Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Biedna Monia, ale leczenie w końcu przyniesie pozytywny efekt.
  2. ONki szukają szczęścia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/szukam-onka-czestochowa-129532/#post11629133[/url]
  3. Fanta wyrosła na śliczną suczkę:lol: Szczeniaczki w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/potencjalny-domek-dla-malej-2-miesiecznej-suczki-zawiercie-129567/#post11629074[/url]
  4. Węgielek biegnie na początek pokazać się wszystkim.
  5. Wstawiłam Gacka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/sznaucer-foksterier-wielkosci-do-kolana-do-3-lat-dobry-dom-kolo-wroclawia-129404/#post11616215[/url]
  6. Ufff..To dobrze, że ta słoma jest.
  7. Piękny Węgielek czeka na dom. Taki z prawdziwego znaczenia, kochający dom. Ludzka pomysłowość w wymyślaniu powodów by nie dotrzymać słowa jest nieograniczona :roll:
  8. Wspaniale, że małej się udało.:lol:
  9. Piękne ogłoszenie, oby tym razem przyniosło prawdziwy dom Gackowi.
  10. Oj, Gacusiu, tak bardzo mi przykro:-(
  11. Facet ma jeden negatyw i pozytywy. Przygotowywał grunt pod aukcję zarobkową? Dwa lata? Ludzie są niesamowici:angryy: Zapisuję tego gościa na czarną listę.
  12. Aukacja usunięta. A jaki nick miał wystawiający aukcję?
  13. Szczeniaki do domków.
  14. Węgielek ma obfite futro. Może jemu jest zbyt gorąco w kuchni i dlatego przenosi się na korytarz?
  15. [quote name='esperanza']To jest województwo mazowieckie powiat ostrołęcki. Kruszewo koło Goworowa[/quote] :fadein: Już zmieniłam.
  16. Województwo mazowieckie powiat ostrołęcki. Kruszewo koło Goworowa Taka mądra nie jestem, sprawdziłam w necie:evil_lol:
  17. Do adopcji lub dt pilnie potrzebny. Ok. 4-5 letnia suczka. Wątek suni: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mix-sheltie-stracila-oko-zastraszona-przez-psy-kojca-potrzebny-dt-128884/[/URL] [URL="http://img117.imageshack.us/img117/1778/dscn5161xd7.jpg"][IMG]http://img117.imageshack.us/img117/1778/dscn5161xd7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img117.imageshack.us/img117/6084/dscn5165kz5.jpg"][IMG]http://img117.imageshack.us/img117/6084/dscn5165kz5.jpg[/IMG][/URL]
  18. Dusia na forum sheltie i w ogłoszeniach: [URL="http://little-star.strefa.pl/forum/viewtopic.php?f=19&t=354"]Forum "Little Star" - Owczarek szetlandzki - Sheltie • Zobacz temat - Suczka mix sheltie w schronisku w Kruszewie, szuka ds lub dt[/URL] [URL="http://little-star.strefa.pl/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=71&catid=13&Itemid=59"]Little Star Portal o rasie owczarek szetlandzki -Sheltie - Og�oszenia - Oddam w dobre r�ce... - Suczka mix sheltie w schronisku, potrzebny ds lub dt[/URL] i jeszcze tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f744/milosnicy-szetlandow-8491/index18.html#post11580282[/url]
  19. Dam małą na forum sheltie.
  20. Ojej, śliczna biedulka:-( Podniosę, dt pilnie potrzebny.
×
×
  • Create New...