Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Wątek Lockiego na forum sheltie: [url]http://little-star.pl/pl/forum-sheltie/viewtopic.php/f,19/t,1539/[/url] Proszę o jakieś dane kontaktowe.
  2. Piękny pies, dam go na forum sheltie. Może akurat się uda znaleźć domek. Z podwórka ucieka?
  3. Ogłoszenia PF: [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/30348/panna-fafel_-radosna_-dynamiczna-suczka-szuka-domu/[/url] [url]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja20925_-panna-fafel-radosna-dynamiczna-suczka-szuka-domu-.html[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Panna-Fafel-radosna-dynamiczna-suczka-szuka-domu,52182[/url] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=88425[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/18810943_panna_fafel_radosna_dynamiczna_suczka.html[/url] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Panna-Fafel-radosna-dynamiczna-suczka-szuka-domu-W0QQAdIdZ330996516[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/panna-fafel-radosna-dynamiczna-suczka-szuka-domu/1315961[/url] [url]http://kozienice.olx.pl/panna-fafel-radosna-dynamiczna-suczka-szuka-domu-iid-280987002[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,42906,Lw==.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/panna-fafel-radosna-dynamiczna-suczka-szuka-domu-IDujjN.html[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217843-Poszukujemy-du%C5%BCego-psa-do-domu-z-dzieckiem-[/url])
  4. Cudowna suńka potrzebuje pomocy.
  5. Obiecałam sunię trochę poogłaszać. Proszę o dane kontaktowe i jakieś najistotniejsze informacje o suni.
  6. To dobrze, ale lepiej by było, żeby we własnym domku kosteczki grzała.
  7. Dobrze, że Zelda lepiej się czuje. Musi przybrać na wadze. Teraz coraz zimniej, jak ona biedula w tej budzie wytrzyma mrozy.
  8. Wg moich obserwacji z każdej, byle miały dość miejsca na rozrastanie i zdecydowanie lepiej rosną podlewane w czasie bezdeszczowym.
  9. Proszę , proszę, Carmen modelką została. Nic dziwnego, jest piękna.
  10. Koka na OwP: [url]http://owczarki.eu/forum/showthread.php?t=2251[/url] i Wolfdog: [url]http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?p=412770[/url]
  11. O, cieszę się bardzo, że szata Carmen już doprowadzona do porządku, i podziękowania dla fryzjera, to piękny gest.
  12. Oczywiście, zrobię jej wątek na OwP.
  13. Ogłoszenia Rendi na kilku portalach odświeżam, ale chyba się już opatrzyły. Przydałyby się nowe zdjęcia.
  14. Mają ok. metra i więcej (dla ścisłości) :) zależy czy rosną w urodzajnej glebie, czy nie. Nigdy nie podpędzałam dalii w doniczkach, ale to jest myśl, dla jakiś rarytasików itp. , bo moje dalie za żywopłot robią ;) Też jestem na tym forum, można dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy.
  15. [quote name='Paula95']Terra, jesteś wielka! :)[/QUOTE] No, może trochę w bioderkach ;)
  16. Tak, temperatura ok. 8-10 st.C A może pierwszą zimę niech spędzi w piwnicy? Osobiście wszystkie młode sadzonki zimuję w domu a na stałe do gruntu idą w drugim roku.
  17. Zrobię kilka ogłoszeń dla panny Fąfel. Potrzebuję tekścik o niej i dane kontaktowe. Zdjęcia są tylko te dwa na początku jej wątku?
  18. Ja też czekam na wieści o Jokerku.
  19. Z moich obserwacji wynika, że dalie rosną baaaardzo szybko, ale... Maje nie są wysuszone i czasem nawet kiełkują w piwnicy. Te dalie są wysokie ok. 1 m. Z hibiskusem nie mam doświadczenia, ale wydaje mi się, że doniczkę powinnaś zadołować o okryć ziemię gałązką czy agrowłókniną. To młoda roślina. Moja hibiskusowa młodzież zimuje razem z daturami.
  20. To czekam na wieści o Szole. Ogłoszenia Tosi: [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/30218/tosia-suczka-jak-jamnik-dlugowlosy-pokocha-od-zaraz/[/url] [url]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja20876_tosia-suczka-jak-jamnik-dlugowlosy-pokocha-od-zaraz.html[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Tosia-suczka-jak-jamnik-dlugowlosy-pokocha-od-zaraz,51978[/url] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=88297[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/18746563_tosia_suczka_jak_jamnik_dlugowlosy.html[/url] [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Tosia-suczka-jak-jamnik-dlugowlosy-pokocha-od-zaraz-W0QQAdIdZ330080636[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/tosia-suczka-jak-jamnik-dlugowlosy-pokocha-od-zaraz/1315129[/url] [url]http://gostyn.olx.pl/tosia-suczka-jak-jamnik-dlugowlosy-pokocha-od-zaraz-iid-279968908[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Tosia-suczka-jak-jamnik-dlugowlosy-pokocha-od-zaraz-id31032.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/tosia-suczka-jak-jamnik-dlugowlosy-pokocha-od-zaraz-IDtJTF.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,42748,Lw==.html[/url]
  21. To dobrze, że z łapinką wszystko w porządku. Teraz jak będzie chodziła na systematyczne spacerki to szybko "złapie linię" :)
  22. Szoł jest wielkości setera? Ile może mieć lat?
  23. Dobre wieści, ważne że zdrowa a na smyczy ślicznotka nauczy się chodzić. A co z tą wystającą kością? Co powiedział wet?
  24. Piękna sunia i jaka biedna. Kiryska ogłaszałam na OwP: [url]http://owczarki.eu/[/url] ale ona bardzo mi przypomina Czechosłowackiego Wilczaka, nawet charakter by się zgadzał. Tu jest forum wilczaków, może tam hodowcy podpowiedzą co może dolegać suni: [url]http://www.wolfdog.org/forum/index.php[/url]
  25. Nie wiem co robić, szkoda psa, ale nawet nie wiadomo czy ogłoszenia mają sens. Czy on tam jest, jaki ma charakter... Biedny pies :(
×
×
  • Create New...