Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Ok, dziękuję za wyjaśnienie.
  2. Dziękuję mestudio, przelew poszedł. Nieustająco trzymam kciuki za Bursztynka.
  3. [quote name='prosiaczkowo']Hmmm, nie bardzo rozumiem o co mam zapytać... noga ma być nieobciążana dlatego nie dawał jej środków przeciwbólowych[/QUOTE] Jednak zrozumiałam, że dostała środki przeciwbólowe i nawet była na spacerku. Nie chcę się wtrącać, ale wystarczy żeby Farcia raz stanęła na świeżo zoperowanej nóżce i może nastąpić przemieszczenie pręta. Proponowałam zapytać weta czy Farcia ma całkowity zakaz obciążania nogi i ile.
  4. Biedactwo maleńkie :( Oby ta druga nóżka się wygoiła, trzymam mocno kciuki. Budrysek, daj konto, przeleję dla kicia parę groszy.
  5. Bardzo się cieszę, że Kala ma nareszcie własnych , kochających ludzi i dom :) Powodzenia suniu.
  6. Podniosę wątek i czekam na wieści o postępach Farelka i może jakieś fotki :)
  7. [quote name='terra']Biedna suńka A co wet mówi o ograniczeniu chodzenia po operacji?[/QUOTE] zacytuję sama siebie i zapytam jeszcze raz, co wet mówi nt. obciążania nogi po operacji. prosiaczkowo, dopytaj weta.
  8. Jak wygląda sytuacja Aparacika? Jak z jego zdrowiem? Czy on przy okazji został wykastrowany?
  9. Na zdjęciach to on nie wygląda na takiego staruszka. Nawet pysio nie tak bardzo siwe. Tylko oczka smutne przeraźliwie.
  10. Wierzę, że będzie dobrze i łapeczkę uda się uratować. Trzymam kciuki i przesyłam moc dobrych myśli.
  11. Śliczny, maleńki lisek Aparacik :) Taka kruszynka
  12. Biedna suńka A co wet mówi o ograniczeniu chodzenia po operacji?
  13. Śliczne zdjęcia i wszystkie zwierzaczki po kolor :)
  14. O, jakie super wiadomości :) To trzymam kciuki za udane wizyty i przyszły domek Baja :)
  15. Piękny kociak a taki biedniutki. Trzymaj się mały.
  16. [quote name='Rudzia-Bianca']Żeby się w ogóle udało znaleźć im domki :([/QUOTE] Jeśli będą mogły iść do domków oddzielnie, to na pewno szybko znajdą domki.
  17. Dobra wiadomość, oby tak dalej. Nie znam karmy dla wątrobowców. Może w dziale żywienie psów z problemami coś będzie.
  18. Śliczna suczka, ale jaka chudzinka
  19. Ale rozbrykane towarzystwo :) Pysio Ramzeska już wygląda na wygojone.
  20. Co tu tak cicho? Wątek w górę, Gonia czeka na domek.
  21. Prześliczne malizny, oby im się udało znaleźć wspólny domek.
  22. Ciekawe co się szykuje dla Aparacika?
  23. [quote name='malibo57']Gromikowi, o dziwo, brak kondycji - przegląd wet. w planie w najbliższym czasie, jak wspomniałam.[/QUOTE] Też się bardzo zdziwiłam, przecież on miał możliwość ruchu i to pod dostatkiem. Chyba.
  24. Biedna Farcia, jeszcze gacie jej ubrali ;) Dzielna dziewuszka, godzi się na wszystko, bo czuje się kochana i dla swoich ludzi zniesie wszystko.
×
×
  • Create New...