Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. [quote name='tyciaNi']jakie prawie? :mad: trzymam kciuki za Gacentego :loveu:[/quote] Jakby był idealny, to miałby domek z kotami:mad: Też trzymam mocno kciuki za Gacka.
  2. Gacek, pies prawie ideał. Kto go pokocha?
  3. Może się któremuś pieskowi poszczęści: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/poszukiwany-madry-stroz-domu-129888/[/url]
  4. Prześliczna jest Boyka:loveu: Cała dropiata, bardzo oryginalna.
  5. [quote name='Ulka18']Moze i BUzce sie uda, trzeba w to wierzyc. Sawa duza, chora na padaczke sunia jedzie do domu w marcu. Mam nadzieje, ze na kolejny wyjazd zalapie sie Buzka, to taki dobry, kochany pies.[/quote] Trzymam kciuki za domek dla Buźki.
  6. Śliczne ogłoszenie. Dzięki niemu na pewno ktoś zauważy Gacka.
  7. Emilku, uśmiechnij się do nas piesku.
  8. Szczeniaczki szukają domków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/odzew-na-ogloszenie-w-metrze-tychy-katowice-wroclaw-czestochowa-male-szczenie-129738/#post11642779[/URL] i [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/przygarne-szczenie-do-mieszkania-w-bloku-129791/#post11643475[/url]
  9. [quote name='Reno2001']Chłopaczek nadal czeka. Ma juz teraz ok 7 lat :roll:.[/quote] Ile jeszcze będzie czekał?
  10. Oj Gacku, kiedy dla ciebie słoneczko zaświeci?
  11. :-(Biedna Esterka, już szczęśliwa na zielonych łąkach...
  12. Piękna suczka jest z Tajgi:loveu: Szczeniaczki w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-kudlatego-szczeniaka-bytom-129726/#post11638741[/url]
  13. A informuje Mod o tym, że się ma coś nie w porządku z podpisem, czy ban z zaskoczenia? Gacuś szuka swojego domu, niech domek też zacznie to robić, bo będą się szukać w nieskończoność:roll:
  14. Na FO, forumowiczka proponowała maść majerankową , dobrą na obtarcia, zajady itp. Może również nada się dla Grallątka. Cieszę się, że małemu dopisuje zdrowie i humor.:lol:
  15. Musi się w końcu i Hience poszczęścić.
×
×
  • Create New...