Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Wielka szkoda, ale może następnym razem... Ale z Gralla jest piękny pies:loveu:
  2. [quote name='Ulka18'] Miejsce dla Gacka jest, ale jesli bedzie sprzeciw w wyslaniu Gacka do Niemiec, to zaproponuje Fundacji w zamian jakiegos psiaka ze schroniska.[/quote] A kto miałby się sprzeciwiać? Przecież ten pies szuka domu nie od dziś i nie może go znaleźć. Więc jeśli ktoś może go pokochać i dać mu dom w N, to przecież o to nam chodzi. O dobry dom.
  3. Już to miałam napisać na wątku Gacka, ale się powstrzymałam.:roll: Mnie też smutno się zrobiło, że nie doceniamy takich pięknych psów. To tak jak z naukowcami, lekarzami, inżynierami, wynalazcami....:roll: Czyli "cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie"
  4. Cieszę się ogromnie, ze Gacuś dostał szansę.:multi:
  5. Psy czasem zrobią sobie głodówkę. Chociaż w przypadku Mai powód może być inny. Ale na pewno dzień czy dwa głodówki jej nie zaszkodzi. Wodę jednak powinna pić. Biedna Majka, nie wie, że jej lęki mogą zaważyć o jej przyszłości. Trzeba przekonać Państwa, żeby dali Mai szansę i się nie zrażali.
  6. Max na początek, po domek.
  7. [quote name='Hanna R.']Wysłałam ponownie grallowy anons do Dziennika Polskiego. Może tym razem ....[/quote] Może...i oby :kciuki:
  8. Ale elegancik z Gacusia:loveu: Szuka szczęścia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/szukam-malej-madrej-suni-lagodnej-do-dzieci-130478/#post11699091[/URL] [quote name='Murka']A właśnie, że nie kopie :eviltong:[/quote] Dobrze,że nie kopie, będę się rozglądać.;)
  9. Węgielek do góry, po domek.
  10. Jak będą zdjęcia, zrobię staruszkowi ogłoszenia. Mam nieśmiałą prośbę, może zmienić mu imię, coś mi ten Ślepaczek ciężko przez gardło przechodzi.:oops:
  11. Oooo, tak się cieszę:multi: Rita w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dam-ds-malej-czekoladowej-suczce-130437/#post11695595[/url]
  12. Kremowa suczka w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-szczeniaka-ktory-nie-bedzie-duzy-jaworzno-130292/index2.html#post11695587[/url]
  13. Ale z Buby jest BUBA:loveu: Śliczna suńka i jej maleńka Pancia:lol: Mam nadzieję, że te maluchy też ta dobrze trafiły.
  14. Węgielek czeka na kochający dom. Tylko gdzie on jest?
  15. Cieszę się, że co jakiś czas ONeczek znajduje dom.
  16. Proszę o więcej zdjęć do ogłoszeń. I kontakt ;)
  17. Piękny pies:loveu: Biegnij po dom.
  18. Wspaniale, że Majeczka już we własnym domu. Powodzenia!
×
×
  • Create New...