Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Witaj Smoku na wątku Gacusia.:lol: Jak zjawi się Ulka18, to zapewne powie o szczegółach. Bardzo się cieszę, że chcesz dać szansę małemu. Gacusiu, kochaj kotki:loveu:
  2. Takie wątki są jak obserwatorzy na allegro. Rozbudzają nadzieję a później :mad: Gdzie jest ogłaszany Węgielek?
  3. Frodzio jak zwykle podnosi Wam adrenalinę ;) Kochany, mądry psiak, wrócił do domu i pewnie strasznie się zmęczył szukaniem drogi. Ale ważne,że wrócił. Kakadu, trzymaj się cieplutko, życzę wszystkiego najlepszego w nowym Roku.
  4. To czekam na wieści, mam nadzieję, że to nie jest nic poważneo. Proszę, wymiziaj ode mnie Grallika za uszkiem:loveu:
  5. Biedaczek kochany:-(, może tylko rozerwał sobie drapiąc i szarpiąc? Mój piesek w amoku prawie wyrwał sobie pazura. Normalnie nie wiem co tym ludziom siadło na mózgi, strzelają jakby głusi byli czy co?
  6. ONeczki, niech się odnajdą wasze domki...
  7. Niech Baron zakosztuje szczęścia...
  8. Niech wasz los w tym roku się odmieni...
  9. Monka powinna schudnąć, wtedy stawy i kręgosłup zostaną odciążone. Moneczko, biegiem na podwórko i rundka truchcikiem;)
  10. Gacusiu, domku ci życzę jak najszybciej:loveu:
  11. Węgielek jest tak nieprzeciętnym psem, że na pewno znajdzie kochający domek, który go pokocha od pierwszego wejrzenia.
  12. Ciekawe, czy on trzaskał zębami na osobę, która mu zapinała smycz? Na zdjęciach wygląda na psa lekko zdenerwowanego, ale nową sytuacją. Mam nadzieję, że on nie jest agresywny i w końcu ktoś go pokocha i przygarnie.
  13. [quote name='wanda szostek']Piękna już bym ja wzięła. Jestem zawsze pod urokiem małych i kudłatych.[/quote] Gdzie szukać lepszego domku dla ślicznotki?:cool3:
  14. Ależ to jest piękny pies:loveu: Biedaczek spędził tyle lat na łańcuchu, to jak może być przyzwyczajony do smyczy. Czy Pani odezwała się jeszcze? [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1277/dsc01640cz1.jpg[/IMG][/URL]
  15. [B]becia66, [/B]to nie Gacuś cieszy się z czekania, tylko ja nabieram powietrza podrzucając go[B] ;) [/B]
  16. Wstawiałm małą do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/szukamy-psiakow-podobnych-do-fuksa-domki-nie-moga-sie-zmarnowac-128017/index2.html#post11508622[/url]
  17. Śliczności z tej Majki, już się nie boi fotografowania. A fotogeniczna z niej panienka.:lol:
  18. Oj, Gacusiu, idź już, idź do domku.
  19. Ślicznotek z tego naszego Węgielka:loveu:
  20. Wysłałam. Wieczorem pójdzie info do wszystkich moich znajomych.
  21. Może mu się do podniebienia przykleił? Moje tak się zachowywały jakby kość w gardle miały:roll: Gralliczku, szczęścia w nowym Roku:loveu:
  22. Wstawiłam na FO i forum sheltie prośbę o wysyłanie pism do wojewody i weta woj. Wpłaciłam parę groszy na rzecz piesków ze schronu. Świat zwariował, kiedy to się skończy?
  23. Sunia w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/domy-dla-jamnikow-127935/#post11500166[/url]
  24. Baronku, może ci się poszczęści :kciuki:
×
×
  • Create New...