Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Bardzo się ciesze, że suńki już we własnym domku. Powodzenia maleńkie :)
  2. [quote name='Rudzia-Bianca']Poproszę nr konta, mam 20 zł z bazarku dla Aparacika .[/QUOTE] Wpłynęło 20 zł. od Rudzia-Bianca dla Aparacika Dziękujemy :)
  3. Zaglądam i czytam wspaniałą wiadomość o ew. ds, jest szansa dla Snieżka i trzymam mocno kciuki.
  4. Świetnie, że wszystko u Farci na dobrej drodze do pełnego wyzdrowienia :)
  5. Jak tylko kaska dojdzie, potwierdzę na podanym wątku bazarkowym :) Cioteczka stonka, daj jakieś dane kontaktowe do ogłoszeń.
  6. Straszny biedulek, ale taki śliczny
  7. A czy jest kontakt z tą wolontariuszką z Wrocławia?
  8. Tragedia :( nie wiem co napisać. Będzie jakaś konsultacja z neurologiem?
  9. [quote name='stonka1125']terra moze Twoje zeby te pieniadze w kupie były? Do kotów nie wiem, dopytam o kastrację, szkoda ze od razu go nie ciachneli. Jakby co to mysle ze taka mozliwość jest, bede negocjować:)[/QUOTE] Mogę podać Rudzia-Bianca moje konto i kaska będzie czekać. W razie czego ,to może na kastrację ta kasa byłaby. No i nie mam danych kontaktowych do ogłoszeń, bez tego ani rusz :)
  10. Cieszę się bardzo ,że u suczek wszystko dobrze. Trzymam kciuki za domek.
  11. Piękny Aparacik :) Zrobię parę ogłoszeń, może coś z tego będzie. Jaki Aparacik jest do kotów, wiadomo coś? I czy przed ew. adopcją będzie wykastrowany?
  12. Najważniejsze , żeby rany się goiły jak należy. Nieustająco trzymam kciuki za Bursztynka.
  13. [quote name='__Lara']Kurcze, BasiaD, a możesz napisać do Klauduś w tej sprawie? Masz może do niej nr telefonu?[/QUOTE] W pierwszym poście jest tel. do Klaudus
  14. To ja też zaciskam kciuki za wspólny dom dla małych i bezproblemowa sterylkę.
  15. Trzymaj się słodziaku, zaglądam z nadzieją, że przeczytam, iż stan Farelka jest dobry i stabilny i za to trzymam kciuki.
  16. Zaglądam do Bursztynka, jak się biedaczek dzisiaj czuje?
  17. Ok, to trzymam tą kaskę na podróż po lepsze jutro. Dałoby się zrobić Aparacikowi fajne zdjęcia takie do ogłoszeń? Trzeba go pokazać światu.
  18. Czyli nadal szukamy dt. Czekam jeszcze na jedną wpłatę z bazarku z nasionkami, ale już teraz jest zebrane 127,55 zł. Jakie są najpilniejsze potrzeby zdrowotne Aparacika?
  19. Co tam nowego u Ramzesa? Szykuję się jakiś domek dla słodziaka?
  20. Dobrze, że jest lepiej ze zdrowiem. Jakie leki bierze na sreduszko?
×
×
  • Create New...