-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Odpowiedziałam Ci na wątku daliowym :) U mnie poruszył śnieżek, wprawdzie tyle co kot napłakał, ale moje psiurki się cieszą i szaleją. Pewnie dlatego, że nie one z łopatą ganiają. Frodzio lubi hasać po śniegu?
-
Pilnie poszukiwani wolontariusze z okolic PIŁY - KACZORY!!!!
terra replied to asiolczuch's topic in Już w nowym domu
Z tego co pamiętam z tamtych okolic jest Szczurosława. Napiszcie do niej pw, może będzie mogła pomóc. -
W schronisku pod Poznaniem czeka na dom pies cudo, złoty mix collie/sheltie. Ma ok. 2 lat i jest psem średniej wielkości, do kolana. Lockie nade wszystko kocha człowieka, nie odstępuje go na krok a pozostawiony sam, szuka wszelkich sposobów, by podążyć za swoim człowiekiem. I to, co jest największym atrybutem psiej rasy, stało się powodem bezdomności Lockiego. Dlatego potrzebuje domu w którym człowiek nauczy go, że wróci, chociaż go zostawi na jakiś czas. Lockie to pies radosny, skory do zabaw, wycieczek, ale przy nogach swojego człowieka chętnie drzemie. Kocha zabawy z psami, toleruje inne zwierzęta. Jest zaszczepiony i wykastrowany. Jeśli chcesz odmienić los Lockiego, zadzwoń lub napisz. [email][email protected][/email] tel.: 509 565 343 [email][email protected][/email] tel.: 609 601 362 Wątek Lockiego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/202506-M%C5%82odziutki-Lockie-(w-typie-collie-sheltie)-schron-k.Poznania[/url] [img]http://img268.imageshack.us/img268/7773/img0140qq.jpg[/img] [img]http://img146.imageshack.us/img146/7910/img0028hy.jpg[/img] [img]http://img220.imageshack.us/img220/5674/img0052vr.jpg[/img] [img]http://img844.imageshack.us/img844/7247/img0061ph.jpg[/img]
-
Młodziutki Lockie (w typie collie/sheltie) - NARESZCIE W SWOIM DOMU ! :-)
terra replied to eduso's topic in Już w nowym domu
Powodzenia Lockie, trzymam kciuki: [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/30580/lockie_-zloty-pies-jak-sheltie-szuka-domu/[/url] [url]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja20985_lockie-zloty-pies-jak-sheltie-szuka-domu.html[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Lockie-zloty-pies-jak-sheltie-szuka-domu,52507[/url] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=88641[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/18946105_lockie_zloty_pies_jak_sheltie_szuka_domu.html[/url] [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Lockie-zloty-pies-jak-sheltie-szuka-domu-W0QQAdIdZ332273742[/url] kup sprzedaj czeka na moderacje [url]http://poznan.olx.pl/lockie-zloty-pies-jak-sheltie-szuka-domu-iid-282516305[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Lockie,-zloty-pies-jak-sheltie-szuka-domu-id31501.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,43194,Lw==.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/lockie-zloty-pies-jak-sheltie-szuka-domu-IDw5gX.html[/url] [url]http://www.pajeczyna.pl/[/url] do aktywacji -
To bardzo smutne, ale trzeba mieć nadzieję, że Koka wygra walkę z chorobą.
-
No to właśnie bardzo dobry czas, żeby zacząć wątek i pokazać od podstaw przygodę z daliami :)
-
Joker-okrutnie poraniony collie - już w nowym domu!
terra replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Nie ma cudów, zawsze jakiś włos spadnie na ziemię. Ale faktem jest, że długie kudły zdecydowanie łatwiej się sprząta niż krótkie, wbijające się wszędzie :) Są psy, którym kapie ślina na widok kota siedzącego na płocie. A jak kocina biegnie, to mało który pies ustoi, nie sprawdzając co kot przeskrobał. Moje też to robią, chociaż z kotami sypiają i jedzą z jednej miski. Bardzo się cieszę, że Joker okazał się być psem kochającym człowieka, że nie okazuje żadnej agresji. Potrzebny naj, naj domek dla tego pięknego, a tak skrzywdzonego psiaka. -
Odeszła za TM[*]... Nigdy nie zaznała szczęścia...
terra replied to Paula95's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedula pewnie nie jadła nic przez dłuższy czas. I spragniona kontaktu z człowiekiem. -
Malwinka pojechała do ds do Sosnowca, kciuki bardzo potrzebne!
terra replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że Malwince się udało i trzymam za nią kciuki. -
Młodziutki Lockie (w typie collie/sheltie) - NARESZCIE W SWOIM DOMU ! :-)
terra replied to eduso's topic in Już w nowym domu
To ja mu zrobię parę ogłoszeń i napiszę ,że jest wykastrowany. -
Ogłoszenia Szoła: [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/30492/szol_-psi-staruszek-wypatruje-oczy-za-wlasnym-czlowiekiem/[/url] [url]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja20964_szol-psi-staruszek-wypatruje-oczy-za-wlasnym-czlowiekiem.html[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Szol-psi-staruszek-wypatruje-oczy-za-wlasnym-czlowiekiem,52407[/url] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=88555[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/18899747_szol_psi_staruszek_wypatruje_oczy_za.html[/url] gumtree kup sprzedaj [url]http://gostyn.olx.pl/szol-psi-staruszek-wypatruje-oczy-za-wlasnym-czlowiekiem-iid-282090298[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Szol,-psi-staruszek-wypatruje-oczy-za-wlasnym-czlowiekiem-id31339.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,43097,Lw==.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/szol-psi-staruszek-wypatruje-oczy-za-wlasnym-czlowiekiem-IDuNj9.html[/url]
-
Młodziutki Lockie (w typie collie/sheltie) - NARESZCIE W SWOIM DOMU ! :-)
terra replied to eduso's topic in Już w nowym domu
Czy psiak ma porobione ogłoszenia? Jak z kastracją? -
Koka się przypomina Podlinkowany banerek: [url=http://www.dogomania.pl/threads/217135-Koka-wilczy-szkielet-szuka-pomocy-u-nas-ludzi][img]http://img215.imageshack.us/img215/4292/kokaln.jpg[/img][/url]
-
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie Karolcia_ko5. Stałej deklaracji dać nie mogę, ale jakimś bazarkiem wspomogę. -
Młodziutki Lockie (w typie collie/sheltie) - NARESZCIE W SWOIM DOMU ! :-)
terra replied to eduso's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że Lockie szybko znajdzie dt/ds i nie będzie musiał siedzeć w klatce. On co dzień jest wypuszczany na wybieg? -
Masz już swój wąteczek ogrodowy? :)
-
Joker-okrutnie poraniony collie - już w nowym domu!
terra replied to cavani's topic in Już w nowym domu
A swoją drogą, to gdzie schorowana bieda będzie miała lepiej jak nie u weta? ;) -
Odeszła za TM[*]... Nigdy nie zaznała szczęścia...
terra replied to Paula95's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To ja się zapiszę :) -
Trzymam kciuki, żeby wreszcie się okazało jaka jest przyczyna wychudzenia Koki, i żeby można było podjąć leczenie.
-
Joker-okrutnie poraniony collie - już w nowym domu!
terra replied to cavani's topic in Już w nowym domu
A czy jest szansa żeby sprawdzić w schronisku jak reaguje na inne psy/suki, koty. Dt wszystkie zapsione lub zakocone, łatwiej podjąć decyzję, kiedy o psie coś wiadomo.