Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Oj, Torro, kiedy do ciebie się szczęście uśmiechnie?
  2. Piękny Grall biegnie na poczatek porozglądać się nieco. Co słychać u ślicznego puchacza? Pewnie nieco wyleniał jak większość psiaków o tej porze.
  3. To bardzo smutne, że Berni jednak nie ma domu.:shake: A co on robi na tej ulicy, że nie można przewidzieć?
  4. Ciekawe czy Puma już sama wychodzi na spacerki?
  5. [quote name='oktawia6']dzięki Terra!:loveu: tylko zmień, na rasę Kookier-bo do niej jest podobny nie to Springer Spaniela:evil_lol: Obie rasy są podobne, oczywiście widzę między nimi różnicę. Jest kilka powodów dla których wybrałam Springer Spaniela Walijskiego a nie Kooiker`a. Jeden z nich to popularność rasy. Mało kto słyszał o Kooiker`ze, za to Spanielu tak. A że Springer, jeszcze lepiej. Z moich obserwacji wynika, że na aukcjach większe zainteresowanie wzbudzają psy znanych ras. Chociaż każdy widzi to co chce widzieć. Moim zdaniem z kufy Uszuś przypomina Springer Spaniela Walijskiego, z ogona Kooikera. Maść dla obu podobna. Oczywiście mogę zmienić w aukcji typ psa. Ale chyba chodzi o to, żeby znaleźć mu dom, a nie oceniać podobieństwo go do jakiejś rasy, chociaż w tym wypadku to bardzo pomaga.
  6. Kreciu, gdzie się podziewa twój dom?
  7. Nareszcie doczekała się sunieczka własnego domu:loveu:
  8. Allegro Uszusia: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=383777023
  9. Kogo zauroczy Bacuś, pokocha go i zabierze do domu?
  10. Gacuś pokazuje się na początku.:multi:
  11. [B][SIZE=3][COLOR=blue]Ok. 10 letnia BALBINA,owczarkowata suczka odeszła za TM[/COLOR][/SIZE][/B]:-( [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/110%20sunia%20(5).JPG[/IMG]
  12. Puma biegnie wypatrywać domu na początku.
  13. Tak,tak, na pewno znajdzie domek, ale mógłby już radować serce własnego człowieka i kochać go całym swoim sercem.
  14. Wspaniała wiadomość:multi: Trzymam kciuki, żeby wszyscy zainteresowani się pokochali.
  15. Puma ma zad futrzasty jak moja Kuma;) :hmmmm:umaszczeniem też podobne... Ulka18, trzymaj się i pielęgnuj sunieczkę.
  16. Piękny ten Gacuś:loveu: Dalczego jeszcze nikt go nie pokochał?
  17. Wstawiłam Kleofasa do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10305320#post10305320[/URL] Maleńki, ruszaj do góry, może tam ktoś na ciebie czeka.:multi:
  18. Karolciu, przebiegnij się troszeczkę, szkoda ,że tylko wirtualnie.
×
×
  • Create New...