[B]kredka[/B], każdy sposób jest dobry, by rozreklamować schronisko i ogłaszać psy szukające domu.
O ile wiem, nie można wieszać ogłoszeń poza miejscami do tego wyznaczonymi.
Można natomiast w lecznicach weterynaryjnych jak się zgodzą i w sklepach.
Kochany Gacusiu, piszę do ciebie...;)
W schronisku są pieski, którym blokujesz miejsce w hoteliku.
Proszę, idź do własnego domku, niech już inna bieda dostanie szansę.:modla:
[quote name='jin22']
Jedyna "nieprzyjemna" sprawa to to, ze robi sobie gryzak z Zuzi, szarpie ja za ciuchy i podgryza po tylku, co konczy sie wielkim placzem. Takze trzeba sie bedzie brac za wychowanie :mad:;)
[/quote]
Natychmiast reagujcie na na takie działania.