Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Trzymam kciuki, żeby tym razem Amor znalazł prawdziwy dom.
  2. Matko! Wokoło wciąż tyle biedy i nieszczęścia :( Dobrze, że maleńkiemu zaświeciło słonko.
  3. Dobrze, że z klatką się udało. Mestudio wielkie dzięki za pomoc. Sunia zdziczała w tym lesie, a poza tym, nie wiadomo jakie było jej życie wcześniej. Tu moim zdaniem potrzeba czasu.
  4. No, nareszcie mogę pisać na dogo. A może w ogłoszeniach trzeba podać bezpośredni numer i wtedy zainteresowanie nie będą musieli dzwonić powtórnie?
  5. [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Jeśli klatka nie waży więcej niż 30 kg, spróbuj skorzystać z firmy kurierskiej:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL]http://www.wysylajtaniej.pl/[/URL]
  6. Wspaniała wiadomość, powodzenia Maćku, bądź szczęśliwy w nowym domku.
  7. Jaki basza zadowolony :)
  8. Biedny Amorek, że też musiał trafić na takich nieodpowiedzialnych ludzi. :shake:
  9. Jak się miewa Jagoda?
  10. Co nowego u klusek? Jakieś domki sie szykują? Jak się miewa Czekoladka w domku?
  11. Trzeba ogłaszać, może się uda znaleźć dt lub ds Mogę zrobić mu ogłoszenia, ale dopiero po świętach, teraz nie dam rady.
  12. Beniutek jest słodki, wystawia pysio do buziaczków :)
  13. Trzymam kciuki za malutką
  14. Udało się coś z transportem?
  15. Faktycznie w legowisku Sten wygląda jak ratlerek :) Bardzo się cieszę, że psiaczek idzie na leki. Dostęp do dobrych weterynarzy to bardzo ważna sprawa. Lepiej, żeby Sten pojechał do dt z ustawionym leczeniem. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to jego problem, chociaż zdaję sobie sprawę, że niektóre wypowiedzi mogą drażnić, zwłaszcza, że sprawy były wyjaśniane nie raz.
  16. To czekam na obiecane fotki :)
  17. Matko kochana, co za ludzie. Pipi, trzymaj się. Wstawiłam sunię do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237328-Du%C5%BCa-m%C5%82oda-suczka[/url]
  18. Aha, to coś mi się pomyliło :) To dalej trzymam kciuki :)
  19. Cóż za niedojrzała postawa tej kobiety. Brak jej odwagi, żeby uczciwie poinformować o swojej decyzji? :shake:
  20. To dzisiaj miała być wizyta pa? Jak wypadła, mały jedzie do domku?
  21. Dziękuje Pipi za potwierdzenie wpłynięcia kaski z bazarku. Haszczak dalej trzyma się Twojego płotu, czy powędrował?
  22. Śliczny pies, mam nadzieję, że uda mu się pomóc.
  23. Śliczna malutka, dobrze, że się udało na czas ze sterylką.
  24. [quote name='terra']Przelałam na podane przez Pipi konto 10 zł. z bazarku cekinowego, wpłata od Iza. Pipi, proszę o potwierdzenie wpłaty 72 zł. z bazarku cekinowego (przelew poszedł 30 listopada) oraz dzisiejszej wpłaty 10 zł. dopłaty do tego samego bazarku. Info dla Iza. na wątku bazarkowym.[/QUOTE] Pipi, proszę o potwierdzenie wpłaty z bazarku.
×
×
  • Create New...