[quote name='prosiaczkowo']Hmmm, nie bardzo rozumiem o co mam zapytać... noga ma być nieobciążana dlatego nie dawał jej środków przeciwbólowych[/QUOTE]
Jednak zrozumiałam, że dostała środki przeciwbólowe i nawet była na spacerku.
Nie chcę się wtrącać, ale wystarczy żeby Farcia raz stanęła na świeżo zoperowanej nóżce i może nastąpić przemieszczenie pręta.
Proponowałam zapytać weta czy Farcia ma całkowity zakaz obciążania nogi i ile.
[quote name='terra']Biedna suńka
A co wet mówi o ograniczeniu chodzenia po operacji?[/QUOTE]
zacytuję sama siebie i zapytam jeszcze raz, co wet mówi nt. obciążania nogi po operacji.
prosiaczkowo, dopytaj weta.
[quote name='Rudzia-Bianca']Żeby się w ogóle udało znaleźć im domki :([/QUOTE]
Jeśli będą mogły iść do domków oddzielnie, to na pewno szybko znajdą domki.
[quote name='malibo57']Gromikowi, o dziwo, brak kondycji - przegląd wet. w planie w najbliższym czasie, jak wspomniałam.[/QUOTE]
Też się bardzo zdziwiłam, przecież on miał możliwość ruchu i to pod dostatkiem. Chyba.