-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Ogłoszenia Rudaska: [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/50670/maly-rudasek-z-wybitym-oczkiem-czeka-na-dom/[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/maly-rudasek-z-wybitym-oczkiem-czeka-na-21730341.html?h=a825b325e03dd500[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/maly-rudasek-z-wybitym-oczkiem-czeka-na-dom-ID2ecM3.html#xtor=EREC-55-[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/maly-rudasek-z-wybitym-oczkiem-czeka-na-dom-453431948[/URL] kupsprzedaj czeka na moderację [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Maly-Rudasek-z-wybitym-oczkiem-czeka-na-dom,82329[/URL] [URL]http://katowice.olx.pl/maly-rudasek-z-wybitym-oczkiem-czeka-na-dom-iid-479003511[/URL] [URL]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/28367/maly-rudasek-z-wybitym-oczkiem-czeka-na-dom[/URL] [B][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Maly-Rudasek-z-wybitym-oczkiem-czeka-na-dom-id58662.html[/URL][/B] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,69108,Lw==.html[/URL] [URL]http://ogloszenia.com/krakow/oferta/maly-rudasek-z-wybitym-oczkiem-czeka-na-dom-108328.html[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/"]http://www.petworld.pl[/URL] do aktywacji
-
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
terra replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moim zdaniem super i też tak uważam :) -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Karolcia_ko5, na jakie województwo ma Adaś aktualne ogłoszenia? -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
terra replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak długi tytuł raczej nigdzie się nie zmieści. Na ogłoszenia ,które zrobiłam Amorowi z danymi kontaktowymi do missieek i podaną rasą w tytule, dzwonili różni ludzie, o ile dobrze pamiętam określeni przez missieek jako oszołomy (a może mi tylko takie wrażenie pozostało?) W każdym razie i to trzeba mieć na względzie. Moim skromnym zdaniem warto napisać rasę w tytule, wzbudza większe zainteresowanie, przecież zawsze dzwoniącemu można podziękować. Tekst super, a może dać jako tytuł drugą część, a pierwszą jako początek tekstu ogłoszenia. -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Chyba ostatnie ogłoszenia ma od Karolcia_ko5 i cisza -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Nie, niemożliwe, żeby był pechowy :shake: Tylko jego domek nie może go odnaleźć. Na jakie województwa Adaś ma ogłoszenia? Może warto zmienić na inne. -
Sten - agonia emocjonalna - ponowna walka o jego życie.
terra replied to wykrywka's topic in Już w nowym domu
Odżywa, odżywa słodziak :) -
Sten - agonia emocjonalna - ponowna walka o jego życie.
terra replied to wykrywka's topic in Już w nowym domu
Wzruszyłam się :) Zdjęcie cudowne. Sten wyczuł, że może swoją skołataną głowę przytulić na dzień dobry, bo przyjechał do dobrych ludzi. Bardzo się cieszę, że Diego tak dobrze przyjął Stena i teraz się nim opiekuje. Oby jak najdłużej Sten zaznawał tego szczęścia. -
Śliczne psiaczki, grubiutkie, zadbane i wesołe. Suńka jest słodka :)
-
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
To pokaże chociaż psiaczka, może ktoś zajrzy. -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
terra replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']udało mi się pożyczyć 350 zł na hotel psiaków , za chwilę będą kolejne długi , a w następnej kolejności ulica .[/QUOTE] Nadal cisza, z ogłoszeń nikt nie pyta? -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
terra replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='FLY'] Już pisałam do terry na pw, nie wiem jak tam się rozwinęła sprawa ze zgłoszeniem Amora do fundacji RR. Czy skończyło się na założeniu wątku czy był jakiś kontakt z nimi? Till a czy Ty już się do nich pisałaś? (albo do innej fundacji niż Pogotowie Adopcyjne Rasy RR, ale chyba takowej nie ma? ) Bo ja mogę poprosić o pomoc, ale nie chcę żeby wyszło, że 3 osoby niezależnie piszą z nimi o sprawie jednego psa.. [/QUOTE] Założyłam tylko wątek na forum rr. Z tego co pisano, kilku miłośników rasy wsparło Amora. Szczegółów nie znam, konto podane jest do missieek. Z nikim z fundacji się nie kontaktowałam, tak więc FLY działaj, mnie w paradę nie wejdziesz ;) -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Nieustająco ;) Adasiek w górę. Pyta ktoś o niego z ogłoszeń? -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
terra replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wątek Amora na forum rhodesianów, założony przeze mnie jakiś czas temu: http://www.rrclub.pl/forum/viewtopic.php?t=2577 -
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
terra replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Też jestem ciekawa :) -
[quote name='Dogo07']Kochana taks przekaże dla Rudaska obróżke i smyczke, dziękujemy :). Pytanie tylko ile on może mieć w obwodzie szyi. Może ktoś zmierzyć swojego niewielkiego psiaka i podamy wymiary w przybliżeniu.[/QUOTE] Zmierzyłam szetlanda, bo mi się wydaje, że tej mniej więcej wielkości jest Rudasek. Obwód szyi 34 cm Czyje na fb są dane kontaktowe? Może z tym danymi zrobię te parę ogłoszeń?