Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. To Faficzek bedzie miał domek:multi: Wspaniale, trzymam kciuki za niego i nowy domek Faficzka:loveu:
  2. Skocz Bacusiu na początek, może teraz się uda znaleźć domek.
  3. Do gory Karolciu:multi:jeśli to coś pomoże:oops:
  4. Rudzielcu, trzymam za ciebie kciuki, za podróz i dom.
  5. Na początek piesku, może tam czeka domek.
  6. Wypatrujemy domku dla Faficzka.
  7. [quote name='ewatr']i czekamy .................;)[/quote] czekamy cierpliwie...:p
  8. Faficzku co u ciebie? Wypatrujemy domku dla ślicznego kudłacza.
  9. Trzymam mocno kciuki, żeby Rudy się spodobał i wizyta przedadopcyjna wypadła pomyślnie. :kciuki:
  10. Tak, wygląda na to, że Grall czuje się gazdą w hoteliku. Musi sprawdzić co nowego na włościach. Ludzie się z czasem zmieniają, to dlaczego by nie pieski;) Tak się cieszę, że Grall odżył i jest radosny i szczęsliwy.
  11. Kto pokocha Loga i zabierze go pod swój dach?
  12. Zwłaszcza, gdy nie chcą słuchać lub zastanowić się nad tym co słyszą. Biedna Karolcia, lata lecą a ona...czeka.
  13. Faficzek idzie na początek w poszukiwaniu domku.
  14. Oj tak, kolejka mielckich psiaków jest baaaaardzo długa. Rudzielcu, gdzie się podziewa twoj domek?
  15. Tak bardzo bym chciała, żeby Karolcia po tylu latach pobytu w schronisku, została pokochana i zabrana do domku. Własnego domku. Ona wśród kochających ludzi rozkwitnie. Trzymam kciuki za Karolcię. Musi się jej w końcu poszczęścić.
  16. Bardzo się cieszę, że u Grall wszystko dobrze. Tylko tak dalej. Rozumiem, że zdarzają sie rózne rózności ;) i nie można nic poradzić. Mnie np. piorun zniszczyl łącze i robie na chwilowo wypożyczonym laptopie.:roll:
  17. Dlaczego taki śliczny psiak tak długo musi czekać na dom? Słodziak Faficzek chce do domku.
  18. Przypomnijcie się pieski:multi: Dobrze, że Cioteczki o was pamiętają. Mnie piorun uszkodził łącze i jestem z doskoku na pożyczonym kompie.
  19. Dostałam maila w sprawie Karolci. Przesłałam go do Ulki18. Mam nadzieję, że Karolcia się spodoba i nareszcie znajdzie dom.
  20. [B]Ok. 2 letni mix ON [/B] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/owczarek%20Kro%20(3).JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...