Witaj Smoku na wątku Gacusia.:lol:
Jak zjawi się Ulka18, to zapewne powie o szczegółach. Bardzo się cieszę, że chcesz dać szansę małemu.
Gacusiu, kochaj kotki:loveu:
Frodzio jak zwykle podnosi Wam adrenalinę ;)
Kochany, mądry psiak, wrócił do domu i pewnie strasznie się zmęczył szukaniem drogi. Ale ważne,że wrócił.
Kakadu, trzymaj się cieplutko, życzę wszystkiego najlepszego w nowym Roku.
Biedaczek kochany:-(, może tylko rozerwał sobie drapiąc i szarpiąc?
Mój piesek w amoku prawie wyrwał sobie pazura.
Normalnie nie wiem co tym ludziom siadło na mózgi, strzelają jakby głusi byli czy co?
Ciekawe, czy on trzaskał zębami na osobę, która mu zapinała smycz?
Na zdjęciach wygląda na psa lekko zdenerwowanego, ale nową sytuacją.
Mam nadzieję, że on nie jest agresywny i w końcu ktoś go pokocha i przygarnie.
[quote name='wanda szostek']Piękna już bym ja wzięła. Jestem zawsze pod urokiem małych i kudłatych.[/quote]
Gdzie szukać lepszego domku dla ślicznotki?:cool3:
Ależ to jest piękny pies:loveu: Biedaczek spędził tyle lat na łańcuchu, to jak może być przyzwyczajony do smyczy. Czy Pani odezwała się jeszcze?
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1277/dsc01640cz1.jpg[/IMG][/URL]
Wstawiałm małą do wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/szukamy-psiakow-podobnych-do-fuksa-domki-nie-moga-sie-zmarnowac-128017/index2.html#post11508622[/url]
Wstawiłam na FO i forum sheltie prośbę o wysyłanie pism do wojewody i weta woj.
Wpłaciłam parę groszy na rzecz piesków ze schronu.
Świat zwariował, kiedy to się skończy?