Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Super, wszystko się normuje. Oby zdrówko dopisywało jak najlepsze. Mizianki za uszkiem dla Farelka
  2. Bardzo dzielnie sobie radzi Farelek. Mimo wszystkich dolegliwości.
  3. Baju, gdzie twój domek?
  4. Super filmik, Gromik jeszcze nie wie,że można puścić się pędem za Pancią, ale to już kwestia czasu, niedługiego :)
  5. Ludzie potrafią być beznadziejni, że też na takich nie mam mocnych. To nasz niuniek jedną nogą w dt.
  6. Farcia lubi jak Pan ją myzia po brzuszku :)
  7. Oj, to ja też trzymam mocno, aby wszystko się udało.
  8. Kurcze, stonce widocznie coś wypadło, bo nie ma jej na dogo drugi dzień. Północ dzwoń, przecież to o życie psiaczka chodzi.
  9. Pewnie jak się Farelek zadomowi, wszystko wróci do normy. Czekamy na wieści od weta.
  10. Zdjęcia super, a jak się goi nóżka? Co mówi lekarz?
  11. Król Laki zasiadł przed telewizorem i nie wolno mu przeszkadzać :) Jaki spokojny, dystyngowany, piękny
  12. Co tam słychać u Farci?
  13. Warunki super :) Teraz czekamy na decyzję i chyba wizytę w dt Aparacika.
  14. Biedactwo, to nie może trwać w nieskończoność :(
  15. Nie wiem, czy się zgodzi, ale warto próbować. Myślę, że najpierw trzeba do niego zadzwonić i zapytać (tym bardziej, że nie znalazłam nigdzie adresu mailowego), przedstawić sytuację skąd piesek i co z nim. Wierzę, że się zlituje. A może zechce go zobaczyć na żywo? Tyle znalazłam w necie: dr n. med. Maciej Lenarcik Lecznica Zwierząt ANIMA s.c. 02-569 Warszawa ul. Różana 71 (Mokotów) tel. 022 845 01 96 01-673 Warszawa 01-673 Warszawa (Bielany) ul. Podleśna 57 tel. 022 832 27 28 tel. kom. 0 660 482 660 namiary są na rejestrację
  16. Wspaniałe wieści :) Trzymam kciuki za Kalę, niech wszystko układa się jak najlepiej dla niej.
  17. Dobre wieści :) Na spacerkach Farelek wzmocni mięśnie a ,że ma apetyt to powinno szybko nastąpić. Trzymaj się psiaczku.
  18. [quote name='martka1982']Rymek nie ma ataków[/QUOTE] To zrozumiałam, jednak miałam na myśli, że stan z filmiku skojarzył mi się z zachowanie po ataku. Może neurolog potrafiłby postawić diagnozę albo coś zasugerować. I to tylko miałam na myśli.
  19. [quote name='Północ']My się zgłosiliśmy jako DT :) Czekam na odpowiedź.[/QUOTE] Witaj Północ :) oferujesz bdt ? Jakie warunki miałby Aparacik? Czekamy teraz na decyzję stonka1125
  20. Piesku, co tobie dolega? :( Jak patrzę na filmiki, przypomniałam sobie zachowanie mojej suni ['] po ataku padaczki. Jednak taki stan nie trwał bez przerwy. Znalazłam taki wątek: http://www.dogomania.pl/threads/138248-Padaczka-czy-choroba-Meniera-podobne-objawy czytam w nim ,że lekarz Dr Lenarcik (lecznica małych zwierząt SGGW - W-wa lub Anima) zdiagnozował psa na podstawie filmiku z atakiem. Może warto spróbować?
  21. Zdrowiej psiaczku, i brykaj do własnego domku.
  22. Prześliczna suczka szuka kochającego człowieka.
×
×
  • Create New...