Reno2001, mnie o tym nie musisz uświadamiać, to z powodu braku info, zostałam pouczona o sposobie prowadzenia rejestracji psów w schronisku , przez Ciebie, kiedy pojechałaś po Bellisamę a jej nie było.;)
Ulka18, oczywiście masz rację, bo jak inaczej mogłoby być.:p