Już to miałam napisać na wątku Gacka, ale się powstrzymałam.:roll:
Mnie też smutno się zrobiło, że nie doceniamy takich pięknych psów. To tak jak z naukowcami, lekarzami, inżynierami, wynalazcami....:roll:
Czyli "cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie"