Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. A może któraś cioteczka z dogo wybrałaby się do p. Krystyny ze swoim psem? Oczywiście to nie będzie sprawdzian w 100%, bo zwierzęta też mają swoje sympatie i antypatie.
  2. Wydaje mi się, że psy mają różne maski. Ten pies na nowych zdjęciach ma więcej czarnego , aż pod oczy, na starym zdjęciu jest z boku pyska siwe.
  3. Super wiadomość, bo to daje więcej możliwości z domkiem Gacusia.
  4. Sawciu trzymaj się, teraz musisz być zdrowa. Najtańszy znaczek kosztuje 1,45 zł.( ekonomiczny, do 50 g, gabaryt A), koperta chyba ze 20 gr. Może starczy?
  5. Biedna, mała Sabinka:-( Mam nadzieję, że jednak będzie dobrze i uda się małą uratować..
  6. Szukaj domku w górze...
  7. Pierwszy krok zrobiony, teraz, żeby domki się odezwały, a właściwie wystarczy jeden, najlepszy.
  8. Reno2001, mnie o tym nie musisz uświadamiać, to z powodu braku info, zostałam pouczona o sposobie prowadzenia rejestracji psów w schronisku , przez Ciebie, kiedy pojechałaś po Bellisamę a jej nie było.;) Ulka18, oczywiście masz rację, bo jak inaczej mogłoby być.:p
  9. Ulka18, nikomu nie umniejszam jego zasług. Jednak jeśli pamiętałaś, że suczka jest z 33 i że nie została zabrana przez bonikę, a w schronisku o tym wiedzą, to ktoś coś o suczce wiedział i wie. Ale widać, albo ja nie mam "ręki" do psów albo one do mnie szczęścia.
  10. Grall biegnie na górę pokazać się, jaki jest piękny.:loveu:
  11. [quote name='Ulka18'] Tak, to ta sama suczka. Wymiękam, kiedyś na sterylizację tej suczki robiłam bazarki. Była info, że została adoptowana.
  12. Można napisać maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub zadzwonić: [SIZE=4][B] [SIZE=2]017 - 583 15 32 [/SIZE][/B][SIZE=2]A która suczka Cię interesuje?[/SIZE][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][/SIZE]
  13. Hopsnij do góry, może tym razem się uda znaleźć dom.
  14. cyt. "Bo w grupowaych "towar" powinien być jednakowy." :crazyeye: No tak, pieski na pewno będą jednakowe :shake: Myślę, że warto spróbować ponownie.
  15. Dobcie szukają szczęścia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/doberman-131765/#post11808175[/url]
  16. Szkoda, że wyzie nie pojadą. Dobrze, ze starsze pieski jadą, one już nie mają dużo czasu.
  17. Hienka do góry, po domek.
  18. Kawał psa się z Byrona zrobił :lol: O Dimitrisa nikt nie pyta?
  19. ...i jeszcze raz do góry w poszukiwaniu domu.
  20. Tak, żadnych gwarancji nie ma, że pies w sierpniu znajdzie dom.:shake:
  21. Domki otwierajcie szeroko drzwi, Antoś nadchodzi :loveu:
×
×
  • Create New...