[quote name='oktawia6']dzięki Terra!:loveu:
tylko zmień, na rasę Kookier-bo do niej jest podobny nie to Springer Spaniela:evil_lol:
Obie rasy są podobne, oczywiście widzę między nimi różnicę. Jest kilka powodów dla których wybrałam Springer Spaniela Walijskiego a nie Kooiker`a. Jeden z nich to popularność rasy.
Mało kto słyszał o Kooiker`ze, za to Spanielu tak. A że Springer, jeszcze lepiej.
Z moich obserwacji wynika, że na aukcjach większe zainteresowanie wzbudzają psy znanych ras.
Chociaż każdy widzi to co chce widzieć. Moim zdaniem z kufy Uszuś przypomina Springer Spaniela Walijskiego, z ogona Kooikera. Maść dla obu podobna.
Oczywiście mogę zmienić w aukcji typ psa. Ale chyba chodzi o to, żeby znaleźć mu dom, a nie oceniać podobieństwo go do jakiejś rasy, chociaż w tym wypadku to bardzo pomaga.