Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Gacuś w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/przygarniemy-foksia-chlopaka-127810/#post11495613[/url]
  2. Ooooo, trzymam z całych sił.:kciuki:
  3. Co tutaj taka cisza? Do góry maleńka, po domek :multi:
  4. Gdzie są domki dla słodziaków?
  5. Czas na popołudniowy spacerek :multi: Węgielek w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/psiak-dla-50letniej-babci-127777/#post11489326[/url]
  6. Śliczny psiaczek czeka, kto go pokocha?
  7. Gacusiu wypatruj swojego domu :multi:
  8. Prześliczna sunia:loveu: Nie powinna długo czekać na dom.
  9. [B]kredka[/B], każdy sposób jest dobry, by rozreklamować schronisko i ogłaszać psy szukające domu. O ile wiem, nie można wieszać ogłoszeń poza miejscami do tego wyznaczonymi. Można natomiast w lecznicach weterynaryjnych jak się zgodzą i w sklepach.
  10. Spacerek na początek...:multi:
  11. Świąteczny spacerek Węgielka :multi:
  12. a świąteczne życzenia się spełniają...:multi:
  13. ...i w bożonarodzeniowy poranek :multi:
  14. Pokażcie się wszystkim ślicznoty:multi:
  15. Suczki w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/mam-dom-dla-2-szczeniat-suczek-duze-ki-najlepiej-127620/#post11473093[/url]
  16. A wiedziała, że sunia po sterylce, czy może nie?
  17. Buźka się przypomina.
  18. Trzymam kciuki, żeby jamniczce udało się pojść do domku już.:kciuki:
  19. Kochany Gacusiu, piszę do ciebie...;) W schronisku są pieski, którym blokujesz miejsce w hoteliku. Proszę, idź do własnego domku, niech już inna bieda dostanie szansę.:modla:
  20. [quote name='jin22'] Jedyna "nieprzyjemna" sprawa to to, ze robi sobie gryzak z Zuzi, szarpie ja za ciuchy i podgryza po tylku, co konczy sie wielkim placzem. Takze trzeba sie bedzie brac za wychowanie :mad:;) [/quote] Natychmiast reagujcie na na takie działania.
×
×
  • Create New...