a jest gotowy nowy banerek Rudego :cool3:[/quote] Nie udaje mi się edytować podpisu. :roll: Dogo coś się buntuje, ale będę próbować.
  18. Trzymam z całej siły:kciuki:
×
×
  • Create New...