Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Ruszaj ślicznoto do góry, szukać domku :multi:
  2. ONeczki szukają szczęścia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/owczarek-niemiecki-jakis-duzy-pies-127490/index2.html#post11461066[/url]
  3. :lol: A to ciekawe zmiany. Cudny psiak szuka domu.:multi:
  4. No Monka, zrób słodkie oczęta, żeby pan w nich przepadł;)
  5. Gacuś wieczorową porą...:multi:
  6. Piękne ogłoszenie. Domki, proszę ustawiać się w kolejce.
  7. Boję się cieszyć. Boję się pisać. I na dodatek mar.gajko mnie straszy;)
  8. [U]"Gdy ktoś chce psa uderzyć, kij się zawsze znajdzie" [/U]Biedny Gacuś:-(
  9. Zaświeciło światełko w tunelu. Aż się boję cieszyć pełną piersią.
  10. Oby ten obserwator, przełożył się jak najszybciej na domek, mała nie może czekać.
  11. Wspaniale, że jest szansa dla Majeczki. Taka śliczna suczka nie powinna długo czekać.
  12. Kiedyś, gdy w jednym domu mieszkała rodzina wielopokoleniowa, taki problem, kto będzie się psem opiekował, nie istniała. Młodzi przejmowali obowiązki i było to naturalne. Teraz jest, jak jest, młodzi sobie, starsi zostają sami, nie mają do kogo buzi otworzyć, za starzy na młodego psa, na starego też, ot, życie:roll:
  13. Szczeniaczki w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/szczeniaczek-gdynia-127395/#post11450835[/url]
  14. Do góry Buźka, pokaż się wszystkim :multi:
  15. Dobrze, ze maluchy znajdują domki.
  16. Gacusiu, pobudka, biegnij na początek po domek :multi:
  17. Bardzo się cieszę, ze ONeczka ma dom :multi:
  18. I tak wiele się zmieniło w mentalności Polaków, ale jeszcze dużo wody upłynie nim staniemy się podobni np. do Niemców, w traktowaniu zwierząt.
  19. Faktycznie jest dużo grubsza, ale co się dziwić, skoro może biegać tyle co po boksie, jeśli da się po nim biegać:roll:
×
×
  • Create New...