Dusia na forum sheltie i w ogłoszeniach:
[URL="http://little-star.strefa.pl/forum/viewtopic.php?f=19&t=354"]Forum "Little Star" - Owczarek szetlandzki - Sheltie • Zobacz temat - Suczka mix sheltie w schronisku w Kruszewie, szuka ds lub dt[/URL]
[URL="http://little-star.strefa.pl/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=71&catid=13&Itemid=59"]Little Star Portal o rasie owczarek szetlandzki -Sheltie - Og�oszenia - Oddam w dobre r�ce... - Suczka mix sheltie w schronisku, potrzebny ds lub dt[/URL]
i jeszcze tu:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f744/milosnicy-szetlandow-8491/index18.html#post11580282[/url]