[quote name='tyciaNi']jakie prawie? :mad:
trzymam kciuki za Gacentego :loveu:[/quote]
Jakby był idealny, to miałby domek z kotami:mad:
Też trzymam mocno kciuki za Gacka.
[quote name='Ulka18']Moze i BUzce sie uda, trzeba w to wierzyc. Sawa duza, chora na padaczke sunia jedzie do domu w marcu. Mam nadzieje, ze na kolejny wyjazd zalapie sie Buzka, to taki dobry, kochany pies.[/quote]
Trzymam kciuki za domek dla Buźki.
Piękna suczka jest z Tajgi:loveu:
Szczeniaczki w wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-kudlatego-szczeniaka-bytom-129726/#post11638741[/url]
A informuje Mod o tym, że się ma coś nie w porządku z podpisem, czy ban z zaskoczenia?
Gacuś szuka swojego domu, niech domek też zacznie to robić, bo będą się szukać w nieskończoność:roll:
Na FO, forumowiczka proponowała maść majerankową , dobrą na obtarcia, zajady itp. Może również nada się dla Grallątka.
Cieszę się, że małemu dopisuje zdrowie i humor.:lol: