[quote name='majuska']Ja tak jeszcze na zakończenie dnia napiszę, że naszej Justynce i Madzi należą się wielkie podziękowania bo poświęciły dzisiaj ponad pół dnia, odwołując wszystkie inne zaplanowane zabiegi normalnych pacjentów, po to aby operować Kalę, same ją przywiozły z przytuliska do gabinetu, a potem odwiozły do hoteliku, a sama operacja bardzo się przeciągnęła więc na pewno dziewczyny są bardzo zmęczone, ale stanęły na prawdę na wysokości zadania. Mamy wielkie szczęście, że boguchwalskim przytuliskiem opiekuje się taka wetka:loveu::loveu:[/QUOTE]
Podziękowania za wielkie serce dla tych najbardziej skrzywdzonych istot.:Rose:
A jak dzisiaj czuje się suńka?